Відгуки у продавця CrazyNub

Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.


kharlay
Лоты получил, всё в порядке!
осакедр
Товар отримав, лот відповідає опису. Усім дякую!
Андрей Артюх
Лот отримав, все гаразд 
Djuk
Все гуд! Дякую!
Tankist_
Усе чудово. Продавця рекомендую.
Hrowaka
Дуже дякую!!!
orel2017
Лот получен , все отлично
Stalker78
Дякую, отримав
Yura_kredit
Відмінно!
valerka
Все добре,дякую!
Shpaler
Рекомендую, все отлично.
Fanatic1975
Все в найкращому вигляді. Відповідальний камрад.
Kayv00000
Дякую!Рекомендую до співпраці
Людина_Борщ
Все добре! Рекомендую до співпраці!
Grisha-bo
Все супер дякою.
МаксGrom13
Є
Iлорд молоко
Приємно мати справу 
VintSA
Все ОК,дяку
Игорь Крупко
Все відмінно !
Gromoff
Все отлично!
Gromoff
Все отлично!
Vlad721
Лот отримано - все добре. Якісно запаковано, швидко відправлено. Рекомендую продавця.
Стас Petrov
Лот отримав, все добре, продавцю плюс
МаксGrom13
Дякую, Рекомендую!
МаксGrom13
Рекомендую 
МаксGrom13
Все чудово
reader2024
Лот отримав. Дуже дякую! Рекомендую!
bolevard
Дякую продавцю.Все чітко..швидка доставка..гарне пакування!рекомнндую до співпраці.
Совесть
рекомендую до співпраці 
Fobosm
Лот оримано вчасно і відповідає опису
Tankist_
Все отримав, щиро дякую. 
lemmont
Все Ок
Tankist_
Все отримав, продавцю щиро вдячний за оперативність, сервіс, увагу та якість виконання замовлення. Рекомендую до співпраці. 
Gvandayc
Все швидко,дякую!!!
Селезень
Всё получил в лучшем виде. Спасибо.
vyt
отримав
Селезень
Получил. Всё Ок!
метадон
Посилка отримана. Камрада рекомендую1
Селезень
Получил. Всё Ок!
Селезень
Получил. Всё Ок!
Андрей Клюквачев
Отримав.Дякую.Рекомендую.
Vad_Vik
Дякую!
Professor2
Лот отримав, дякую красно!
DenKG
Все ок. Швидко, зручно, без зауважень до продавця та якості товару.
DenKG
Все ок. Швидко, зручно, без зауважень до продавця та якості товару.
DenKG
Все ок. Швидко, зручно, без зауважень до продавця та якості товару.
L1978
Доброго дня! Лот отримав, все добре. Дякую.
maddmax77
++
LIVAN
Дякую!
mega._13
Все ок. Дякую