Відгуки у продавця ГлебСуворов
Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.
Сторінка 1 з 3
|
Лот отримав, дякую. Рекомендую до співпраці.
|
|
|
Лот отримав, все супер!
|
|
|
Лот отримано Продавцю ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!ВДАЛИХ ПРОДАЖІВ
|
|
|
отримав .. дякую..
|
|
|
Лот отримано.
|
|
|
Лот отримано
|
|
|
Лот отримано.
|
|
|
Лот отримано.
|
|
|
Как всегда, всё отлично!
|
|
|
Оперативно. Спасибо!
|
|
|
Отримано.
|
|
|
Спасибо
|
|
|
++
|
|
|
СПасибо!
|
|
|
Отримано
|
|
|
Відмінно! Рекомендую продавця!
|
|
|
Відмінно!
|
|
|
Отримав, все чудово
|
|
|
отримав, все чудово
|
|
|
отримав
|
|
|
чудово!
|
|
|
Сделка прошла успешно. Рекомендую.
|
|
|
Лот отримав.Дякую!
|
|
|
Отримав
|
|
|
Лот отримано, усе добре.
|
|
|
Відмінний продавець, рекомендую!
|
|
|
Відмінний продавець, рекомендую!
|
|
|
Лот отримав. Продавець порядний. Рекомендую!
|
|
|
Дякую за якісне спорядження та швидку відправку. Продавця рекомендую.
|
|
|
Отримано. Товар відповідає очікуванням і навіть більше. Рекомендую.
|
|
|
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
|
|
|
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
|
|
|
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
|
|
|
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
|
|
|
Лот отртмано.
|
|
|
Добрий день. Отримав. З повагою, Михайло.
|
|
|
Добрий день. Отримав. З повагою, Михайло.
|
|
|
Данке)
|
|
|
лот получен.Все в порядке
|
|
|
Отримав, усе добре.
|
|
|
Отримав, все добре. Рекомендую
|
|
|
Отримав, все добре. Рекомендую
|
|
|
Все отлично
|
|
|
Все отримав, усе добре.
|
|
|
Товар отримав. Дякую продавцю
|
|
|
Отримав, все ОК, дякую!
|
|
|
Все ОК, дякцю!
|
|
|
Отримав, все добре.Щиро вдячний!
|
|
|
дякую! Все отримано, недоліків немає!
|
|
|
Наилучшие рекомендации!
|
|
Сторінка 1 з 3

