Відгуки у продавця ГлебСуворов

Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.


hans_1910
Лот отримав, дякую. Рекомендую до співпраці.
Besyara
Лот отримав, все супер!
Adept87
Лот отримано Продавцю ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!ВДАЛИХ ПРОДАЖІВ
ko-bra
отримав .. дякую..
alex-kv
Лот отримано.
alex-kv
Лот отримано
alex-kv
Лот отримано.
alex-kv
Лот отримано.
Кельт
Как всегда, всё отлично!
ivan.iv.iv
Оперативно. Спасибо!
qwerty3
Отримано.
vadim1965
Спасибо
dimarik
++
OlegHunter
СПасибо!
Paul
Отримано
Yura_kredit
Відмінно! Рекомендую продавця!
LIVAN
Відмінно!
Эрвин Кин
Отримав, все чудово
Эрвин Кин
отримав, все чудово
Руслан 0807
отримав
Зеник1337
чудово!
Slava Skorobagatko
Сделка прошла успешно. Рекомендую.
_академик_
Лот отримав.Дякую!
Max 45
Отримав
Tankist_
Лот отримано, усе добре.
Schnellbomber
Відмінний продавець, рекомендую!
Schnellbomber
Відмінний продавець, рекомендую!
Roman Ponomarov
Лот отримав. Продавець порядний. Рекомендую!
Roman Ponomarov
Дякую за якісне спорядження та швидку відправку. Продавця рекомендую.
Hind244
Отримано. Товар відповідає очікуванням і навіть більше. Рекомендую.
Military_SH
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
Military_SH
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
Military_SH
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
Military_SH
Лот отримав. Все гаразд, дякую!
alex-kv
Лот отртмано.
ryfmach
Добрий день. Отримав. З повагою, Михайло.
ryfmach
Добрий день. Отримав. З повагою, Михайло.
reverend
Данке)
partizan132
лот получен.Все в порядке
Tankist_
Отримав, усе добре. 
Kisevich
Отримав, все добре. Рекомендую 
Kisevich
Отримав, все добре. Рекомендую 
Питон_Одесса
Все отлично 
Tankist_
Все отримав, усе добре. 
Victor Tomashivskyy
Товар отримав. Дякую продавцю
VintSA
Отримав, все ОК, дякую!
VintSA
Все ОК, дякцю!
YarS
Отримав, все добре.Щиро вдячний!
olga shishak
дякую! Все отримано, недоліків немає!
Кельт
Наилучшие рекомендации!