Відгуки у продавця EDZZIK
Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.
Сторінка 1 з 9
|
Отримав. Все добре
|
|
|
Все ок
|
|
|
Отримав, дякую!
|
|
|
Лот отримано. Все згідно опису.
|
|
|
Лот отримав, дякую продавцю!
|
|
|
Доброго дня,посилочку отримав,все супер.Дякую Вам.З повагою
|
|
|
Лот получено все в порядке
|
|
|
Лот получено все в порядке
|
|
|
получено + .
|
|
|
Лот получено все в порядке
|
|
|
Лот отримав. Все гаразд. Порядний продавець, рекомендації до співпраці!
|
|
|
Усе супер!
|
|
|
Лот отримав, дякую продавцю
|
|
|
Лот отримав
|
|
|
Лот отримав
|
|
|
Отримано
|
|
|
Гарна якість лоту. Швидке відправлення. Продавець відповідальний. Рекомендую.
|
|
|
Лот прийшов швидко, товар чудової якості, усе ретельно запаковано. Велике дякую за відповідальність і швидкість — однозначно рекомендую до співпраці!
|
|
|
Лот отримано Рекомендую продавця з Повагою
|
|
|
Отриав.Дякую.
|
|
|
Лот отримано, дякую.
|
|
|
Отримав. Дякую
|
|
|
дякую відповідальний продавець
|
|
|
Дякую все отримав
|
|
|
Наш респект солидному продавцу!!!
|
|
|
Рекомендую до співпраці! Швидко, якісно та відповідально!
|
|
|
Лот получен, большое спасибо! С уважением
|
|
|
Все Отлично-Спасибо
|
|
|
Найкращі рекомендації до співробітництва. Швидка відправка, відмінне пакування!
|
|
|
Дякую. Порядщний камрад. Раджу мати справу!
|
|
|
+
|
|
|
Все добре рекомендую продавця!!!!!!
|
|
|
Все чудово, дякую!!!
|
|
|
Все як найкраще. Дякую
|
|
|
Лот получил, все в порядке. Ответственный продавец, качественный товар. Очень доволен. Большое спасибо
|
|
|
Отримав. Дякую
|
|
|
Лот получил , всё отлично.
|
|
|
Ок
|
|
|
Ок
|
|
|
Оплатив, все гут, дякую
|
|
|
Оплатив, все гут, дякую
|
|
|
Лот отримав, все добре, продавцю плюс
|
|
|
Все отримав, дякую
|
|
|
Посилка отримана. Камрада як завжди рекомендую!!!!
|
|
|
Лот отримано, дякую.
|
|
|
Отримав. Все чудово.
|
|
|
Чудовий продавець! Рекомендую до співпраці!
|
|
|
Рекомендую
|
|
|
Все супер
|
|
|
Отримав все гут
|
|
Сторінка 1 з 9

