Ремінь вермахта світло-коричневий

Тема у розділі 'Третій Рейх', створена користувачем Oprishok, 29 бер 2013.

  1. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    10.627
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Попався ось такий ремінь вермахта. Збиває з толку те, що він світло-коричневий, бо мені здається що в вермахті ремні були чорні.
    Історія ремня така, в 1944 році пару сотень німців засипало лавиною в високогір"ї Чорногори. Після цієї події місцеві жителі і УПАківці ходили і збирали амуніцію і зброю. Один з УПА забрав цей ремінь, затер свастику на пряжці і носив. Потім цей ремінь забрав собі мій друг, пряжку взяв собі до рамки, а ремінь віддав мені. От мене і цікавить чому цей ремінь не чорний.
    Допоможіть розібратись:beer:
    dfgd.jpg P3220199.JPG P3220200.JPG P3220201.JPG P3220202.JPG P3220203.JPG P3220204.JPG P3220215.JPG
     
    консерватор та ASKOT1 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Окопная свеча оригинал.
      200 грн.
    2. Маленькая керосиновая лампа Mulga 7 Высота 12 см. Внизу : MI Germany Gezetzlich Geschützt.
      1300 грн.
    3. Стан по фото. Можливо робоча, не перевіряв. Гарний екземпляр в колекцію. Підійде на реконструкцію, о...
      1690 грн.
    4. Стан по фото. Не заправляв.
      890 грн.
    5. Стан по фото. Антуражниц предмет в колекцію,, що можна використовувати за прямим призначенням.
      430 грн.
  3. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    63
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    104
    Повідомлення:
    12.055
    внутренняя сторона могла быть рыжей, а снаружи,если меня не подводит зрение, присмотритесь около зацепа там где строчка нитки - остатки темно-коричневой краски....такое впечатление. что кто то усердно прошелся наждачкой по коже и снял всю краску.
     
    Oprishok та Ксюха89 подобається це.
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    10.627
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Точно, вся краска з зовнішньої сторони знята, навіть нитки зачепили, і шкіра виглядає як замш, рідна краска залишилась тільки з внутрішньої сторони. Незрозуміло, навіщо було краску знімати?
     
  5. Дед Которыб

    Дед Которыб Добрый Инквизитор

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.793
    похож на люфтовый ремень, который кто-то старательно шлифанул наждачкой.....
     
    Oprishok, HAUSSER та Gromoff подобається це.
  6. KobetS_2013

    KobetS_2013 Obergefreiter

    Повідомлення:
    483
    Адреса:
    Украина
    Да кажется люфтваффе