Захід України

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем YKY, 27 лют 2005.

  1. rondon

    rondon Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    870
    Адреса:
    Бушковичі
     
    КорифеЙ, Юк., kyltic та 3 іншим подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    3. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер дополнительной катушки 15". Был в исполь...
      200 грн.
    4. Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      450 грн.
    5. Гермобокс состояние хорошее комплект на фото
      500 грн.
  2. rondon

    rondon Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    870
    Адреса:
    Бушковичі
    Доброго дня! Може хтось підкаже місце в Золочівському районі місце в лісі де можна щось знайти з апаратом ?
     
  3. akve

    akve Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    75
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    141
    Повідомлення:
    257
    Адреса:
    Запад
    Камради з Червонограда . Десь бачив на ютубе як в чорному лісі залишки літака німецького пацан копав, каже що Мессер . Звідки таки в нього дані невідомо. Хто в курсі по місцю або по літаку детальніше ( цікавить чи дійсно ця модель ) . Місце болотисте там наскільки пам'ятаю.
     
  4. ДИВІЗІЙНИК

    ДИВІЗІЙНИК Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Lemberg
    Хто хоче завтра покопати десь біля Львова ,пишіть в приват.
     
  5. _Nazik_

    _Nazik_ Schütze

    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Україна
    Всім привіт,є хтось з Жовківський району?
     
  6. rondon

    rondon Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    870
    Адреса:
    Бушковичі
     
    КорифеЙ, vovc2301 та Dacenko-80 подобається це.
  7. rondon

    rondon Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    870
    Адреса:
    Бушковичі
    Доброго дня шановні камради! Може хтось знає чи копав в Новому Яричеві, цікавить ліс і район озера в лісі, або в окрузі Яричева... Може щось знаходили ? Буду вдячний за інформацією.
     
  8. rondon

    rondon Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    870
    Адреса:
    Бушковичі
     
    КорифеЙ та vovc2301 подобається це.
  9. marko_lv

    marko_lv Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Львів
  10. Hawk3

    Hawk3 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    415
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня можете підказати період кераміки? Дуже товста 80% товщиною не менше 1см IMG_20181029_160721.jpg IMG_20181029_160920.jpg
     
    КорифеЙ подобається це.
  11. rondon

    rondon Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    870
    Адреса:
    Бушковичі
    Я копаю в цих районах...
     
  12. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Інформація в першу чергу для дрогобичан. Презентація громадської організації мета якої об'єднати людей яким не байдужа історія рідного краю. Запрошуються всі бажаючі.
     

    Images:

    IMG-403c92c49b4c73e97e0cf8c7bc4ef890-V.jpg
  13. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    4.189
    Адреса:
    Україна, Дрогобич
    Інститут шанувальників старожитностей.....громадське об"єднання!:eek: назва помпезна що йой! Якщо маєте відношення до тієї організації, то хоч щось розкажіть про неї!
     
    vovc2301 подобається це.
  14. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    2. Мета (цілі) та напрями діяльності Організації
    2.1. Метою діяльності Організації є:
    Основною метою діяльності Організації є історико-краєзнавча діяльність направлена на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів членів Організації.
    2.2. Завданням діяльності Організації є:
    - зосередження зусиль громадськості на охорону, збереження та використання культурної спадщини;
    - проведення дослідницько-творчої діяльності у галузі культури, історії та краєзнавства;
    - сприяння відродженню духовності, історичної пам’яті, народних промислів та ремесел;
    - формування місцевого краєзнавчого бібліографічного каталогу та енциклопедичного довідника;
    - сприяти діяльності дослідникам історії нашого краю, надавати їм при можливості із цією метою матеріальну підтримку;
    - створення музейного фонду історико-краєзнавчого музею Організації;
    - внесення пропозицій до органів місцевого самоврядування щодо збереження, реставрації та використання культурної спадщини краю;
    - співробітництво з неурядовими громадськими об"єднаннями України і зарубіжжя, та з органами державної влади та місцевого самоврядування.
    2.3. Для досягнення мети та виконання завдань Організація у встановленому законом порядку:
    - налагоджує співпрацю з українськими та іноземними державними та громадськими організаціями, фондами, науковими установами, підприємствами;
    - проводить роботу по залученню потенціалу різних суспільних структур до вирішення проблем збереження предметів старовини;
    - провадить роботу по залученню фінансових, матеріальних, інтелектуальних та інформаційних ресурсів, необхідних для реалізації своїх програм та проектів;
    - бере участь у підготовці та проведенні конференцій, симпозіумів, круглих столів і семінарів, організовує виставки, презентації, фестивалі, конкурси, змагання та інші масові заходи;
    - бере участь у проведенні благочинних акцій, проектів та програм;
    - бере участь у розробці та впровадженні грантових проектів та програм;
    - здійснює чи бере участь в організації консультацій, навчальних семінарів, лекцій та інших освітніх заходів, виданні та поширенні друкованих матеріалів, створенні радіо-, телепередач і фільмів, що відповідають меті організації;
    - видає власний друкований орган в порядку встановленому чинним законодавством;
    - проводить соціологічні дослідження, моніторинги, тренінги, культурно-історичні розвідки тощо.
    - здійснює іншу, не заборонену законом, діяльність, у відповідності із статутними завданнями організації та чинним законодавством України.
     
    vvs50 та Град-1 подобається це.
  15. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Вище я подав витяг зі стату. На цій гілці ми всі проводим " дослідницько - творчу діяльність в галузі історії та краєзнавства".
    Більше на, або після презентації.
    P.S. Подання цієї інформациї не є рекламою, та узгоджено з адміном Artem.
     
  16. Град-1

    Град-1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    1.592
    Адреса:
    UkrWest
    Толян, а голова ГО Кучма?...
     
    Alex Faa, vvs50 та vovc2301 подобається це.
  17. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Не має відношення. Голова я.
     
  18. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Повідомлення:
    4.217
    Адреса:
    БАНДЕРШТАДТ
    Robert Deniro, КорифеЙ, egervovkas та 3 іншим подобається це.
  19. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Повідомлення:
    4.217
    Адреса:
    БАНДЕРШТАДТ
    доброго!мене наприклад від отого-/симпозіум,форум,грант..../ тягне в ригу,через ....і починаю матюгатись.я тут вже стільки г..о бачив.то ,як в селі-скільки не оминай,все одно вступиш:D:D:D:D.мене правда Біг милував.поки.навіть єгови не лізут-бо вмію задавати дурні питання по ходу:oops:.як там Змєй.бо шось принишк.
     
    vovan.975, КорифеЙ, Pan Ivan та ще 1-му подобається це.
  20. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Один раз напишу і більше повертатись до цієї теми тут не буду. Є бажання оговорити це питання - прошу в "курілку". Мета мого повідомлення запросити не байдужих на презентацію. В писанні сказано "по плодам пізнається дерево". Можна до "риги їздити" а можна справу робити. Кожному варто задати собі питання "Що я зробив для громади за рік?" Ми на це відповімо в суботу о 14:00. До речі без ГО, грандів та іншого фінансування. Власним коштом та працею.
     
    vovc2301, КорифеЙ та vvs50 подобається це.
  21. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    4.189
    Адреса:
    Україна, Дрогобич
    не розумію роздратування!ви першим почали тут за громадську організацію! людей всіляко най...ть, тому інколи любе об"єднання та організація викликають недовіру! Навпаки, краще ніж родруковувати тут сухі слова Статуту, краще щось дійсно цікаве розказали б про свою реальну діяльність! користі від того б було більше! А так якось незрозуміло мету запрошення! і при чому тут "що я зробив для громади за рік"!? це що агіт.передвиборна діяльність!??? поціновувачів історії????
     
  22. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    Колись по молодости и дурости помиг зробити один спочатку краезнавчий музейчик щоб музейчик став державним скинув мих з пид бульби експонатив та виз як був так и до нини там таж сама експозиция тиж сами сттарожитности интересу до розкопок зеро копаеться 1 курсом истфаку грандиозни шурфи там де навряд чи щось путне е а де е путне я вже 10 рочкив як уже розвидав и встиг уже пидзабути бо мене керамика 3 тис до наш ери не пре Киивська русь аналогично ипрочи ист культури крим Гольштадта та убитий мидний монетос бильше викликае в мене задоволення чим сотня ГО Камераде це добре що ви ще не втратили виру в доброчиннисть и громадскисть ГО це добра справа та чим ближче до земли тим бильше буде ваше розчарування як и мое коли писля бильш 25ти рокив я проихався слидами КААЕ Карпатськои Архитектурно Археологичноии Експедиции Розчарування камераде розчарування Тому з Билих або Червоних арх я и став Сирим и тим пишаюсь Поселення здаю музейникам бо вони мене не цикавлять Жмурив хороню по Канону як и положено не мародерю и тим пишаюсь и рахую що зробив бильш вагомиший вклад в историю нашого краю ниж жменька ГО и ниж ранний мий вклад в розвиток одного держ музейчика До речи камерад справжня дружба камерада по лопати варта вашои спроби створити ГО Якщо потрибна буде допомога можете звертатись як буду живим допоможу
     
    Останнє редагування: 3 лис 2018
    Georg1969, Град-1, КорифеЙ та 3 іншим подобається це.
  23. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Захід відбувся. Всім хто прийшов, дякую. Галерея ваг та музей дрогобицької ковбаси мало перетинаються з тематикою форуму. А от виступ Степана Пахолка я зафільмував на мобілку. Три епізода (прийшлось видаляти інші відео - брак пам'яті). Він розповів про довгоочікуваний каталог по український фалертстиці. Спробую викласти на форумі. Зараз підшукаю відповідну тему.
     
    vovc2301 та vvs50 подобається це.
  24. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    4.189
    Адреса:
    Україна, Дрогобич
    Вітаю, панство копарське!
    сьогодні трохи побродив по осінньому лісі! хвалитися нема чим!
    єдине на позиціях Остеррайху, які в 1914 році атакували війська РІА та прорвали їх, попалася така штучка : матеріал походу срібло, вага 30 г, решта на фото!
    може будуть думки що це та від чого!
    45267453_1805412892890928_3813006832209756160_n.jpg 45196948_2078366475809579_794750613991718912_n.jpg 45286436_508911466187238_2645092245312634880_n.jpg 45320315_264593414248307_2839804652101304320_n.jpg 45333414_286182058671672_6895154945268383744_n.jpg
     
    КорифеЙ, vovc2301, GERUCH-new та 2 іншим подобається це.
  25. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.886
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Бутероль шашки.
     
    КорифеЙ, vovc2301 та minitarn3838 подобається це.