Всім добра, підкажіть, що за девайс? Матеріал дерево, метал та дзеркало. Гільза для масштабу. Дякую за відповіді.
Всім привіт, скоріш за все дана штукенція це пристрій для огляду ствола гвинтівки: 7,62-мм винтовка обр. 1891 г. (1891/30 гг.), трёхлинейка, винтовка Мосина, Винтовка Мосина. В ствольну коробку лягає в акурат, ствол наводиш на світло і дивишся у дзеркало. Дослід проводився на макеті, телефон не дуже хтів фокусуватись саме на дзеркалі тай дзеркало з утратами, але все одно видно повздовжний пропил та залишки нарізів.
Раніше не виставляв, бо не догнав що за металевий пиптик. З одного боку полірований. А зараз дійшло, вставляєш в патронник даний предмет, а потім приспособу для огляду і можна роздивитись патронник.
Кому буде цікаво дані пристрої входили до: КОМАНДИРСКИЙ ЯЩИК образца 1951 года (КЯ-51) По ссилці їх можна розгледіти на фото та знайти в переліку. https://reibert.info/threads/komandirskij-jaschik-kja-51.20422/
Порийтесь по інтернету, щось неодмінно вилізе. До речі їх багато різновидів: КЯ-43, КЯ-46, КЯ-51, КЯ-56, КЯ-58, КЯ-73, КЯ-83