Заборона на продаж крадених з ЗСУ речей.

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем j.wais, 11 тра 2017.

Статус теми:
Закрита.
  1. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Вітаю, камради!
    Хтось може пояснити, як легально попадають в приватні руки ось такі речі?

    https://reibert.info/threads/pricel-k-zenitnoj-ustanovke-sssr.895310/#post-9792878
    https://reibert.info/lots/pricel-zenitnyj-po-1m-zritelnyj-dlja-pushki-ks-19-52-p-415.124158/

    1. КРАДІЖКА.
    2. Списання і після списання, все одно- КРАДІЖКА.

    Не продає ЗСУ такі речі по залишковій ціні.
    Я не звинувачую продавців безпосередньо в крадіжці, але це, як на мене, співучасть в крадіжці.

    Тому у мене є пропозиція- без підтвердження законності отримання таких речей продавцями- заборонити їх продаж.
    Не буде можливості продати- відпаде сенс красти.
     
    heissenberg, jr_13, консерватор та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан по фото, дуже гарний. Чудове тавро партії в тісті та підглазурне тавро. Музейний предмет!
      1640 грн.
    2. Предмет фактично в ідеальному стані, без сколів та тріщин. Гарне підглазурне тавро на перший ріднею...
      1890 грн.
    3. КРМ королевская фарфоровая мануфактура в Берлине.Солонка для армейской столовой,о чем говорит бука Н...
      1000 грн.
    4. Вилка с набора Вермахт. Состояние по фото. Просматриваются клейма. Размер на фото. Материал-нерж.
      1250 грн.
    5. Стан по фото, гарний. Неожавійка. Рідкісний штамп! Суперовське клеймо виробника!
      1965 грн.
  3. Artem

    Artem Администратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    200
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    312
    Повідомлення:
    13.352
    Этот вопрос уже не раз поднимался, когда спорные вещи попадают в продажу на форуме. Но у нас в стране действует презумпция невинности и продавцы не обязаны доказывать свою честность, наоборот, если есть подозрения в краже - докажите, что данная вещь действительно украдена. Уже не раз было такое, что свою форму или снарягу продают демобилизованные, или знаменитые "канадские берцы", или продают оптику и тюнинг купленный ранее за свои деньги, или "убранное" еще со временем союза и т.д.
     
    Alex@P, Berkut245, Tartar та 5 іншим подобається це.
  4. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Мова не про снарягу! Мова про продаж речей, які не можливо купити офіційно, а можна тільки вкрасти. Така оптика не продається на внутрішньому ринку.
     
    jr_13, Рост76 та Helmut Raiser подобається це.
  5. Artem

    Artem Администратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    200
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    312
    Повідомлення:
    13.352
    Я не защищаю продавца, но могу, например, предположить, что она у него со времен союза. Вы можете доказать обратное?

    Просто повторюсь, что решать краденная вещь или нет - право и обязанность МВД и военной прокуратуры, тем более, что у них есть для этого необходимые ресурсы. Если им нужна будет помощь в этом - мы (в смысле, администрация форума) поможем в этом, но делать это за них мы не имеем права.
     
    od120481pja, Alex@P, Gogi 514 та 5 іншим подобається це.
  6. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    А яка різниця, з який пір ця штука в нього? ЇЇ не можна було здобути легальним шляхом як колись- так і зараз.
    Це ж за аналогією: якщо я купив коноплю 30 років тому (за союза), то тепер я її можу курити?
     
    Рост76 та Helmut Raiser подобається це.
  7. Artem

    Artem Администратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    200
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    312
    Повідомлення:
    13.352
    Хранение, покупка и продажа прицелов не запрещена законом, в отличии от конопли.
     
    od120481pja, Burat78, Alex@P та 8 іншим подобається це.
  8. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Е, ні! Конопля те ж не заборонена для продажу. Конопля-коноплі- різниця: https://auction.violity.com/45583173-semena-karpatskoj-konopli-25sht
    Теж саме і з прицілами. Є цивільні- є військового призначення. Так от, для торгівлі технікою і комплектуючими військового призначення- потрібна спеціальна ліцензія.
    І ще одне. Поспілкувався з деякими людьми, які займаються продажем військової амуніції в магазинах. Усі вони проти продажів речей суто військового призначення без документів, які підтверджують легальність отримання цих речей. Глянув на багатьох інтернет-площадках існує заборона на продаж приладів і техніки суто військового призначення.
     
    Lesnik 78 подобається це.
  9. BULGAN

    BULGAN Oberschütze

    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Червоноград
    Разговор ниочем. После расформирования частей в 1991-1992гг, 1999-2003гг в заброшенных парках б/т,поросших кленом ,развалившихся, брошенных хранилищах такие прицелы в заводской упаковке можно было фурами вывозить.Их центнерами в металлолом сдавали, как и многое другое-просто брошенное.
     
    Mauzer_1988, Медный, Berkut245 та 6 іншим подобається це.
  10. tester49

    tester49 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    510
    хай продают; пусть лучше будет воровство, и свобода, чем "для размещения вашей темы пришлите чек из магазина и копию вашего паспорта", гайки имеют свойства закручиваться сами, не помогайте им, если вы не гаечный ключ; вам от этого выгоды не будет
     
    Tayfun_U, Berkut245, Gogi 514 та 6 іншим подобається це.
  11. Sniperkiller

    Sniperkiller Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    161
    Повідомлення:
    956
    Адреса:
    Украина
    Мой хороший друг купил дом и копал погреб. Выкопал ящик с подобным прицелом и штык-ножом. осталось от старого владельца.
     
  12. OlegKor

    OlegKor Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    10
    Повідомлення:
    211
    Адреса:
    г. Львов
    Боже мой. Сколько было разворовано (разобрано на запчасти и прочее). Земли МО, техника, топливо и прочее. Этот прицел микрон по отношению к тому что пропало неизвестно куда. Ну мы то знаем куда. Я вот жалею что в свое время практически ничего не брал. Воспитание не позволяло. Все равно нас всех кто тогда служил наеб.....ли. Мы теперь нищие (как в том советском фильме " ГОСПОДА ПОЛКОВНИК КУДАСОВ НИЩИЙ" . Вот такие пироги робяты. Честь имею.
     
    Tayfun_U, minitarn3838, Рост76 та 2 іншим подобається це.
  13. OlegKor

    OlegKor Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    10
    Повідомлення:
    211
    Адреса:
    г. Львов
    Помню в 1989 году только получили машины для хранения и перевозки спецБП( Кунги). Бля какие машини были (герметизация, кондиционеры в кунгах, отопление хош електрика ,хош бензиновые но вообщем ля ля. А после того как БП отправили в России в 1992 году эти машини тупо разбирали. Кунги забирало начальство кто куда. А барахло с них валялось в боксах. Я потом перевелся к новому месту службы. Ребята писали что часть расформировали и все разворовали. И это маленький эпизод. Я уж не говорю про остальное глобальное. Так что печалька все.
     
    GerichB, Рост76 та Лимонка подобається це.
  14. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Це все одно, що я йшов і знайшов чужий паспорт. Річ не моя і мені не потрібна, але я можу її продати- бо ж я її знайшов, а значить, обов'язково, повинен бути в плюсі.
     
  15. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Честь- це те, що залишиться після нас. Не варто її вимінювати.
     
    Veter-59 подобається це.
  16. Orest

    Orest Oberleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    3.519
    Адреса:
    На право второй поворот, и прямо
  17. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.224
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго здоровья, проходя службу в Черниговской обл. сам видел как официально продавали мотоциклы с приводом на коляску и пулеметной постелью, на вопрос а пулемет подгоните получил ответ, приходи вечером на КПП вынесем хо душа пожелает, деньги не забудь только. Просто с знакомым ездил по гражданке, он как раз тот мотоцикл покупал.
    У нас к сожалению, тихо взял и ушол называется - нашел.
    Печально но презумпцию невиновности никто не отменял.
    С Уважением.
     
    Tayfun_U, Tartar та minitarn3838 подобається це.
  18. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Мова не про звинувачення в крадіжці, а про те, що потрібно обмежити продаж таких речей- дивись,- і крадіжок буде менше.
     
    Рост76 подобається це.
  19. X100

    X100 Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Їх просто почнуть продавати в інших місцях.
    В цьому році виповнюється 100 років як всі живуть за принципом: "Все навколо колгоспне, все навколо моє!" Ви дійсно вважаєте, що заборонивши продаж на окремо взятому (нехай навіть дуже видатному) сайті можна щось змінити в устояній за такий час психології?
     
    Tayfun_U, Рост76 та А.А. Брусилов 13 подобається це.
  20. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    Я вважаю, що принцип "Вкраду я, бо все одно хтось вкраде"- принцип неправильний.
     
    ВладиславГ, Рост76 та prust подобається це.
  21. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Київ Україна
    Тоді треба закривати розділ ммг та запчастини. Холості патрони та дими і т.д.Бо запчастини до зброї теж ніколи не продавались по залишковій ціні. Як ви гадаєте звідки вони?
     
    Tayfun_U, Медный та Рост76 подобається це.
  22. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    А ви в цей розділ часто заходите?
     
    Рост76 подобається це.
  23. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Київ Україна
    Не зрозумів?
     
  24. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.120
    Адреса:
    Галичина
    А що тут розуміти. Якщо мова про сучасну зброю, то продаються макети зброї- продаються і запчастини до них. І їх реально купити в магазині. Ось тільки не реально купити ММГ сучасного міномета, або пушки. Так само і не реально купити приціли до них. І якщо такі речі продають, значить вони 100% крадені. Не обов'язково самим продавцем!
     
  25. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Київ Україна
    Звісно крадені. І ЗІП до сучасних макетів, і прилади нічного бачення зняті з бронетехнікі, НСПУ,1пн58,ДМ-11,РДГ, холості патрони і т.д. Не потрібно себе обманювати, що то є чесно куплене в сільмагі. Це все спизж...о зі складів, від начальників складів до прапорів. Під час строкової служби(кінець 90-х) на базі зберігання постачання надивився всякого, коли розпечатується склад НЗ, відкривають ящикі а вони пусті, хто спиз..ив, коли не відомо. Командування пиз...ло вагонами. Вивозили снаряди на утилізацію, в частині де їх утилізували, їх розбирали, гумно лишали у нас, а гільзи(здорові латунні) грузили на фури з польськіми номереми, прямо на тереторії частини. А ви кажете приціли...
     
    Tayfun_U, белка0505, Медный та ще 1-му подобається це.
  26. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.352
    Адреса:
    Zapor сity
    Очень много вещей списываются. Заканчивается срок хранения или сняты с эксплуатации по различным причинам. Да, подлежат утилизации. И кому от этого легче? Да, нарушили циркуляр. Уберегли от уничтожения и продают. Что в этом плохого? Что кто-то улучшит свое материальное положение? Зато кто-то сможет приобрести то, что в другом случае невозможно было бы.
     
    Tayfun_U та А.А. Брусилов 13 подобається це.
Статус теми:
Закрита.