Хто в ліс, хто по дрова, або "прозріння МВС".

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем TALJAN, 26 лют 2016.

  1. TALJAN

    TALJAN Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Херсонская губерния
    Хто в ліс, хто по дрова, або "прозріння МВС"
    http://www.mvs.gov.ua/ua/news/721_M...SSHA_u_poshukah_amerikanskogo_pilota_FOTO.htm
    Тобто, вдумайтеся - "американські спеціалісти готові поділитися досвідом у разі створення в Україні аналогічної структури, завданням якої став би розшук осіб, зниклих безвісти під час бойових дій."...
    І це ж треба було таке написати!
    :mad:Директор Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України ++++Мері Акопян++++ поняття не має про те, що в Україні вже багато років, сотні фахівців у складі різних громадських організацій, цілком легально, за дозволами Міністерства культури України і згідно вимог Закону України "Про охорону культурної спадщини", фахово займаються пошуком останків жертв Другої Світової війни і політичних репресій!
    :mad:Вони навіть не чули про тисячі героїв, чиї останки були виявлені і урочисто поховані на протязі навіть останнього десятиліття!
    :mad:Вони нічого не знають про сотні імен, повернуті пошуковцями з небуття.
    :)Саме в Україні пошуковцями створювалися методичні посібники з цієї діяльності, що у якості зразків наукового підходу розходилися ближнім зарубіжжям.
    :mad:Наші правоохоронці не мають поняття про те, що Верховна рада навіть приймала до розгляду проект Закону України "Про проведення пошуку і впорядкування поховань останків жертв воєн і політичних репресій та увічнення їх пам'яті" (правда, проект був знятий з розгляду разом з іншими не розглянутими проектами після повалення режиму Януковича, як не актуальний, ну це таке, під час революцій буває).
    :oops:Це ж треба так принижуватися... Хотілося б мені побачити цей "американський досвід"... Після того, як Пошуковці за рік майже по 1000 бійців знаходили і ховали... У тому рахунку і пілотів збитих літаків.
     
    Останнє редагування: 26 лют 2016
    gaz-67, Бригадир, - Мисливець - та 11 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Frommer Femaru 37M ( FEG 37M) образца 1937 года. Венгерский самозарядный пистолет 9 мм. Функция щелч...
      20000 грн.
    2. Копані на позиціях псв, трошки почищені,метал ще міцний
      250 грн.
    3. 180 грн.
    4. 150 грн.
    5. Железо на Максим .На реставрацию.
      300 грн.
  3. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    2.890
    Адреса:
    Киев
    Я смотрю вас зацепило) Дело в том что все эти поисковые отряды, это все гражданские организации, т.е. созданные на основе этузиазма группы людей, и в общем-то являются независимыми. Ну т.е. они там занимаются поиском, но со стороны государства их толком никто не контролирует, они там сдают отчеты какие-то это да, но по сути контроля над ними нету. А тут речь идет о создании, я так понимаю, именно государственной структуре, т.е. полностью КОНТРОЛИРУЕМОЙ государством.
     
    MaxShifr подобається це.
  4. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.108
    Адреса:
    Украина
    Героїв і повинна в першу чергу розшукувати держава а у нас все навпаки хлопці на добровільних засадах займаються пошуком а держава а конкретніше її собаки мусара ще гроші з нас пробують побрити в мене особисто був випадок коли приїхало 3 урода найшли в мене на поясі в сумці пару тройки набоїв і почали мені розказувати що це боеприпас і за нього є відповідальність а я кажу що ти спочатку стрельни їм а потім начнеш про боєприпас розказувать в кінці кінців поняли що так не вийде почали чіплятися що мол не можна тут копати коли я доказав що всетаки тут можна і що їхня держава за яку вони з їх слів сраку рвуть приборами торгує і дає другим їми торгувати за мзду яку кожний місяць мусиш заплатити щоб вони ( мусара в тому числі ) з голоду не подохли то вони почали открито говорити що їм треба гроші на бензин і що всерівно мусиш щось їм заплатити бо вони найдуть за шо придертися.
     
    Стрипа, Черешенец, Бригадир та 2 іншим подобається це.
  5. TALJAN

    TALJAN Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Херсонская губерния
    Найбiльше, що "зацепило" саме те, що нам пропонують повчитися у "когось" (американцiв), а на своi власнi здобутки iз пошуковоi дiяльностi - вони або не звертають уваги чи взагалi не знають!
     
  6. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    2.890
    Адреса:
    Киев
    Кстати, я как-то пытался нарыть инфу как у америкосов с поиском своих в европе(а полегло их там ой как не мало за год) и так ничего и не нашел...паходу лежат ихние солдатики там прямо подо мхом в посадочках....И тут да, пока не вижу чему учиться у них.
     
    Бригадир та - Мисливець - подобається це.
  7. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    Розмови вже давно, але навіть по нинішній війні держава не дуже допомагає. Хоча і обіцяли.
    Сьогодні фільм, до речі: