хорошо в стране советской жить!

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем ribbentrop, 6 гру 2014.

  1. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Можливо у вас нема з чим порівняти, погодьтеся в Россії також жорстка дисципліна, немає свободи слова, ви немаєте права виходити на вулицю і висловлювати якийсь протест, ну крім підтримки ВВХ :) , пропаганда показує нас, українців в жахливих образах кровожадних бандерівців, така ж сама ситуація в Білорусі. В нас могло бути все так само якби не Майдан.
    По поводу товарів. Вони прекрасні! Признаюся я й сам купую часто білоруські товари і їхньою якістю задоволений. Також думаю не варто розповідати про їхні вже Европейські дороги, чистоту на вулицях , розвинуте сільське господарство, це треба побачити.
    Але наголошую та повторюю, краще вже жити так як живемо ми тепер і не боятися, вільно висловлювати свою думку.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Удобная складная пила по дереву Особенностью является наличие складного механизма, работающего по пр...
      125 грн.
    2. (в наявності 18 шт.)
      Мала піхотна лопатка
      830 грн.
    3. (в наявності 20 шт.)
      Щуп саперний комбінований Розміри в складеному стані - 370 мм. В робочому стані - 700 мм Діаметр - 2...
      1200 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Полірувальна паста ГОІ зелена Z-50, від польського виробника Surex,виробництво Краків Польща Викор...
      65 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Применяется: для полировки ювелирных изделий. Паста ГОИ — шлифовальные и полировальные пасты на осн...
      95 грн.
  2. UNSER

    UNSER Obergefreiter

    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    омск россия
    Да, про свободу, увы, Вы правы. Про пропаганду тоже так. Правда не все ей верят (слава Богу!). Лично я не смотрю зомбоящик, т.к. правды в нём нет. Не верю я и в кровожадных бандеровцев, кои заполонили Украину и гробят мирных жителей. Моё мнение останется неизменным - Украинец это далеко не враг. Врагов нужно у себя искать, если есть горячее желание, и не лезть со своим уставом в чужой монастырь. И сына своего так-же воспитываю. И для него никогда украинец не станет врагом. Пу уйдёт, а Украина останется, как и останутся русские и останутся украинцы. И как им жить дальше зависит от того, как будут воспитываться дети. Свой очень скромный вклад в воспитание своего пацана я внёс, и горжусь этим. Наверняка я далеко не один такой. Согласен, что в нынешней ситуации сказать украинскому пацану, который потерял кого-то родного на этой войне, что русский ему не враг, и чтобы он в это поверил - очень сложно...Но война эта всё-равно кончится. Расцветёт Украина. Я верю в неё.
     
  3. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    В першу чергу хочу подякувати вам за адекватне розуміння ситуації та правильну позицію ! Впевнений, чим більше в Россії буде таких громадян як ви, тим більше шансів що ми станемо дійсно братськими народами.
    З повагою!:beer:
     
    Николаша та UNSER подобається це.
  4. UNSER

    UNSER Obergefreiter

    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    омск россия
    Спасибо! Обязательно станем! Надеюсь на это.
     
    Dietrich88 подобається це.
  5. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.539
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Я б на це не лічив.
     
    knyz, Andrew Harris та консерватор подобається це.
  6. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Хто його знає як буде завтра. Головне не рівняти під одну лінійку дійсно адекватних громадян Россії з власівцями які прийшли на Українську землю вбивати моїх братів, та тих хто підтримує їх та великого пуйла.
     
  7. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.539
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Може не маю рації, але дякуючи такій позиції какцапи паношаться в Україні. Для мене кожний росіянин є ворогом і це (особисто для мене) не зміниться до моєї смерті. Повірте, особисто знаю не одного росіянина. Серед них є син приятеля мого батька ( служили на Далекому Сході) - то на захід воно поїде на танку бо там тільки фашисти, інший з Кьонігсбергу, сидячи за моїм столом каже, що воно радіє з приводу загарблення Криму. а перед тим був міцно обурений правлінням путлєра. Зробив один, єдиний висновок - добрий москаль, це москаль у стані заавансованого розкладу і два метри під землею.
    Це може комусь не подобатися, більше того - цей пост можуть скасувати, а мене забанити , але це моя позиція і ніц їй не змінить - хіба путлер перепросить Україну та українців. а всі кацапи під час тих перепросин стануть на коліна.
     
    Tayfun_U, knyz, рональд та 3 іншим подобається це.
  8. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Значить я мало бачив світу і людей...
    На даний момент чи то росіянин, білорус, казах хто не підтримує війну з україною і пуйла таких людей я поважаю, їх мало, але вони є. На Майдані також були москалі, і що я їм скажу я ненавиджу вас бо ви росіяни?
     
  9. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.539
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Це Ваша справа.
     
    Dietrich88 подобається це.