Всеукраинская общественная организация «Союз «Народная Память» проводит открытые конкурсы

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем Даша Следопыт, 26 жов 2017.

  1. Даша Следопыт

    Даша Следопыт Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Киев, Украина
    Дорогие поисковики и все неравнодушные к поисковому делу!!!!
    Напоминаем, что у Вас есть возможность "побороться" за денежные призы, приняв участие в открытых конкурсах ВОО "Союз "Народная Память"!!!!

    Возможно вы нашли необычную находку о которой хотите поведать всему миру?[​IMG][​IMG]
    А может вы настоящий мастер пера по написанию аналитических материалов?[​IMG][​IMG]
    Провели лучшее архивное исследование? [​IMG][​IMG][​IMG]
    Привлекаете к поисковой деятельности молодежь?[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Возможно качество и методика выполнения ваших поисковых работ могут стать примером для остальных поисковиков?[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Тогда Вы точно должны принять участие в конкурсе!!!!!!!

    Поторопитесь!!!
    Крайний срок подачи заявок для участия в конкурсе - 10 ноября 2017 года.

    В конкурсе могут участвовать поисковики "Народная Память", а также другие поисковые организации, физические и юридические лица... В общем все, кто очень хочет !))

    Подробная информация по ссылке:
    https://unm.org.ua/vseukrainskaya-obshchestvennaya-organizaciya-soyuz-narodnaya

    По всем вопросам - j.press@unm.org.ua
     
    АлексгоР та nikitamodelist подобається це.
    1. Хорошее состояние,пригодны для легкой установки.
      30 грн.
    2. 300 грн.
    3. Коп . Немного помыто . Надписи , клейма , номера , схемы , пояснения и названия . 6 штук - алюминий...
      120 грн.
    4. Фурнітура
      50 грн.
    5. Четыре зацепа на газбак или игрек Три алюминий, один ранний латунь Краска геометрия крепкие По фото
      200 грн.
  2. Даша Следопыт

    Даша Следопыт Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Киев, Украина
    Подача заявок продлена до 20 ноября 2017!!!!!!!!))
     
    АлексгоР та Філ@тов подобається це.
  3. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.328
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Ви б бистріше згуртували людей біля себе , якби банери закупили, лінійки, СПЕКТРОГРАФ, партію гробіків....і роздали працюючим організаціям. Особисто в мене є що розказати , написати і показати. Але! Хто і як працює і так всі знають, світ пошуку грязний і тісний. Тому якщо хочете допомогти другим- вище я описав що потрібно ГО , які не фінансуються.
     
    Курбаши, АлексгоР, Земград та 6 іншим подобається це.
  4. Даша Следопыт

    Даша Следопыт Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Киев, Украина

    За цим "майном" вже є черга організацій, з якими ми співпрацюємо. Але, навіть на них, цих вкрай необхідних в роботі інструментів поки що не вистачає.
    Хто виграє в номінаціях конкурсу - той на отримані гроші зможе сам придбати чимало необхідного для пошукової роботи.
     
    АлексгоР подобається це.
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Ви, мабуть, не зрозуміли.
    Мова про те, що замість витрачатися на конкурс, витратилися би краще на спектрограф (наприклад). Його справді не вистачає.
    Народ би звертався, і таким чином ваша організація досягла б тієї ж самої мети (прив'язка до себе розрізнених загонів), але з більшою користю для загальної справи.
     
    Курбаши, АлексгоР, vista та 6 іншим подобається це.
  6. Andy_spg

    Andy_spg Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    Киев
    так если "майна" не хватает на своих, то какой смысл тратить финансы на какие то конкурсы для всех?! ведь логичнее закупить на призовые деньги что то для своих организаций,очередь за "майном" как ни как :D:D:D насчет "придбати чимало", то открою большой секрет: в наше время для поисковой организации 5000 грн (это типа за первое место приз) реально ничего не возьмешь, ни прибора толкового, ни снаряги, ну разве что машину заправить и не более.

    а вот видеоспектральный компаратор (про что народ выше пишет)-это реально необходимая вещь, с помощью данного девайся можно много имен вытянуть из вымытых вкладышей медальонов и др. бумаг.
     
    Останнє редагування: 27 жов 2017
    АлексгоР, Земград, Тимур та 4 іншим подобається це.
  7. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Ну чого ж, на 5 тис. можна банерів прикупити, кістки розкладати. :)
     
  8. Даша Следопыт

    Даша Следопыт Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Киев, Украина

    Ви теж напевно не розумієте. Наша мета - зовсім не привязка до себе груп чи "одинаків", а перехід пошукової діяльності, яка буває, двічі вбиває солдата, на наукову основу та більш професійний рівень.
     
  9. Andy_spg

    Andy_spg Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    Киев
    так Вам и написали, что требуется, что бы поднять на другой уровень. Конкурсы и "призы" ничего не дадут, они никак абсолютно не стимулируют ни профессионализм, ни научный уровень.
     
  10. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Ну, якщо на наукову основу... Тоді вам вже написали: спектрограф. І для «Народної пам'яті», і щоб інші могли звернутися, а не ламати мозок, сліпаючи тут окремі букви вщент вимитого ЛОЗа і гвалтуючи ОБД. o_O
     
    Останнє редагування: 27 жов 2017
    АлексгоР, Вольф, Тимур та 5 іншим подобається це.
  11. Даша Следопыт

    Даша Следопыт Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Киев, Украина
    Конкурсы и призы позволят неравнодушным к поисковой деятельности проявить себя активнее, лучше, правильнее. Разве это плохо и безрезультатно?Пускай не на все 100 п, но позволят приблизиться к профессионализму или к науке хоть немного. Пускай даже "разовому" старанию. Для некоторых это уже будет очень большим плюсом!

    Вы правы только в одном. 5 тыс -небольшая сумма денег. Но, все же, распорядится ими разумно можно.
    И они- как бонус участникам, как поощрение, а не зарплата например. Для большего азарта, так сказать.


    На будущее:
    Конкурс проводится давно. И будет проводиться! Хотите принять участие - будем рады помочь) Не хотите - на нет и суда нет!

    И перестаньте писать не по теме :smile_17::)
     
    АлексгоР подобається це.
  12. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.328
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Якраз всі хто тут пишуть- пишуть по темі. Вам написали що нам треба не понти а спектрограф. Так понятніше? Тут всі далеко не новачки в пошуку. І ще питання хто кого може навчити.
    Ніякий конкурс не впливає на людей, які займаються пошуком за свої гроші. І гроші не повишають качество пошуку а навпаки. Хто привик корчувать кістки- той буде їх корчувать надалі. Хто привик освоювати державні гроші- буде їх освоювати. Хто копав ща свої - буде копати, з конкурсом чи без.

    А хто крайній?
     
    АлексгоР, Вольф, Тимур та 5 іншим подобається це.
  13. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Добре, нехай проводиться. Ви правильно говорите, що він потрібен. Просто народ зазначає, що є речі, які іще більше потрібні.
    Наприклад, потрібна електронна база поховань Київської області. Наскільки знаю, якось навіть кошти виділялися під створення електронної бази поховань на території України. Але обмежилися тим, що зробили не найкращий аналог ОБД (який, якщо не помиляюся, вже не працює). Київської області як не було, так і немає, мабуть грошей не вистачило. :)

    Я сам зібрав паспорти та інформацію по третині районів, пропонував передати, нічого за те не просив, навпаки викладав у вільний доступ. Чого було б не внести, нехай народ гуглить та користується. Нікому виявилося не цікаво. Ні творцям ОБД, ні творцям української бази. Продовжуємо вручну шукати потрібне прізвище серед купи карток.
    От Вам і науковий підхід. o_O

    Агов, банда, не флудіть. :p
    Адже конкурс обговорюємо.
     
    Останнє редагування: 27 жов 2017
    АлексгоР, vista, Тимур та 2 іншим подобається це.
  14. Чёрный Швед

    Чёрный Швед Правый Сектор

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.483
    Адреса:
    Восточный Фронт
  15. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Так, можна купити.
    А наявну інформацію по Київській області я на бажання замовника за не дуже дорого можу внести в базу, на яку мені тикнуть пальцем. Причому, можу зробити це і дома, сидячи на дивані, щоб нікого не турбувати, і не займати місце в чужому офісі.
    Так же само можу зібрати паспорти поховань, які іще не зібрані та внести в базу.
    Не думаю, що робота вийде більше, аніж затрати на проведення конкурсу.

    Але буде база, для всіх.
     
    Останнє редагування: 29 жов 2017
  16. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Хлопці і дівчата, велике прохання - не флудимо.
    Хтось хоче щось по темі написати - пишемо. Якщо нІчого писати - читаємо.
    Дякую.
     
    Старик Похабыч подобається це.
  17. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    vista та Старик Похабыч подобається це.
  18. vista

    vista Feldwebel

    Повідомлення:
    224
    Адреса:
    Украина Киев
    Добрый день !
    Проблема насущная, очень большое количество обращений, ищущих по Киевской области.
    Александр, если бы Ваш проект удалось воплотить в жизнь ! Сколько бы времени все с экономили, и звонки по сельсоветам... Труд, конечно, будет тяжелейший, если браться за составление такой базы, и это при всех положительных аспектах (личное время, финансы).
    Возможно, когда-то, Украина и Киевскую область дождется. :)
     
  19. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Народ звертається багато по Київській області саме тому, що бази немає. І нікому те нецікаво.

    Знаєте, я прийму участь у конкурсі. В архівних дослідженнях, якраз про це і напишу. Можливо таким чином вдасться привернути увагу до проблеми. А, гляди, іще й вирішити її. :)
     
  20. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.576
    Адреса:
    Южный полюс
    @Allex761 @Старик Похабыч я тут начинаю в конкурсе участвовать ради дела благого
    Называется сей стих "Откат". Все намеки случайны

    Ну подарите им спектограф
    Просил у Даши Николай
    Процентов в 20 мы б решили
    Как в этом шоу победить
     
    Останнє редагування: 13 лис 2017
    Allex761 та Старик Похабыч подобається це.
  21. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.328
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    А тобі відповідають-
    Я поэт, зовут Незнайка
    От нас тебе-балалайка!
    :D:D:D
     
    Allex761 подобається це.
  22. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.576
    Адреса:
    Южный полюс
    Готов к такому Николай
    на долю в четверть он согласен
    давайте все же быть попроще
    Махнем спектограф на Египет
     
    PanzerSchreck_71, bodya, Старик Похабыч та ще 1-му подобається це.
  23. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Учора, обдзвонюючи усіх знайомих пошуковців на предмет відповіді на питання у моєму останньому повідомленні, спілкувався з Володимиром Володимировичем. Від нього і дізнався про конкурс, і згадав, що наче щось таке десь тут бавчив. Наскільки я зрозумів матеріалів достатньо, але не всі такі якісні як хотілось-би, тому кінцеві терміни мабуть ще вісунулись. Проглянув репліки попередніх дописувачів, є здорові елементи, а є і не дуже. Наприклад, 25% від 5 тисяч гривень далеко не той відкат, за який можна щось виторгувати:). Ну і було-б звичайно дивно, якби і я не поділився своїми думками. Почнемо з самих номінацій.

    1.За лучшее архивное исследование (даруйте, що не державною мовою, але мовою оригіналу). Нормальна і достойна тема, питань немає.
    2.За лучший аналитический материал (исследования, статью по материалам наших поисковых работ). А тут вже неув"язочки починаються. Якщо конкурс відкритий, а не внутрішньо"Союзний", то чому тільки по результатам Ваших робіт?
    3.За самую интересную находку. Ця тема також наче нормальна, хоча я завжди не знав, що відповісти на питання "А що Ви найцікавішого знайшли у своїму житті?". Усе дуже суб"єктивно. Наприклад, той багатотонний фрагмент німецького "штурмака", який я притіг свого часу у Корсунь-Шевченківський ДІКЗ - це цікава знахідка, чи шмат брухту?
    4.За наиболее профессиональное выполнение поисковых работ. Тут взагалі цікаво. Мало хто крім СНП розкладає останки на банери, ставить номерки біля індивідуалок в похованнях? Тож тут у принципі не може бути переможців серед не членів СНП.
    5.За лучшее мероприятие с привлечением молодежи к поисковому делу. Теж наче тема нормальна, але мене дивують критерії оцінки, зокрема масовість. Ну по-перше нагнати школярів справа не хитра. По друге, я свого часу відмовився від ведення гуртка "Юний археолог" в РБДЮ, бо від мене вимагали 2-3 групи мінімум по 15 чоловік. А тепер скажіть, чи можна в одному райцентрі виховати 30-50 археологів? Звичайно ні. Зате ти сам виховаєщ щонайменше 10 прекрасно навчених "чорних копачів". Так і тут.

    Якщо я взагалі правильно зрозумів суть заходу, то перших і других місць не серед членів СНП взагалі бути не може. Ну може одне десь друге, але скоріше третє, і це буде політично грамотно, вказати кожному своє місце, бож хто платить, той і музику замовляє. Хоча, суми винагород вказують на те, що це конкурс для учнівської молоді, то може я тут і даремно розписався.

    Як на мене-ж, то краще було-б створити періодичне видання, хоч щорічник, щоб усі там могли опублікувати результати своїх і архівних і польових пошуків. Я думаю, що коштів, витрачених на цей конкус вистачило-б, а толку було-б більше. Навіть з міркувань гегемонізації;).
     
    Курбаши, Земград, Andy_spg та 2 іншим подобається це.
  24. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.328
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    І все ж. Тема не про те, але я знов вперся з двома ЛОЗами в бетонну стіну. Потрібен СПЕКТРОГРАФ. Є людина ( експерт) від Бога, яка вміє працювати з ЛОЗами та паперами. В СНП такої людини сдається нема....може СНП організує покупку СПЕКТРОГРАФА???? Тисяча- півтори баксів не така велика сумма для організації , яка фінансується. Га?явасуважнопитаю?:(
     
    Земград подобається це.
  25. Andy_spg

    Andy_spg Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    Киев
    тисяча-полторы у.е-это где такие цены? средний прайс на такой девайс: 5-8к у.е