Вовчухівська офензива (реконструкція бою)

Тема у розділі 'Інші періоди', створена користувачем Misianiak, 17 лют 2013.

  1. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    Helmut Raiser
    дуже погано що ти не зрозумів що мій пост, що ти його зацитував, стосуєтся репліки Ворона та відповідного його тсавлення.
    А також твого ставлення по підтримці Воронового посту своїм натисканням кнопки "дякую".

    А стосовного розділу та того хто його викладав, то будь-ласка - пост№15, автор Ворон, член Пам'яті (і не останній його член), а не "лівий фотограф".
    В тексті пишеться
     
  2. Цікаві лоти

    1. Frommer Femaru 37M ( FEG 37M) образца 1937 года. Венгерский самозарядный пистолет 9 мм. Функция щелч...
      20000 грн.
    2. 73-4см
      100 грн.
    3. 150 грн.
    4. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    5. Копані на позиціях псв, трошки почищені,метал ще міцний
      250 грн.
  3. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    350
    Повідомлення:
    6.652
    Запорожець - "Пам"ять" - це НЕ вiйськово-iсторичний клуб! Запам"ятай це! Це Товариство пошуку жерв вiйни! Яке займаеться пошуком загиблих воякiв i вшануванням iх пам"ятi, похованням цих воякiв, облаштуванням могил, пошуком родин i т.д! Я шокований, що ти цього досi не зрозумiв! Це е основний напрямок дiяльностi! При товариствi е вiддiл, який займаеться вiйськово iсторичною реконструкцiею, до тих людей в тебе е багато питань? Люди постiно вдосконалюються. Вони зiбранi в бiльшостi на хорошому рiвнi, пiдроздiл НКВС, 97-ма будiвельна сотня, РIА, УПА, Галичина. Вони, звiсно, як члени товариства, приймають участь у всiх заходах по вшануванню пам'ятi загиблих воякiв, але крiм них е i масовка, бувають моменти, коли силами реконструкторiв захiд органiзувати не виходить - наприклад, Марш УПА. Десять реконструкторiв, навiть за вашоii участi - погоди не зроблять. Тому прошу задуматись над всiм, написаним вище. Патрiот краiни не той, в кого мундур красивiший.
     
    6 користувачам це сподобалось.
  4. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Серж, забий, нема з ким;)
     
    3 користувачам це сподобалось.
  5. CAM

    CAM Feldwebel

    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    Діаспора
    Вітання з Закерзоння!
    Панове, дуже гарно бачити що в Україні крок за кроком йде якийсь прогрес у відкопуванні і оживленні нашої історії, за що хлопцям з Пам'яті велика дяка.
    Також подяка Запорожцеві, Громові і їхнім групам за холоднокровний і академічний підхід до справи і за високі стандарти котрих дотримуються самі і вимагають від інших.
    Галицький запал, київська освіченість і східняцька душевність можуть сильно і далеко просунути нашу українську справу. Головне розуміти, що ми - в одній упряжці, і тягти треба в одну сторону.
    Хоча я і починаючий реконструктор, і можете послати мене подалі, все-ж маю від себе дві поради.
    1. Перед виставлянням будь-якого фотозвіту - дуже потрібно фільтрувати фото. Краще викласти дві світлини, але 100% правильні ніж 10 але з недоліками. А недоліки, повірте, є в кожній групі і в на кожному заході. Просто дехто має кращих фотографів і вміє то все гарно замаскувати. Тут народ би за животи похапався, якщо-б ми деякі несортовані фотки з Американських реконструкцій повиставляли.
    2. Ну не сваріться, блін, не чіпляйтесь за слова, критикуйте з любов'ю. А також прислуховуйтесь до критики і працюйте над помилками.
     
    yuter, Ніколаускасс, Gavrylo та 10 іншим подобається це.
  6. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Згідний з Самом на всі сто. Гондонка звичайно не допустима, але якщо ПЕРЕД дійством хлопець собі її вдягнув бо зимно, то нехай вже буде. На одні фотці видно що під час битви він їїі замінив на мазепинку. На рахунок усього іншого, так проблеми є і це справа командирів щоб за тим слідкувати. ІМХО рекон Визвольних Змагань тільки стає на ноги і не можна відразу вимагати усього. Приємно бачити що на виступи вже принаймі прапор не висить на кривому патику. Приємно бачити що деякі вже пошили мазепинки замісь австрійських кепок. Деякі вже навіть попричіпали до них кокарди. Думаю що з часом все буде тільки кращим, тож бажаю усім успіхів.
     
    yuter, Сабайдон, Gavrylo та 3 іншим подобається це.
  7. Misianiak

    Misianiak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    412
    Ну ви тут розвели димагогію. Напевно в реалі в історії так події правильно не проходили, як в наш час їх мистецьки відтворюють. Якщо САМ і решта читали початок теми, я зазначив , що був проїздом випадково, перший раз на реконструкції. Зробив фото і вирішив поділитись враженнями, як спостерігач а не реконструктор чи їх фотограф чи їх адютант! Пофоткав від початку,як одягались до останнього залпу. Вечером сів і закинув сюди. Тут не зазначено, що в цій темі дають інфу і фотозвіти тільки реконструктори... Далі, я зотів показати початок і сам бій, тому і були люди в кадрі які не передягнулись, ще, я переглянув ваші рекони і там є фото ляпи в приміщеннях шкіл на фоні денних ламп яких ще тоді не робили з різними речами в руках 21 століття. Але це фігня, тому, що їх потім не беруть на рекон, так само, як і того мужика переодягли вже на сам бій...Ви його бачите в часі бою в цьому одязі???? навчіться шанувати працю один одного. і якщо хочете давати зауваги, для того є приватні повідомлення, а не принижувати своїх колег перед всіми присутніми, які далекі від ваших великих справ. Я просив МОДЕРАТОРА ВИДАЛИТИ ТЕМУ, АБО ПЕРЕНЕСТИ В ПАЛЯРНЮ, бо ще трохи і колись за десятки років хтось буде відтворюватись рекон сьогоднішньої дискусії.


    Долучаю фото, надіюсь полегшає комусь...
     

    Images:

    IMG_0009-.jpg
    IMG_0011-.jpg
    yuter, Artyr, БАЛАН та 2 іншим подобається це.
  8. ГИМНАЗИСТ

    ГИМНАЗИСТ Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.850
    Адреса:
    г.Чернигов
    Можете пояснити мені,майже справжньому москалю,чому це роблять???Чому по реконструкції ДСВ,фото "німців" в перешитій швейцарії ,розміщують в розділі солдатський клуб в темі "Дибіли в німецькій формі" ,а австріяків по ПСВ в такій-же швейцарії в цьому розділі?
     
  9. Орел_УА

    Орел_УА Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна, Київ
    Тут не все так гладко - якщо це фотокор\журналіст, то йому ця акредитація 100 років не потрібна - він покаже ксіву, прочитає статтю КПК про перешкоджання діяльності журналіста, звернеться до найближчого працівника МВС за допомогою і буде знімати на реконструкції стільки, скільки влізе на фотоапарат. Плюс захід з акредитацією вимагає створення акредитаційного центру з забезпеченням повної акредитації всіх бажаючих!!!

    Тому не гоніть собі про "лівих" фотографів і акредитацію на таких заходах - просто звикайте до стандартів без ляпів на відкритих заходах, тоді все буде ОК і всі коментарі будуть класні!!! І всі залишаться друзями і комрадами!:beer:
     
    yuter подобається це.
  10. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    350
    Повідомлення:
    6.652
    Фотокор/журналiст може знiмати все, що йому до вподоби за межами реконструкторського табору або за межами поля, на якому вiдбуваеться подiя. Також вiн може викладати цi фото у свому ЖЖ, Контактi i iнших фотохостiнгах. Но створювати фотозвiти по заходах мають люди, якi в тому розумiють щось, i яким це доручили. На поле фотографи, не акридитованi органiзаторами заходу, не допускаються. Така система працюе вже не один рiк i цiлком себе виправдала - дивитися на фото з реконструкцiй, органiзованих Червоною Зiркою - одне задоволення.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  11. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    350
    Повідомлення:
    6.652
    Misianiak, я вас розумiю, хотiли як краще, а вийшло те, що вийшло. Надалi вже просто будете знати, що створювати теми, без погодження з органiзаторами заходу не варто, i фото своi перед тим, як викладати, треба вiдсортувати як мiнiмум, а як максiмум забрати навiть з задньго фону машини, будинки, глядачiв i все те, що псуе iсторичну достовiрнiсть на свiтлинi. Фотошоп може все. Рекомедую Вам i Орел_УА
    переглянути цю тему, найдете там для себе багато цiкавого: http://reibert.info/forum/showthread.php?t=202623
    Ось фото майстра своеi справи: http://leskov.kiev.ua/reconstruction
    I пам'ятайте про те, що спотворити людину одним рухом паляця може не каратiст чи боксер, а фотограф.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  12. Misianiak

    Misianiak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    412
    та зрозумів я, і вже перепросив людей з "Пам яті". людей і машини заберав як міг.просто не відбувалось це в полі,як ви кинули мені ссилку, за ,яку дуже дякую, гарні там роботи, а все відбувалось у вовчухах в середині і поле дійства оточене людьми, і на поле виходити не можна було під час дійства , я все сфоткав з однієї позиції, стоячи разом з глядачами.і я не кореспондент і не фотограф. фото моє хоббі, так само, як і історична тематика і пошуки. про те, що тут створюють тему лише реконструктори не знав, якось для подальшого потрібно десь в правиах написати для цього форуму. аббо я не знайшов де це зазначено хоч чесно дивився перед тим ніж створити. тому давайте не сваритись і не звинувачувати одні одних привселюдно. бо це не є тоді вже дружні поради чи зауваги, а спроба попустити іншу людину.

    я ваші зауваження прийняв, організаторів перепрошую за створення неприємної ситуації. І на мою думку у нас і так мало відбувається таких дійств, які відображають Українські визвольні змагання, тому не варто так жорстко і привселюдно "розтрілювати" ближнього свого. краще підтримати і допомогти- від серця допомогти :beer:
     
    2 користувачам це сподобалось.
  13. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.222
    Адреса:
    Плавни
    Простите за небольшой ОФФ - но у меня вопрос:

    Что такое "офензива" ???
     
  14. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    350
    Повідомлення:
    6.652
    Там так само поле було оточене тисячами людей, i машин навколо було сотнi. I лентами смугастими поле було обнесене. Але професiйний фотограф зробив так, щоб усi мали можливiсть поринути у час ;)
     
  15. ГИМНАЗИСТ

    ГИМНАЗИСТ Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.850
    Адреса:
    г.Чернигов
    Як москаль москалю:D,скажу - наступление,от английского the offensive.В украинском же языке отменили слово "наступ"...
     
  16. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.222
    Адреса:
    Плавни
    Чому?

    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.
  17. Misianiak

    Misianiak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    412
    думаю, що разом з вояками і фотограф поринув по полю , а мені не позволено було заходити за стрічку. а також думаю це його не перший репортаж. я за десять реконструкцій буду також профі. Не знаю чи ви займаєтесь художнім фото, але скажу, що для цього є талант, але профісіоналізм приходить з практикою. тому я й не виступаю, що не погоджуюсь з вашим твердженням. я завжди займався художнім фото з моделями. міг фотографувати на горбику білого піску так, що здавалось, що модель в пустелі. кину вам потім в приват) :beer:
     
    1 людині також подобається це.
  18. ГИМНАЗИСТ

    ГИМНАЗИСТ Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.850
    Адреса:
    г.Чернигов
    Ну я зробив для себе такий висновок з назви теми...;)
    А чому,це вже запитуй у вельмишановного панства.
     
  19. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Дима, это историческое название операции. По всем документам проходит именно в таком виде.
     
    8 користувачам це сподобалось.
  20. Misianiak

    Misianiak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    412
    почитайте ІНШОМОВНА ЛЕКСИКА ЛАТИНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ
    В УКРАЇНСЬКОМУ ЕПІСТОЛЯРІЇ КІНЦЯ XIX - ПОЧАТКУ XX ст. може на думку наведе. http://www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/naukma/Fil/2006_60/05_cherkez_ib.pdf :cool:
     
    1 людині також подобається це.
  21. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.020
    Адреса:
    Київ
    шановний, кому-кому, а от Запорожцю закидати подібні речі марно. переоцінити його вклад в справу реконструкції українських формації важко. а вже безпосередньо "Пам"яті" Запорожець допомагав і порадою, і речами неодоразово і суто на власному ентузіазмі.
     
    6 користувачам це сподобалось.
  22. Misianiak

    Misianiak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    412
    ну і ви теж шановний, я про запорожця в пості не говорив, а от чого ви про нього подумали, тут сіє нє вєдаю. І надалі я б просив не виривати речення з контексту і висловлювати свої здогадки в мою адресу. хочеться поговорити про рекон, ваше право. а мені якось подальші розмови про те в кого "довший" вже набридли. з великою повагою і величезним гуманізмом, ваш завжди люблячий і добра вам бажаючий камрад Feldwebel Misianiak.
     
    1 людині також подобається це.
  23. Орел_УА

    Орел_УА Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна, Київ
    Як українець іншим скажу, що слово "наступ" в українській мові не відміняли і в Статуті ЗСУ вживається саме слово "наступ" - "Взвод наступає на фронті до 300 м, а механізоване відділення в пішому порядку – на фронті до 50 м. Механізованому відділенню ( взводу ) в наступі..." Тому з Гімназистом категорично не згідний.

    Відносно вживання слова "офензива" під час ПСВ - вживалось воно, переважно, на західній Україні і походить, швидше, від польського "Ofenzywa" або німецького "Offensive", що мають те ж значення "наступ"! В УГА багато було старшин колишніх австро-угорської і польських армій!!!
     
    4 користувачам це сподобалось.
  24. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    і польських армій!!!
    А мужики и не в курсе...(с)
     
    ArtBorsuk подобається це.
  25. Орел_УА

    Орел_УА Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна, Київ
    За польську армію в пості я проїхав, мужик, визнаю!!!
     
  26. Losyn

    Losyn Gefreiter

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Lemberg
    Запорожець багато в чому допоміг Пам'яті за це йому дякую!!!:beer:, але можна відноситись до того з зрозуміням але не виливати свою критику яка вже всім набридла тут!!!:mad:
     
    1 людині також подобається це.