вопрос по мобилизации добровольцев

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем жека черень, 25 лип 2022.

  1. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    726
    Адреса:
    украина
    добрый вечер . возможно здесь есть знающие люди и они смогут просветить по такому вопросу . уже длительное время пытаюсь попасть добровольцем в зсу . 25 лет . срочную не служил . обращался в свой военкомат а мне говорят что если не служил то могут мобилизовать только с 27 лет и никаких вариантов нет . звонил в другой военкомат спрашивал то говорят что нужно идти в свой по месту прописки , проходить медкомиссию и либо сразу могут призвать либо ждать звонка после этого . может кто-то просветить что происходит с этими военкоматами и есть ли какие варианты как попасть добровольцем в армию .
     
    minitarn3838 подобається це.
    1. іменний шеврон орка спецназовця
      100 грн.
    2. шеврони орковські трофейні
      1 грн.
    3. шеврон вагнерівця
      500 грн.
    4. шеврон орка ВСРФ трофейний
      115 грн.
    5. рашистський шеврон
      100 грн.
  2. abdula666

    abdula666 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Чернигов
    Сразу ищи батальон где хотел бы служить, общайся с командиром.
     
    Luftwaffen та толяша подобається це.
  3. БукинГена

    БукинГена Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1897
    Лоти
      на продажу:
    206
      продані:
    4.161
    Повідомлення:
    2.282
    Адреса:
    Где то за городом...
    До 27 лет- призыв; после 27 - мобилизация; призыв отменён
    Если нет военного билета, до 27 не возьмут; такой закон; честно его не обойти; если в Вас командир заинтересован, можно попытаться контракт; из минусов контракта: минимум на три года; до месяца уйдёт на оформление
     
  4. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    79
    Повідомлення:
    11.241
    Адреса:
    Київ
    Зі мною служать кілька хлопців 23-24 роки, в армії раніше не служили, мають "білий білет", і тим не менш прийшли в військомат і одразу їх оформили на службу.
     
    ДВ762, Luftwaffen, minitarn3838 та 2 іншим подобається це.
  5. БукинГена

    БукинГена Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1897
    Лоти
      на продажу:
    206
      продані:
    4.161
    Повідомлення:
    2.282
    Адреса:
    Где то за городом...
    Бо в них були військові квитки з записом: не придатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні в військовий час
     
    kopal, oberkatze, Kollekzioner та 2 іншим подобається це.
  6. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.428
    Адреса:
    Україна
    Доречі, свій квіток замість вкраденого ганебною істотою я не можу отримати вже 2 місяці, а то й більше.

    У Запорізькій ТРО, є 300 та 200, без військових квитків! хлопці на фронті з березня, віськових квитків немає.

    Можна б було котити діжку на військоматовських тилових крис, але що з них взяти, коли уряд країни - суцільний симулякр, та вербований препиздент на чолі.
     
    Malish025, 777™, curbis та 9 іншим подобається це.
  7. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    726
    Адреса:
    украина
    в криворожской теробороне некоторым за 5 месяцев военники так и не сделали
     
    Володимир(Amilkar) та Ph@ntom подобається це.
  8. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    Я так розумію, значна частина української армії воює без зачислення на службу і без зарплати...(
    Для влади суцільний плюс - грошей не платять, в сумну статистику не попадають, на лікування, поховання,тдопомогу і пенсію сім'ям на випадок поранення чи смерті не тратяться...
    Одне слово - підараси
    Маю знайомого, що воює на таких умовах вже четвертий місяць, реально воює ..(
     
    Malish025, КАРА-ХАН, Western та 14 іншим подобається це.
  9. k.s.-киборг

    k.s.-киборг Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    124
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Черкаси
    Зараз військомати активно пропонують тим,кому до 28 років-укласти контракт
     
    minitarn3838 подобається це.
  10. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    Так воєнкоматів зараз немає... Це центри по вербовці в контрактну армію...
     
    Лорд Грегори подобається це.
  11. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    Розвідники, які загинули на території РФ, були добровольцями й не рахувалися в ЗСУ

    «Їхні обличчя завжди обрамляла посмішка. А спокій та виразність рис при житті натякали: Ці профілі будуть висічені в граніті пам‘ятників воїнської слави. «Мужність» написано на їх зрешечених автоматах… Честь!», - такими словами розпочинає відео про них Дмитро Корчинський.

    Як писала ще 26 грудня (через день після загибелі героїв) Rita Reznik
    - Боже, ну я як знала. Купа постів про братчиків, які починаються з «я їх не любила, але…», «я вважаю їх ідеологічними ворогами, але…».

    Сука, люди загинули, а ви і тут своє его суєте. Я, Я, Я, Я, Я. Та закрийте рота хоч на секунду, ми не забули, що ви в білому пальто.

    Так і буде. Будуть жити ті, хто «він мій ідеологічний ворог, але…» Будуть помирати ті, для кого немає «але».

    Нагадаємо ще раз імена Героїв.

    Юрій Горовець. Святоша. 34 роки.
    Максим Михайлов. Козак «Не пий пиво». 32 роки.
    Тарас Карпюк. «Тарасій». 38 років.
    Богдан Лягов. «Аполлон». 19 років.

    Корчинський у своєму відео зауважує, що кожен із них був – єдиним сином та єдиною дитиною у своїх батьків.
    При цьому, загиблі були, як він каже, «добровольцями і партизанами» та попри неймовірну кількість виходів на ворожу територію, не були юридично оформлені як бійці Сил Оборони.
    «Їхні сім’ї не просили про грошову допомогу. Всі гроші світу не заступлять їм болю від цієї втрати, але ми маємо хоча б так висловити їм свою вдячність за те, що вони були з нами. За їх чистоту, за їх відвагу, за світло їхньої душі та неймовірну відвагу»
    Гроші для родин загиблих просять переказувати на рахунок Приватбанку

    Privat: 5169 3600 1744 3395 Довгий А.О
    Або
    PayPal batalion.bratstvo@gmail.com

    Це були справжні романтики: люди неймовірної доброти і сили.
    Помоліться за них: за кожного поіменно
    І допоможіть батькам

    Cлава Героям!

    Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело:
     
    Лорд Грегори подобається це.
  12. Сергійович Сергій

    Сергійович Сергій Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    М Дніпро
    Бажаю здоров'я, потрібно в тему Герої України , з повагою
     
    Володимир(Amilkar) подобається це.
  13. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    Чому ж, тут теж якраз по темі -
    При цьому, загиблі були, як він каже, «добровольцями і партизанами» та попри неймовірну кількість виходів на ворожу територію, не були юридично оформлені як бійці Сил Оборони.
     
  14. Сергійович Сергій

    Сергійович Сергій Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    М Дніпро
    Солідарний з Вами , все по цій темі, навіть більше ,дякую за Ваш допис ,з повагою
     
    Chaplain та Володимир(Amilkar) подобається це.
  15. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    Дякуємо добровольцям...
    З повагою.
    Слава Україні!
     
    Лорд Грегори, alex0975, Chaplain та ще 1-му подобається це.
  16. rogiok

    rogiok Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    273
    Взагалі питання фінансів під час війни це дуже цікаве питання, але "не на часі".
    В бюджеті закладені кошти на навчання мобілізованих з розрахунку кількості та нормативного строку КМБ.
    При цьому є масові факти відправки на нуль з воєнкомату.
    Тобто, по бюджету людину вчили і витрачали на це кошти, а по факту ні, питання - а як же тоді ці витрати пройшли?
    В мене родич з лютого по серпень пройшов від Попасної до Святогірська як "доброволець" без жодних документів, тільки в серпні став офіційно мобілізованим.
    Доречі, "експерт" Бєлєсков забанив мене за питання, яку відповідальність несе держава перед добровольцями "що в списках не значилися" та їх сім'ями.
     
    ДВ762, uvs888 та Beruyk0791 подобається це.
  17. Sergey 87

    Sergey 87 Obergefreiter

    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    Покровск
    У нас три дня как с военкомата бойцов прислали, не все даже обутые были, им говорили что едут склады охранять, а вывели в зону боевых действий
     
    ДВ762 подобається це.
  18. rogiok

    rogiok Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    273
    От реально, що заважає проводити домобілізаційну підготовку цивільних? Прийшла людина по повістці, але зараз вона не потрібна - ти її відправив на підготовку, стала потрібна - мобілізував, але вже хоч якось підготованого.
    Війна це системна робота, а не оцей ситуативний єралаш та одноразовий героїзм - чи хтось рахує, що не вклавшись нормально в КМБ держава отримує високу ймовірність виплати компенсації (якщо вона дійсно їх виплачує) за непідготовленого бійця, який, ймовірно, не встигне навіть завдати супротивнику шкоди.
     
    Mopo, Urri R, Летающая на метле та 2 іншим подобається це.
  19. Sergey 87

    Sergey 87 Obergefreiter

    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    Покровск
    На данный момент вообще не понятно что происходит даже с подготовленными в свое время, у нас ветерана АТО минометчика поставили пулемётчиком, при этом он пулемета в руках не держал и нет никакого обучения, мы же пулеметы получили за день до выезда на позиции, люди мало того что с них не стреляли, они их даже разобрать обслужить не в состоянии (ДП27, ДПМ) в результате четыре пулемета роты стали мертвым грузом.
     
    ДВ762 подобається це.
  20. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    У вас - це де?
     
    Лорд Грегори подобається це.
  21. Sergey 87

    Sergey 87 Obergefreiter

    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    Покровск
    17 бригада
     
    Володимир(Amilkar) подобається це.
  22. LarryThornton

    LarryThornton Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Ukraine
    Не хотел писать, но такое чувство, что война наших командиров ничему не учит. Собирать подразделения от 50 до нескольких сот в одном месте, а именно в одном здании, само по себе, не есть гуд. Все помнят случай, когда прилетела ракета на Киев и только потом объявили тревогу, уже после прилёта. Смеёмся с кацапов, а сами чем лучше? Гражданские сами готовы предоставить свои дома военным, заходи и живи, пили, рубай, коли дрова и живи. Солдаты готовы питаться за свои деньги, все подразделения могут собраться вместе в течении получаса. Десятки ракет по нескольким населённых пунктам никто тратить не будет. И люди будут живы. Почему командиры рот и батарей это понимают, а полковники там разные, комбриги и зампотылы, как дубины стояросовые, от них все наши умные аргументы отлетают, как банный лист от жопы. С такими дураками мы до последнего солдата будем воевать, одно мы здесь поняли точно, мы просто мясо и не пробуйте меня в этом разубедить.
     
  23. LarryThornton

    LarryThornton Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Ukraine
    Логика их мышления заключается в одном, что все должны жить и питаться в одном месте. А то, что каждое здание это потенциальная мишень, тем более в приграничных областях им пох....
     
    Летающая на метле подобається це.
  24. LarryThornton

    LarryThornton Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Ukraine
    Я пошёл в армию сам, добровольно и никто меня сюда не тянул, знаю, что артиллеристы нужны, но есть один маленький нюанс, походу, мы просто будем жить, ходить в наряды и больше ничего, а я не для этого все бросил, чтобы почти 3 месяца, просто жрать, спать и ходить в наряды. Никакой учёбы, просто работаем (служим) на горшок.
     
  25. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Україна
    дехто так вже майже рік...
     
    Лорд Грегори та underr.ua подобається це.