гильзы красивые,одна весит чуть больше кило. Но почему 10см.А/В снарь проваливается туда со всема поясками?
Такая форма каморьі у орудия что-то вроде бутьілки. В узкую горловину входит снаряд, в более широкий зад - гильза. 10,5 см оф/кумулят проваливаются в соответствующую гильзу 15 см аналогично.
...я шось не розумію : гальза М10 має калібр 10 см., а от снаряд ЯВНО не дотЯгує до 10 сантиметрів - див фото :
Нє,це оптичний обман.Шрап-граната М14 10см.!! Ось в лоті діаметр: https://reibert.info/lots/krasivejshaja-a-v-art-gilza-10sm.820784/
і там НЕ все правильно Ви такий швидкий, не даєте перепровіритися !! постріл/гільза А.-Уг. "М-14" має розмір 100 x 132R рантовий діаметр - 115 мм (цифри - британські)
Маркування гільз одинакове,а різниця в діаметрі 1см і в цю: https://reibert.info/lots/gilza-10sm-m14-1916god.757753/ гільзу снаряд 10 см,той що вище по фото,тугенько входить по поясок))