Українська Православна Церква Московського Патріархату

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Norman2, 8 січ 2016.

Статус теми:
Закрита.
  1. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.912
    Адреса:
    СотоНатовск
    Пропоную скидувати сюда інформацію по дані установі. Мені якось трудно собі уявити, як в країні може функцінувати установа, члени і голова якої відкрито заявляють про свою українофобію. Може хтось мені це явище пояснить?

    Перша цікава стаття:

    Как поставить Московский патриархат на место


    Киев, Январь 07 (Новый Регион, Вадим Довнар) – Русское православие отошло от первоначального испуга, вызванного побегом их покровителя Януковича и началом войны. О планах УПЦ(МП) можно судить по интервью настоятеля Онуфрия «Журналу Житомира». Издание Depo.ua предложило свои методы борьбы с подразделением церкви страны – агрессора. Вот основные тезисы из беседы митрополита с журналистом:

    1. Церковь выступает за мир и поддерживает переселенцев (про армию ни слова). Важно отметить тот факт, что Онуфрий даже назвал точную сумму помощи – 53 млн грн. Киевский патриархат за это время передал на фронт в несколько раз больше.

    2. Церковь УПЦ (МП) безгрешна, и реформировать ее или что-то в ней изменять – зло. Вот яркая цитата, которая объясняет, что творится в голове предстоятеля УПЦ МП: «Церковь построил Бог, а не мы, и в корректировке она не нуждается. Корректировать Церковь — значит пытаться исправить Бога, который совершенен. Мы это понимаем, и корректируем себя по отношению к Церкви, а не Церковь по отношению к себе». За всеми этими высокопарностями стоит одно: «Мы ничего менять не будем, и не Ваше собачье дело, как и за кого мы молимся».

    3. В свое время Онуфрий, накануне Нового года, запретил употреблять слово «Украина» и теперь московские церкви молятся за «державу русскую».

    4. Вина Украины и ее новой власти в том, что она выступает против Бога. И именно поэтому, просто как в Библии, Бог послал нам войну «...мы молимся, чтобы Бог остановил кровопролитие. Если Бог не остановит, то никто из людей не сможет этого сделать. Человек силен, когда Бог с ним. А когда Бог против человека, то человек ничего не сможет сделать». Вот так – не больше и не меньше. То есть не Путин начал войну, не русские захватывают наши территории, а мы виноваты – ибо грешны перед Богом.

    5. Московская церковь снова заводит старую песню о том, что «Восток никто слышит». Но при этом Онуфрий говорит и совсем уж странные вещи – он рассказывает, что контролирует крымского митрополита Лазаря и вообще – он единственный, кто контролирует всю Украину: «Наша Церковь единственная Церковь, которая не разделила Украину. Мы еще держим под своей властью Крым, и под нашей властью Восток Украины, Донбасс. Эти территории подчиняются нашей Церкви. И нас за это еще и шельмуют. Я не понимаю людей! Если говорят, что мы сепаратисты, то кто же они тогда, если они поделили Украину? Довели до такого состояния, что и Крым отпал, и Восток дышит на ладан. А мы делаем все, чтобы сберечь целостность Украины. Потому что зачем людей озлоблять и доводить до такого состояния, до озлобленности, чтобы люди нас покидали и уходили от нас? Мы себя неправильно ведем! Нужно уважать людей! Уважать и те обычаи, которые есть в Крыму, и те, что есть на Востоке. Не требовать от людей, чтобы они думали точно так же, как мы думаем. Мы по одному, они по-другому. И это есть основа конфликта: мы начали своими западными ценностями лезть на Восток. И там это насаждать. Требовать от людей, что они должны думать именно так, и так делать. У них другие расклады, другие герои, другие ценности. По моему — это красиво, когда букет состоит из разных цветов и по цвету, и по структуре. Так что мы сохраняем Украину единой. И мы хотим, чтобы посмотрели на нас и политики, и все, от кого это зависит, и стали гибче, и мы можем еще все сохранить. Но нужно где-то и простить...». Остается только прямым текстом сказать, что во всем виноваты США и Европа. Каков же выход из этого мракобесия? Один единственный: перекрыть финансовые потоки. В свое время УПЦ МП поддержало на выборах КПУ. Сразу после этого на границе был задержан руководитель Житомирской епархии, который вез в Россию около 5 кг золота. Сразу после этого московские попы почему-то стали поддерживать Кучму. А остальное – пиар, конкурс самых больших поповских животов и т.д – это приложение. Перекрыв финансовые схемы, можно намного эффективнее бороться с антиукраинским клерикализмом.


    http://nr2.com.ua/News/politics_and_society/Kak-postavit-Moskovskiy-patriarhat-na-mesto-114508.html
    © HP2
     
    -JESTER-, Deich, sirko 76 та 12 іншим подобається це.
    1. флектарн 2 штуки на дачу может комуто нужно как по мне они оба одинаковые ну размеры дам a48 a60 e66...
      380 грн.
    2. Китель-рубашка полевая Бундесвера флектарн. Полевая рубашка Бундесвера, с двумя нагрудными карманами...
      480 грн.
    3. Германские военные брюки.Очень крепкие и удобные брюки. Полностью целые. Хороший материал. Кто ищет...
      330 грн.
    4. Китель флектарн армии Бундесвер Рубашка flecktarn Bundeswehr размер: Gr.6 7585/90915 Состояни...
      285 грн.
    5. китель Gr6 состояние на 5-, всё целое, молния отличная, без недостатков, постиран. по бирке на рост...
      280 грн.
  2. Roma-ham

    Roma-ham Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    493
    Адреса:
    Донбасс это Украина
    Камрад, вопрос религии очеь сложный и деликатный,на этой почве можно нажить врага там где его могло и не быть. Я для себя выводы сделал давно и хожу только в церкви КП,думающие и понимающие люди сами разберутся.
     
    Окопщик, lisyak.00, Іван Сила та 7 іншим подобається це.
  3. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.708
    Адреса:
    Україна.
    Друже! Религиозные вопросы не решаются светскими методами. Если УПЦМП превратилась в религиозно-политическую организацию, то это их личная проблема, а не проблема нашей страны. Пусть они живут так как считают нужным, все мы дадим ответ перед Богом. Если их это давно не пугает, то это опять же их проблема. Нам ни в коем случае нельзя допустить вражду в Украине на религиозной почве - карлик ждёт этого с нетерпением. Не будем лить воду на его ущербную мельницу.
     
    lisyak.00, Магуа, Той та 6 іншим подобається це.
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Питання складне і неоднозначне.
    Особисто я би сказав, що в УПЦ МП немає єдиної думки щодо російсько-українського конфлікту. Це природньо, адже священники теж люди.
    Тому вважати, що всі священники УПЦ МП проросійськи налаштовані, це все одно, що вважати прихильниками Пуйла всіх російськомовних громадян.

    Взагалі, релігійні питання дуже делікатні. Краще би кожен сам вирішував їх для себе.
     
    lisyak.00, Walter Gross, Oleksiy та 8 іншим подобається це.
  5. Professor2015

    Professor2015 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    191
    Я думаю як шо ми його розглянем то ничого страшного не станеться )
     
    Sumy.Uk подобається це.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.028
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    [​IMG]
    ще питання? тож тре гнати кацапських попів сраним віником звідси.
     
    vladis777, SAserg, corbie та 19 іншим подобається це.
  7. Sumy.Uk

    Sumy.Uk Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    790
    Адреса:
    Украина
    Вопрос ясен и прост как двери.Мацковский патриархат создал Сталин в 43 году.Все,все без исключения его попы и патриархи были и есть агенты спецслужб.В 40х не все немцы были нацисты и почитатели Гитлера.Но это не мешало союзникам успешно бомбить мирные огорода.Давайте не будем включать Стокгольмский синдром.Все кацапы мрази,подлые ,продажные и мерзкие.Когда Киев крестили,на месте Мацквы,как говорит один человек,было "лосяче пасовисько,а москалі по дуплах спали ,та зубами чухались".О каком МП речь?
     
    ASKOT1, Grizli2014, Oprishok та 7 іншим подобається це.
  8. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Оцього священника УПЦ МП (з бородою) теж до рассєї відправимо? :confused:

    [​IMG]

    Етнічно він не росіянин, і не українець. Але живе як Українець і, мабуть, вважає себе українцем. Не буду писати багато, та людина достойна і правильна. Зробив багато більше, аніж дехто з присутніх тут диванних воєнів, котрі люблять поговорити про "моспоптрест".
    Тому і пишу, що люди (у т.ч. священники) вони всі різні. І тема неоднозначна.

    З.І. Не беріть поганих моделей поведінки у пана Консерватора. У нього окрім розмов про "дупла та пасовиська" є й позитивні сторони. :)
     
    shakilko, ASKOT1, Grizli2014 та 4 іншим подобається це.
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.028
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ану скажи мені розумнику скілько з кожної гривні видуріній в прихожан москальскі попи відправляють на набої щоб кацапи вбивали наших хлопців та гундяю на новий бригет?
     
    Deich, КорифеЙ, BNZ та 4 іншим подобається це.
  10. Sumy.Uk

    Sumy.Uk Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    790
    Адреса:
    Украина
    Ну про диванньіх воинов мьі опустим.Не вам судить,кто тут диванньій .И кто и что делал и когда.Я буду удовлетворен когда на моей земле не будет оккупантской секты обогатителей на деньгах народа.И когда БМ-21 будет лупить по Воронежу или Перьми,а на месте Мацквы будет то самое "пасовисько".Удобренное радиоактивным пеплом и сгоревшим москальским говном.Бувайте.
     
    Кleist, BNZ, velomas та 8 іншим подобається це.
  11. vortexx

    vortexx Leutnant

    Повідомлення:
    1.896
    Всех попов ( и тех ,и этих } запретить, к чертям !
     
    NORDKRAFT, Deich, Buba. та 3 іншим подобається це.
  12. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.563
    Адреса:
    Украина
    Мишель, Вы как всегда неоправданно категоричны. Решаются и еще как. Проявите интерес. В англии ушли от папы римского. Между делом был прецедент грохнули Кентерберийского. Петр 1 упразднил патриарха и создал Святейший Синод. Продолжать не буду. Ватой не обзывйтесь. Отвечу на этот раз.
     
  13. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Я схожий на церковного казначея? :eek::)

    Якщо серйозно, то достеменно мені невідомо, бо ж бухгалтерія, то є останнє, що покаже будь-яка церква.
    Але було якось, зібралися з хлопцями, підпили, та і задали це питання одному високопоставленому священнику. Він запевняв, що в УПЦ МП та в РПЦ (у Гундяя) бухгалтерії окремі. За що купив, за те і продаю.

    Мені відомо, що Ви не диванний.
    Але все ж, що ж тим бородатим робити будемо? Куди його? До рассєї, залишимо тут, чи за місцем народження (про всяк випадок)? :confused:
     
    Останнє редагування: 8 січ 2016
    ASKOT1 подобається це.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.028
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а чому ні? тебе у рясу перевдягнути замість камка і будеш скарбничим церковним. а ми тебе розкуркулювати будемо бо в тебе і без цього багато зайвого та мало того ти ще і зіпсував цєнну річ. за що кажу сам знаєш бо тут не та тема щоб стосунки з'ясовувати, ми тут за духовність розмовляємо. отакоєот. а ви кажете
     
  15. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Народ, тема провокаційна, рекомендую її закрити...
     
    искра, Oprishok, Той та 3 іншим подобається це.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.028
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а у чим провокація? в тім що агенти ворогів вільно пропагандують та творять свавілля? чи ще в чомусь?
    ще у 10 році були випадки того що кацапські попи агітували за хама, розповсюджували усякі несенітниці. та і ще один момент. Святиня визвольного руху Холодноярщини знаходиться у загрибущих лапах москалів і там заборонено служити служби по повстанцях та захисниках України. це я вам кажу те що бачив та чув на власні очі, та і не тілько я.
     
    Deich, Buba., КорифеЙ та 7 іншим подобається це.
  17. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    175
    Адреса:
    україна
    кацапи це хвороба,а всі оті рпц мп,кпу,опоблоки.це симптоми.тож хворобу або лікують повністю,або ні но тоді кінець один або каліка,або покійник!
     
    ZioViktor та Veter-59 подобається це.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Не дуже знаю. :confused:
    Якщо ти про написи на тому томику Леніна, так то не я, то все Старий (він же Похабний). З нього питай. Я ту книжку навіть в руках не тримав, не те, щоб псувати. :eek::)

    Ти правильно говориш: "агенти ворогів". Безумовно, всіх тих попів (вони не священники :p), котрі допомагали гіркіним треба брати за сраку. Але як громадян, а не як попів. Є і в Закарпатті такі, що пропагують всіляку муйню, вони теж вороги, і їм теж треба питання задавати.
    Але не можна всіх під одну гребінку. Ми ж не ЧК.

    Оце написав один з митрополитів УПЦ МП 3 березня 2014 року, іще до стрільби та перших вбитих, під час захоплення Криму (можливо тому формулювання доволі обережні, хоча головне сказано чітко та ясно):
     
    ASKOT1 та Мишель 777 подобається це.
  19. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.912
    Адреса:
    СотоНатовск
    Я навпаки нічого провокаційного не бачу. В церкви МП є серйозні проблеми (мягко кажучи) і на мою думку вона є перед вибором - або стати разом з українським народом, або надалі залишатися 5-ю колоною. Закривати на це очі і вдавати вигляд що все вирішиться саме собою - не є рішенням проблеми.

    Без всяких наїздів і хамства, пропоную тут просто постити новини про діяльність МП і на рахунок того де лежить її лояльність. Сухі факти, а не сварку - щоб люди самі могли робити собі висновки.
     
    Deich, ZioViktor, консерватор та 2 іншим подобається це.
  20. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Хлопці, ви знаєте мене і моє ставлення до кацапні. Я також м'яко кажучи не поважаю московський патріархат зі всіма наслідками, і тим злом який вона несе на нашу землю... Давайте будемо більш стриманіші, вибачте, але обсираючи чергових путінських недоумків, війну не зупиниш, і нашим хлопцям там легше від цього не буде.
    Тим паче як би нам нехотілося, але розпалювання цієї всякої релігіозної муйні заборонені правилами форуму.
     
    Deich, ASKOT1, Той та 3 іншим подобається це.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.028
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    я за царську моську кажу на яку ти совдеповську кольбу поставив чим зіпсував ценну вєсч!©
     
    Allex761 подобається це.
  22. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Подаруй автентичне дерево, я із задоволенням поставлю. ;)

    Не хочеш подарувати - продай. Я навіть відшукаю для такої справи гривень 500. :cool::)
     
    ASKOT1 подобається це.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.028
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ліпше ти мені віддай її а я вже або зроблю або куплю автентичне дерево. отакоєот
     
  24. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.708
    Адреса:
    Україна.
    Времена другие. Тогда всё решали монархи. Сейчас народ сам решает в какую церковь ему ходить.
    Легче всего, росчерком пера убрать МП, а куда деть возмущенных прихожан? По тюрьмам? Я не являюсь адептом московского патриархата, и ни когда им не был, а даже наоборот, глядя на некоторых руководителей церкви считаю, что они далеки от христианства, но в данной ситуации считаю, что раздувание межконфессиональной розни на руку нашим врагам. Нельзя силовым методом решать такие вопросы - только постепенно, путём преобразований.
    Самые страшные войны - войны на религиозной почве. Мы ещё не потушили один пожар, а уже разжигаем новый. Тему в топку - провокаторов в СБУ.
     
    искра, Allex761 та tension69 подобається це.
  25. Лісоруб

    Лісоруб Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Я був прихожанином мп до Майдану Зараз прихожанин Київського Патріархату.
    Кацапських провокаторів у топку а не тему.
    До сих пір захожу в Храми мп (недо попів кацапських а до Бога)
    До сих пір попи кацапські прославляють киРИЛА ще трошки і пуйла будуть славити .До сих пір не відспівують загиблих за Україну воїнів.
    Гнати цю нечисть потріно з України осиковими кілками і їх заступників.
    Знаю село біля Черкас де ЛЮДИ прикували в центрі села кацапського попа і хто хотів той і мутузив того попа .Кацапам місце в кацапії.
    (Людям які вправляли мозги кацапському попу нічог не було)
     
    Останнє редагування: 9 січ 2016
    Oprishok, ZioViktor, сіроманець 78 та 5 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.