Українці в 1-й Світовій війні

Тема у розділі 'Австро-Угорщина', створена користувачем Frundsberg, 2 тра 2012.

  1. Josef Danel

    Josef Danel Moderator

    Повідомлення:
    31.931
    Адреса:
    Kyiv, Ukraine
    Осип Микитка з дружиною Францискою. 1915р.
     

    Images:

    1.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Все, як на фото. Є тавро виробника. Гарний предмет в колекцію, який можна використовувати за признач...
      1640 грн.
    2. Все, як на фото. Гарні масивні предмети, що можна використовувати за прямим призначенням. Клейма!
      1640 грн.
    3. 300 грн.
    4. Старинный колокол из Франции Надпись AUYERGNE из одноимённого региона где и был приобретён. Правда п...
      400 грн.
    5. Оригінал. Алюміній. Стан та розмір видно на фото. На 50-ту річницю 58-го піхотного полку кайзерівськ...
      325 грн.
  3. Josef Danel

    Josef Danel Moderator

    Повідомлення:
    31.931
    Адреса:
    Kyiv, Ukraine
    Світлина від братів, що служили в австро-угорській армії, адресована матері Розині (Розалії) Попович і дідусеві в покутський Будилів. 20.07.15р.
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
  4. Josef Danel

    Josef Danel Moderator

    Повідомлення:
    31.931
    Адреса:
    Kyiv, Ukraine
    Іван Стефанович.
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    Рихард подобається це.
  5. Josef Danel

    Josef Danel Moderator

    Повідомлення:
    31.931
    Адреса:
    Kyiv, Ukraine
    Адальберт Шлапак.
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    Рихард подобається це.
  6. Fante64

    Fante64 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Італія
    привіт, чи відомо кількість українців (з русини) загиблих або зниклих безвісти під час першої світової війни?

    оскільки мені було 14 років, я досліджував табори для військовополонених в італії, і я знайшов багато з сьогоднішньої україни. деякі мають багато інформації, інші не мають місця народження, але ім’я досить слов’янське.

    За всі ці роки досліджень я навіть знайшов списки італійського військового міністерства 1925 року, і я радий у кращі часи співпрацювати з музеєм чи архівом, в майбутньому

    можливо, деякі родини все ще досліджують предків. на австрійському цвинтарі Фольяно ді Редіпулья на півночі Італії є український пам'ятний камінь

    https://uk.wikipedia.org/wiki/Фольяно-Редіпулья

    дякую за увагу

    Маттео д'Анджела
     

    Images:

    кладовище братська могила 2.png
    кладовище братська могила.png
    кладовище.png
    українська дошка пошани.png
    цвинтарні могили.png
    Останнє редагування: 14 лип 2024
    Рихард подобається це.
  7. Fante64

    Fante64 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Італія
    Я забув написати, що напевно кілька тисяч померло в полоні в Італії, сотні в моєму регіоні, і я буду порівнювати те, що маю, лише після поточної ситуації (немає відповіді на мій електронний лист до міського архіву Тарнополя у 2022 році).

    українці були хорошими вояками, але під час відчайдушного бою в жовтні 1918 року вони зрозуміли, що все втрачено і на річці Тальяменто 4 листопада 1918 року о 14.30 5000 італійських кавалеристів роззброїли 22-й австрійський полк, сформований з багатьох українців.

    перемир'я було укладено на 15.00 годину, і в цей час італійці наступали всюди, захопивши в полон 427 000 солдатів.

    війна закінчилася дійсно о 16.00, іноді італійці користувалися плутаниною серед австрійців також тому, що італійська делегація миру не була чіткою в угоді.

    мені цікаво, чи є в україні список жертв першої світової війни в австро-угорській армії

    З повагою

    Маттео-Fante64