TSM APR 338(B&T)

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Olegazv, 13. Feb. 2020.

  1. Olegazv

    Olegazv Schütze

    Beiträge:
    16
    Ort:
    Днепр
    Дуже мало інформації по даній гвинтівці,хто мав досвід роботи?потрібна допомога .З досвіду використання:дуже мало що про неї є в відкритому доступі,а саме як зробити розбірку,та проблеми які виникають .
    1.При знятті прицілу (hensoldt 6-24) моноблок bt.,та встановлення цього ж прицілу -на те саме місце, змінюється стп(по різному,може на 15-20см по вертикалі,або горизонту)
    2.Барабани вертикальних поправок знаходяться в крайньому нижньому положенні ,виникає проблема-коли треба опустити стп,а вже ніяк.
    3.При оберті вертикального барабану не чутно кліків ,працює як регулятор печки,але працює.
    Хто мав такі проблеми або інші та рішення,напишіть у цій темі,дякую.
     
    paintkiller gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Продам однозарядну гвинтівку калібра 22WMR виробництва Угорщини Lampagyar Budapest. В стволі 6 нарез...
      15000 грн.
    2. Снайперська гвинтівка Haenel RS9 G29 338LM (ЛЕГЕНДАРНА СНАЙПЕРСЬКА ГВИНТІВКА НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСВЕРУ)...
      660000 грн.
    3. Насобиралась кучка непонятных деталек от прицелов, дробовиков и т.д. Что угодно могло попасться. Нек...
      100 грн.
    4. Б/У - настріл 150 патронів в тирі. Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design или Многоцелевая Адаптив...
      395000 грн.
    5. Дана модель вперше в Україні. Новий у фірмовому, заводському пластиковому кейсі. SEMI-AVTO Калібр:...
      335000 грн.
  3. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Beiträge:
    308
    1. Моноблок швидкоз"ємний чи ні? Якщо так, то причина скоріше всього в ньому.
    2. Можливо, зеростоп треба переставити? Планка з нахилом чи без?
    3. З Хенсольдом справи не мав, але аналогічне явище мало місце після зняття-установки барабанчика вертикальних поправок на прицілі S&B. Там під кришкою барабанчика є підпружинений штифт, який ковзає по зубчатій поверхні корпусу і власне робить ці самі кліки при обертанні. Якщо його неправильно встановити, то поправки будуть, а кліки не відчуватимуться. Треба бути уважним при встановленні барабанчика.
    Ви, мабуть, не перший власник гвинтівки? Схоже, що хтось трошки "погрався" з нею)) Таке зміщення СТП - це занадто... Я б порадив перевірити затяжку планки прицілу і заново встановити приціл на моноблоці, контролюючи моменти затяжки і все інше. Якщо зараз є хоч якісь люфти, то використати герметик різьбових з"єднань.
     
  4. Olegazv

    Olegazv Schütze

    Beiträge:
    16
    Ort:
    Днепр
    Так,Моноблок швидкоз'ємний.У цього хенсольда не має функції зеро-стоп,то тільки у нф.Планка рідні,40моа.
    Проблема з стп вирішилася-зміна серії боєприпасу,попередня серія змінила стп на 4 см вгору,ця навпаки опустила.
     
    paintkiller gefällt das.
  5. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Beiträge:
    308
    Тоді спробуйте інший моноблок- чи буде "гуляти" СТП. До речі, якщо і моноблок має нахил, то в сумі це може призвести до того, що всі поправки прицілу підуть вгору, і часто їх не вистачає для пристрілки на 100 м.
     
  6. Olegazv

    Olegazv Schütze

    Beiträge:
    16
    Ort:
    Днепр
    Дякую за інформацію,думаю що все в купі,приціл,моноблок та боєприпаси.Спробую інші серії,подивлюсь що буде .
     
    paintkiller gefällt das.