Tesoro Golden Sabre,Eldorado от Боец группы Север

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Vladimir032404, 13 кві 2012.

  1. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    теж помітив.. під катушкою є сигнал, в совку(пластик) нема... перевіряв висепане з совка.. теж нема.. іноді буває...
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Подстёжка в куртку, шинель Нидерланды 1964 г. Б.у в очень хорошем состоянии без изъянов, длина по с...
      1200 грн.
    3. 150 грн.
    4. Петлицы на шинель пехотинца РККА до 1943 , новодел. Оплата пересыла новой почтой - на покупателе. Не...
      80 грн.
    5. Чохол для дощовика або іншого легкого одягу, 100% поліестер, колір жовтий, виробник: NKD (Німеччина)...
      50 грн.
    6. Дуже компактно лягає в рюкзаку. Паливо сухий спирт або щепа та шишки. Зроблено з гарної радянської с...
      255 грн.
  3. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    хоча може бути що чуйка викручена на дріб'язок реагує.. було ще менше ніж на скріні... тонесенький дріт мм 5 в довжину..
     

    Images:

    IMG_20190428_085146.jpg
  4. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    вверх-вниз махаю.. сигнала нету.. по вашей рекомендации делал..
     
  5. yorg38

    yorg38 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Україна
    Можливо це від того що стоїть(преобразватель) кажуть що вони таке можуть робити....але прибор вже сподобався щось у ньому є хоч і терму програє але я відчуваю його вже ....
     
    Sasha 13 та avaks26 подобається це.
  6. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    Ну чуйку немного убавляйте,я уже много лет саблями пользуюсь,при правильной отстройке от грунта приборы тихие,в домашних условиях,в квартире будут ложняки а на улице нет,баланс грунта в среднем у вас будет от 12 до 11 часов.
     
  7. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    За десять лет перепробовал и фирменные американские и термы всякие,в результате пользуюсь саблей с большим успехом,у меня лично все приборы проиграли сабле во всём,особенно дискрим .На данный момент прикупил ред голд,аналог маски 4 вд про,по глубине он конечно уделает любой прибор,но по дискриму пока сабля на первом месте!Хотя и глубина у моей сабли с катушкой 32х24 очень приличная,на уровне профприборов!
     
    gunslinger888 та yorg38 подобається це.
  8. yorg38

    yorg38 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Україна
    Це на вулиці у спокійному стані тим більш переїхав у село тут самі розумієтє....Ну не будемо про рогане коп все покаже....Прибор вже подобається....
     
    avaks26 подобається це.
  9. yorg38

    yorg38 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Україна
    А я приріс до терма з ним вже 5ть років....маска не пішла мені особливо озвучка....а сабелька давно подобалась її простота та робота а ще як побачив що два тона все думаю беру....
     
    avaks26 подобається це.
  10. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    я на бал. грунта такое поставил.. у вас есть там циферные обозначения..?
     

    Images:

    IMG_20190428_212812.jpg
    avaks26 подобається це.
  11. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    Не,цифр нет,я образно объяснил если смотреть по часам
     

    Images:

    20190428_213558.jpg
  12. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    у вас другой прибор..? у меня tgsl+.. и регулеровки громкости нету, с наушниками было бы самое то..
     
    avaks26 подобається це.
  13. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    Это сабля в новом корпусе,а громкость обязательно нужна,в смысле регулировка!
     
  14. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    по поводу громкости я уже понял..
     
    avaks26 подобається це.
  15. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    Просто есть стандартный блок,который делает Стас и есть конкретно ваш заказ с вашими пожеланиями!
     
  16. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    знал бы прикуп..
     
    avaks26 подобається це.
  17. yorg38

    yorg38 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Україна
    Я як замовляв то попросив поставити регулятор звуку і Станіслав поставив ...
     
    avaks26 подобається це.
  18. Sasha 13

    Sasha 13 Obergefreiter

    Повідомлення:
    66
    Адреса:
    Львів
    Христос Воскрес!Ставте 11-12(радять добре),але є деякі тонкощі. Зранку баланс може бути на 13год.,це там де багато гор.каміння. В загалі треба перепробувати і зрозуміти прилад! Вже приловчився добре копати між гор.камінням. Мої налаштування(тгсл одно тональний,катушка 30): грунт 11-12,сенс 9,діскрім 0- це по культурі,; 2-3 по війні. Пробуйде ,та нехай прийде сила з вами!
     
    yorg38 та avaks26 подобається це.
  19. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    во істину воскрес.. я питав для прісного пляжу(пісок і пив. кришки з фольгою..))), і в мене катушка єліпс. вже наче трохи розібрався.. дякую за підказку... скажіть яку чуйку ви порадили б для золота і щоб менше непотрібу чіплялось..?
     
  20. Sasha 13

    Sasha 13 Obergefreiter

    Повідомлення:
    66
    Адреса:
    Львів
    Поле і пляж ,пісок та чернозем,срібло та старе золото,як на мене дає озвучку різкішу,ніж фольга та проволка. Та взагалі на початку чи всередині описували налаштування,які вас цікавлять. Тут діло таке все копати,або .....! Попробуйте прикопати пару цілей та діскрімом відсікти. Чуйка сама трохи впаде,про це описував ТУРБОСУСЛИК,якщо не помиляюсь. Пивний корок завжди трохи підхрипує!
     
  21. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    прикопував на першому копі не велике золоте кільце і пивну пробку на однаковій глибині і на відстані.. хотів діскрімом вирізати.. на 7 чи 8 вирізалось золото, мабуть щось не так зробив.. потім налаштував на рекомендовані.. поки що не почув різниці між золотом, фольгою, чи 25 копійок, тільки 2 рази ходив.. може з часом прийде.. дякую..
     
  22. yorg38

    yorg38 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Україна
    Дощі не дають вийти...але я точно вже знаю що проблем не буде...я аналоги люблю і їх розумію...тим більш двухтональні...Вийду в поле відпишусь...:beer:
     
  23. Sasha 13

    Sasha 13 Obergefreiter

    Повідомлення:
    66
    Адреса:
    Львів
    Навушники тоже добре допомагають. В мене саморобні дінамик 80 ом. Взагалі я нічого не прикопував,а прочитавши всі сторінки, зробив висновки і керуюсь порадами гуру!
     
  24. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    хочу на катушку(12х24) сделать защиту, 2 раза вышел уже есть небольшие царапины.. я думаю с пластиковой бутылки.. и на блочок тоже(на мелкий дождь) что то в этом роде..
    поделитесь опытом, кто-то так делал..? или может есть лучшие решения..
     
  25. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    трещины на катушке замазываю холодной сваркой,думаю о том что бы всю подошву покрыть тонким слоем эпоксидной смолы,а на блок всегда заказываю у камрада Baza72,на старый блок вашего типа заказывал от фирменного тесоро лобо,на блок нового типа продавец мне подобрал сам по размерам блока.https://reibert.info/members/baza72.37251/
     
    Sasha 13 та intelBro подобається це.
  26. Sasha 13

    Sasha 13 Obergefreiter

    Повідомлення:
    66
    Адреса:
    Львів
    Я зробив так: взяв 1.5 м.гофри електричної мягкої,розрізав по шву і обтянув нею катушку. Все це ще обмотав ізолентою,трохи додало ваги ,але від ударів захищає та подряпин. Ложних спрацювань нема. Захист робила жінка на блок викладав вище.
     
    vef17 та intelBro подобається це.