Схема УЗ?

Тема в разделе "ВНП", создана пользователем 1985demon66, 19 окт 2025.

  1. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.685
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    Бажаю міцного! Нівкого часом немає схеми УЗ, фотку в ТГ, бачив, але не сильно зрозуміло, з електричною частиною, тай взагалі для саморозвитку, дякую.
     

    Изображения:

    IMG_20251019_082522.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Корпуси гранат Ф1, цілком безпечні. Лот складається з 4 шт. Стан дивитись на фото.
      1320 грн.
    2. (в наличии 1 шт.)
      МОН 90 Повний комплект. Для навчання Вибухових речовин немає. Ні ПВР-5 ні проміжних зарядів не місти...
      7500 грн.
    3. (в наличии 21 шт.)
      Ударный капсюль М28В2 для гильзы 105мм Латунь-железо
      15 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Макет авиационной бомбочки ШОАБ 0,5. Маркировка, окрас - всё родное. макет состоит из двух половин...
      650 грн.
    5. Граната RG- 4. В идеально состоянии. Полностью пустая и безопасная. Краска, маркировка родные....
      2300 грн.
  3. Einen Vogel

    Einen Vogel Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Сообщения:
    417
  4. Einen Vogel

    Einen Vogel Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Сообщения:
    417
    УЗ-2 - це доний інерційний підривач, із механізмом дального зведення та самоліквідації . Зараз застосовується зазвичай із невеликими ударними БпЛА літакового типу (Молнія, Молнія-2), FPV - дронами та в Герберах.

    Механізм дального зведення працює так само як і на УЗ:
    На відповідній ділянці траєкторії польоту БПЛА, з його бортової електромережі на контакти штекера підривача, підключені до проводів електричного ланцюга дальнього взведення, поступає електричний струм, що приводить до спрацювання електрозапалювача, форс вогню якого ініціює піротехнічний заряд у втулці уповільнювача електропіротехнічного пристрою. Після згорання піротехнічного заряду уповільнювача його форс вогню запалює петарду підсилювача, форс вогню петарди запалює заряд піротехнічного стопора детонуючого пристрою та заряд в чашечці ударного механізму. Після згорання заряду в чашечці ударного механізму шток утоплюється в чашечку, при цьому жало, упираючись в чашечку, під дією контрзапобіжної пружини піднімається в крайнє верхнє положення звільняючи движок. Після згорання заряду піротехнічного стопору движка в корпусі ударного механізму движок, під дією пружини, повертається в бойове положення, при цьому капсуль-детонатор стає на одну лінію з жалом та детонатором. Підривач взведений.

    Спрацювання підривача відбувається при ударі бойової частини в перешкоду. Ударник, під дією сили інерції, через шток та чашечку штовхає жало, яке стискає контрзапобіжну пружину та наколює капсуль-детонатор викликаючи його вибух.

    Самоліквідація підривача можлива тільки в результаті подачі електричного струму на електричний ланцюг самоліквідації електропіротехнічного пристрою. Тобто це може бути реалізовано як керований підрив за командою з пульта, або у якості пастки, коли при впливі на один або декілька датчиків цілі (в залежності від того, хто це все збирав), подається струм на механізм самоліквідації.При подачі електричного струму на електричний ланцюг самоліквідації спрацьовує його електрозапалювач, форс вогню якого ініціює вишибний заряд у втулці самоліквідатора. Під дією газів від згорання вишибного заряду втулка самоліквідатора вибиває шайбу каркаса, яка штовхає жало. Від удару шайби жало стискає контрзапобіжну пружину та наколює капсуль-детонатор викликаючи його вибух. (c) репост з телеграму, джерело сюди писати не буду, кому цікаво - пишіть в ПП, дам посилання. Канал відкритий, але не хочу лишній раз світити.
     
    Служивый, SubSailor, Ph@ntom и 5 другим нравится это.