Старі але сильні Bounty Hunter Big Bud Pro, Radio Shack Discovery 2 - Обговорення

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем ysabxe, 4 вер 2020.

  1. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Capture+_2020-09-04-09-24-46~4 (1)~2.jpg

    Походивши по засміченим хуторам Дніпра, викопавши багато залізяк, вислухавши море спірних сигналів та бубоніння чорного в навушниках, я став замислюватись чи можливо знайти мд який буде вести себе тихо в таких місцях і при цьому не пропустить толкові цілі. Простіше кажучи з жирним діскрімом серед повного хламу) Перечитавши багато відгуків та оглядів так і не побачив сенсу брати цифровий пристрій з экраном (тратити час на звірку VDI тих же спірних сигналів), замість цього вирішив звернути увагу на досвідчених копарів з штатів адже там займаються металопошуком вже більше 40 років. Звісно ж пристроїв в них багато, кожен хвалить совоє, знаходилися і такі які доволі аргументовано доводили що досягнення у конструюванні VLF МД закінчилися ще в 90ті, а зараз эра маркетингу й видоювання грошей. Захотілося перевірити їхню теорію.
    Вінцем досягнень у них вважають Fisher CZ3D але по відгуках він оцвітнює глибокі гвіздки, тяжкий по вазі і ціна весела.
    По параметрам мені підходив Bounty Hunter Big Bud Pro (почитавши тести і дізнавшись про його конструктора Джоржа Пейна). Проблемою було тільки знайти в нормальному стані. Як виявилося в ті роки Radio Shack замовляв у BH пристрої серед яких опинилася майже повна копія BBP, а саме Discovery 2.
    Після проведених тестів і випробувань на копі мушу частково погодитись з старшим поколінням адже те як веде себе цей мд на засмічених місцях дивує, ходити з іншим по царському хутору не бачу сенсу. Цікаво що новіші моделі BH вже не так вдало працюють в таких умовах, це мабуть заслуга прогресу)
    Серед плюсів звісно ж виділю повну тишу і стабільність роботи приладу в будь-яких умовах пошуку, чорне в режимі Disc. не озвучується, допомагають 3 тони (замість шкали VDI), якщо лежить монета біля заліза витягує і подає сигнал. Не реагує на перешкоди від ЛЕП чи газових труб.






    Можливо і в нас хтось ходить з BBP діліться досвідом :cool:
     
    Останнє редагування: 4 вер 2020
    Goldhunter, ser1987, Vl_service та ще 1-му подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Кобура для миниметаллоискателя , пинпоинтера на пояс. Идеально подходят для пинпоинтеров моего произ...
      200 грн.
    3. Видео теста можно посмотреть здесь: https://www.youtube.com/watch?v=DddCDC-1mXE...... Чувствительно...
      750 грн.
    4. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2 v2, малыш FM2 v2,....
      50 грн.
  2. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Як виявилося з DD датчиком Discovery 2 ще краще відсікає чорне і виділяє кольорову цуль. Серед покращень добавив ГБ в діскрімі і поставив на штангу BH. В планах поставити сферу і полегшити корпус.

    20201012_150918~2.jpg 20201012_151046~2.jpg


     
    Останнє редагування: 12 лис 2020
    vitalik 981, ser1987 та Volocuga подобається це.
  3. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Прибор вдосконалився:
    - DD датчик Сфера,
    - Sens. Boost
    - G.B. Disc.

    20201217_220931~2.jpg 20201217_125749~2.jpg 20201126_195030~2.jpg
     
    Останнє редагування: 19 гру 2020
  4. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Тести нового датчика


     
  5. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Перший вихід з апгрейдом

    20201222_113205~2.jpg

    Грунт тяжкий (глиняний чорнозем) з керамікою і засмічений залізом

    Налаштування:

    - Disc. режим (Min.)
    - Sens. Max.
    - Sens. Boost 60%
    - DD датчик Сфера 6,7 kHz

    20201222_122448~2.jpg 20201222_122503~2.jpg
    20201223_212334(1)(1).jpg 20201223_212051(1)~2.jpg

    Срібний антоніан
    Вага 3,3 гр.

    Озвучувався високим тоном в грунті на глибині ~ 25 см. але коли викопав змінився на середній тон (VDI визначається на 15 см.)

    Копав усі сумнівні щоб зрозуміти що під датчиком. На Min. Disc. прибор може подавати односторонні затяжні сигнали на ржаве залізо продовгуватої форми. А от кольорові сигнали всі короткі і повторюються

    20201222_195752~2.jpg
     
    Останнє редагування: 23 гру 2020
    41700 подобається це.
  6. 41700

    41700 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    257
    Адреса:
    Украина
    Сколько тонов имеет прибор?
     
  7. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    В першому пості все описано, 3 тони (тільки на кольорові метали)
     
  8. 41700

    41700 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    257
    Адреса:
    Украина
    Уже прочитал, а что из металлов в какой сектор озвучки попадает?
     
  9. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    високий тон, інколи з коротким низьким
     
  10. 41700

    41700 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    257
    Адреса:
    Украина
    А третий? Низкий тон?
     
  11. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Високий - мідь
    Середній - бронза
    Низький - золото
     
    Goldhunter, vitalik 981 та 41700 подобається це.
  12. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    BB+ бачить мілкі цілі. Тест знімався в кварирі, великі перешкоди тому Boost всього 10%. Нак "семечка" 15 см витягує в середньому грунті. Бачить між залізом невеликі монети. Найприємніше що заліза копати не потрібно)

    Режим All metal статичний і бачить при цьому найглибше мілкі цілі в дуже тяжкий грунтах і на морських пляжах. В ньому реалізований Disc. на залізо йде подвійний, а на колір постійний сигнал.

     
    Останнє редагування: 28 січ 2021
  13. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Ось так працює статика



     
  14. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Фінальна версія BB+. МД з яким ходиш не напружуючись і спостерігаєш за природою, а як є сигнал короткий і чіткий значить під датчиком щось цікаве.
     

    Images:

    20210130_211157~3.jpg
    Robert Deniro подобається це.
  15. tank1919

    tank1919 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    978
    Адреса:
    Украина
    Утра доброго. Камрад,а шо это вы так расхваливаете этот мд? Так сильно продать хочется?
     
    Остап Ибрагимович, Volocuga та melan подобається це.
  16. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    я зняв його з продажу, в мене є достатня кількість різних мд порозмисливши що такий вже не знайду вирішив залишити, а ця тема створена для ознайомлення можливостей
     

    Images:

    20210128_181300~3.jpg
    Останнє редагування: 31 січ 2021
  17. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Где вы откопали таких динозавров? Нужно недюжую смелость иметь в 21 веке ходить с таким аппаратом:D
     
  18. tank1919

    tank1919 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    978
    Адреса:
    Украина
    Зачем вам их столько?
    Коллекционируете?
    Я думал одного,ну если хотелка-2 достаточно. Но завалить ими пол комнаты как по мне,не здраво. Лучше уж тогда мультик купить на все случаи жизни. Но дело ваше.
     
  19. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Из выше прочитанного понятно что вы плохо знаете историю МД строения и мало знакомы с их работой в разных уловиях. Возьмите ваш продвинутый цифровой прибор и повторите любой из тестов, только не растраивайтесь ведь у вас самый современный и красивый в руках)
     
    Таггер, acer aspire, vitalik 981 та 2 іншим подобається це.
  20. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Про то что я знаю или не знаю пусть останется на вашей совести, я даже спорить об этом не хочу. Короче, не поленился и проделал те же фокусы что и вы, мой прибор справился как два пальца, что ещё потестить?
     
  21. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Чекаю відео в пп і питання також там можете задавати, ця тема створена для оговорення пристрою
     
  22. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    У меня нет желания снимать видосы, можете мне на слово поверить, то вы свои новые-старые игрушки сильно переоцениваете.
    Если что то у меня ОРХ, настройки такие, частота 17.5, скорость 2, дискрим 10, громкость железа включена. Прибор справился лучше чем у вас на видео.
     
  23. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Я вам скину дещо в пп повторите, відпишите в темі про досягнення ORX)
     
  24. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Ну ок, хотя я сомневаюсь в целесообразности всех этих тестов, старый прибор не может нагнуть современный как бы вам этого ни хотелось.
     
    Virii та Rastaarheolog подобається це.
  25. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    По налаштуванням ORX відповім все-таки, таким діскрімом ви вирізали зотото і низькопровідні цілі. Тести які проводив я зроблені на мінімальному діскрімі, тобто не вирізається навіть фольга. Ну а про те що у вас сигнал спірний виходить а не копаємий ви мабуть здогадаєтесь...
     
    Индеец подобається це.