Сроки выдачи разрешение на нарезное

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем DarkElf, 19 січ 2018.

  1. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    привіт,підкажіть що робити,подав всі документи на дозвіл придбати гладкоствол на початку вересня 5 чи 7,мусар дозвільник сказав що зателефонує як прийде цей дозвіл з полтави.Чекаю місяць не дзвонить телефоную йому питаю коли буде дозвіл він відповідає твої папери в полтаві як прийдуть зателефоную чекаю місяць ще телефоную знов відповідь папери в полтаві я питаю коли прийдуть ці папери мусар дозвільник каже "Я НЕ ГОТОВИЙ ВАМ ВІДПОВІСТИ" скоро через неділю 3 місяці,підкажіть будьласка що робити? Власник гладкосволу я з 1993 року і маю гладкоствол іж 27.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Б/У - настріл 150 патронів в тирі. Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design или Многоцелевая Адаптив...
      470000 грн.
    2. Гвинтівка в стані нової, настріл не більше 8 тренувань по 60-80 патронів. в комплекті сошки , монобл...
      55000 грн.
    3. Steyr AUG SA Olive Army Виробник: Steyr-Mannlicher AG Kaliber 5.56x45 mm (.223 Rem.) Ствол матчевий...
      189000 грн.
    4. Ружье охотничье Maverick M88 by Mossberg Synthetic 6+1 (заменен приклад/рукоять fab defence AGM-500)...
      12000 грн.
    5. Продам через дозвільну систему, свою гвинтівку карабін ТОЗ-16 22 Lr., у відмінному стані. Все рідне...
      12000 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Там, вище по темі, був номер гарячої лінії, щоб поскаржитися.
     
    Otto Braun подобається це.
  4. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Заявление должно быть выдано или письменно отказано в получении в течении 30 календарных дней. Если разрешитель не хочет идти Вам на встречу - позвоните по вышесказанному в теме номеру. Если и там голяк - заявление в областную, генеральную прокуратуру и управление гражданской обороны(если не ошибаюсь). Но это на крайняк. Обычно областную прокуратуру они прикрывают, имеется в виду заявление исчезает в пространстве и времени, то на генеральную уже нужно много денег и связей. Но сначала - разговор с разрешителем.
     
    DarkElf та Otto Braun подобається це.
  5. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Дякую за відповіді! З неділі буду дзвонити на гарячу лінію,але спочатку ще раз дозвільнику.
     
    Hamer2109 подобається це.
  6. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Правильно. Посраться всегда успеется.
     
    Otto Braun подобається це.
  7. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Телефонував тілько до дозвільника спитав що до дозволу сказав" у середу буду їхати до Полтави можливо заберу якщо буде готове"на моє питання що вже майже 3 місяці як виготовляєте він відповів що я їх не виготовляю а Полтава.Чекаю до четверга що відповість.
     
  8. stasp41

    stasp41 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Украина
    Позвоните на горячую линию, объясните ситуацию, мне кажется так вас завтраками кормить ещё долго будут. С Ув.
     
  9. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Та дочекаю до четверга,а потім вже залежно від відповіді мусара.Можливо введуть військовий стан то анулюють і дозвіл.вобщем дочекався.
     
  10. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    4.514
    Адреса:
    Kharkov
    ВП не влияет на данном этапе на выдачу разрешений.
     
    Otto Braun, stasp41 та Hamer2109 подобається це.
  11. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Телефонував в дозвільну вчора мент сказав що дозвіл ще не готовий,я спитав чому? відповідь майже вбила "немає дозвільних бланків".
     
  12. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    У меня было тоже самое. Но я каждую неделю приходил и спрашивал - когда?! На 4 раз, через 6 недель после подачи заявления, и пришел к ним мягко скажем злой и с готовыми заявления в прокуратуру, то у них реально сработала чуйка. Здравствуйте. КОГДА?! - э-э-э, на следующей неделе будет готово, приходите. Хотя я про заявления не говорил ничего. Надо пожестче с ними, по другому не понимают.
     
    maksim2020 подобається це.
  13. stasp41

    stasp41 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Украина
    Всё у них есть, звоните на горячую линию, ваш дозвил наверно давно готов, просто они ждут когда вы денег занесёте.
     
  14. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Сьогодні зателефонував мені дозвільник,сказав що можна забрати дозвіл на купівлю.Дякую всім небайдужим за підтримку!
     
    DarkElf, Savoy13, ->Alexander. та ще 1-му подобається це.
  15. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Метких выстрелов.
     
    Otto Braun подобається це.
  16. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Дякую!
     
  17. crash843

    crash843 Oberschütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Kyiv
    Хто останнім часом отримував дозвіл на купівлю нарізної зброї в Києві? Який реальний термін видачі дозволу? Як я можу перевірити чи готовий дозвіл раніше ніж за 30 днів?
     
  18. rattlin

    rattlin Feldwebel

    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    Київ
    Тормозят и пробуксовывают пока...
     
  19. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Как аргументируют?
     
  20. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Може особовий склад задіяний на виборах, от нікому й займатися рутиною....
     
  21. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Как вариант))
     
  22. иштван

    иштван Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.337
    Адреса:
    Берег незамерзающего Понта
    За весь час володіння нарізної,маю таку сітуацію.Для продовження терміну дії дозволу,здав усі документи крім рапорта дільничного про умови зберіганя зброї.Рніше начальник цієї банди дільничих,знаходився там де і дозвільна.Тепер ні його ні його підлеглих там нема.В моєму мікрарайоні де дільничний колись приймав,вже кілька місяців нікого нема.В райвіділі насилу добився номера телефона начебто свого дільничного.Дозвонився.Але він дуже зайнята людина.Кожного разу він то на чергувані,то на затримані,то десь у засаді.І кожного разу каже що на протязі місяця прийде подивитися на мого сейфа.А потім ще місяць буде рапорта малювати.Я у 2010році дозвіл значно простіш получав.Де на нього шукати управу?Мені його хоч побачити.Бо іноді здається,що він якась віртуальна людина.
     
  23. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Може й віртуальна, після того, як мине місяць подачі документів (див.закон про звернення громадян) телехвонуйте на гарячу лінію МВС та скаржітся на дію дозвільної. Рапорт від дільничного, ио не ваша проблема.
     
    иштван подобається це.