Шукаю хто поремонтує Pulsedive Pointer Nokta

Тема у розділі 'Послуги по МД', створена користувачем Avtofun, 13 гру 2021.

  1. Продавец Avtofun

    Avtofun Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    930
    Вітаю усіх Шановні Камради! В першу чергу хочу привітати усіх Андріїв, та Андрійовичив, побажати Здоров`я, Миру, та Добра!!!
    Тепер по суті:
    На Pulsedive Pointer Nokta, лопнув корпус на самій ручці з кнопками,( де блок стоїть) коли прикріпляли котушку, туди попала вода. На разі колди включаєш не реагує, режими пошуку переключає, чутливіть переключає, включається, виключається, але не реагує на метали під котушкою. Хто може допомогти з таким ремонтом, прошу пишить в ПП, або залиште свій номер телефону я передзвоню, і уже все детально поясню і покажу! Дякую Усім!!! Бережіть Себе, бережіть Життя!!!
     
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    3. Корпус для пинпоинтера 1, 3d печать, АБС, есть разные цвета. Т. к. корпус печатается под заказ (воз...
      190 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2 v2, малыш FM2 v2,....
      50 грн.
    5. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
  2. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Вітаю. Як показує досвід, 80% "потопельників" помирають назавжди - якщо вчасно не витягли джерело живлення, відбувається швидке гальванічне розкладення металу струмопровідних доріжок, особливо у місцях міжшарових переходів. Якщо при цьому плата має внутрішній шар провідників, який розміщується у товщі плати, відновити такі дефекти може бути неможливим. Особливо якщо відсутня загальна схема приладів, а на "турків" вони відсутні усі. Якщо на ваше прохання не відгукнеться хтось з тих, хто постійно тут пропонує послуги з ремонту, можете у контексті "останнього шансу" звернутися до мене - спробую пошаманити, може й вдасться його воскресити, якщо він впишеться у ті 20% "потопельників", що іще мають шанси на відновлення.
     
    Avtofun та форт55 подобається це.