Річниця К.Шевченківського котла 16.02.2020го.

Тема у розділі 'Штаб', створена користувачем шампань, 12 лют 2020.

Статус теми:
Закрита.
  1. шампань

    шампань Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Америка
    Камради. По скільки в цьому році не відбудеться захід із нагоди річниці К.Шевченківського котла, ВІК "Комітет 103" та ГО музей "Шампань" проведе маленький захід 16 лютого 2020.
    Буде щось. Щось за свої кошти. Якісь стрільби із гармат, покладання квітів на братські могили і т.д.
    Форма одягу 1943р. Чаювання.
    Бажаючі приєднатись тел 0676336495 Шампань.
    В навігації Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампанія.
    До зустрічі.
     
    Alex Kress, sava_88, volkov 1918 та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запальнички, перша комплектна інша під ремонт.
      250 грн.
    2. 150 х 60 мм, сталь, тканевая отделка внутри, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта...
      800 грн.
    3. Сигаретний папір "Efka". Німеччина.
      150 грн.
    4. Стан по фото, добрий. Коробка як нова. Гарні клейма.
      950 грн.
    5. 3000 грн.
  3. шампань

    шампань Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Америка
    І із планів на неділю.
    Над моїм селом був збитий радянський бомбардувальник. Його бачив мій батько і тесть. Тесть ще живий. Коли літак ішов на зниження, скидав бомби, воронка десь 6х6 і досі є 500м від моєї хати. Літак увійшов під землю (зі слів батька) під тисячолітній дуб біля маєтку пана Енгельгарда. Хто ходив до школи, пам"ятає про Тарасові дуби.
    Два льотчика оказались на полі із бабами які жали пшеницю. Один передівся в жіноче, інший виліз на ясен. Приїхали німці на мотоциклах. Один дід (я ім"я встановив) із с.Моринець показав нацистам на того що на ясені. Німчура зняв із коляски кулемет (це мені розказав свідок), і застрелив того бійця. Інший вижив.
    Баби бійця якому було в районі 20 років там під ясеном і пригорнули землею. Я його викопаю в 2012 та перезахороню із почестями в братській могилі с.Моринці. Капсули не найшов. Було пару набоїв від Мосіна в карманах.
    Третій льотчик загинув в літаку. Є під тим дубом могилка в лісі. Чому не копав її, бо думаю імпровизована. Літак під дубом. Дуб 70 років як мертвий.
    Буде оффроуд по болоті через поле й ліс на моєму УАЗ6х6 до маєтку Енгельгарда. Побачите три дуби яким понад 1000 років (один мертвий). Окультурим ту могилку, дамо салют, пом"янемо героя.
     
    Nikadim, Alex Kress, SSeaman та 4 іншим подобається це.
  4. шампань

    шампань Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Америка
    Камради. І як завжди у нас буває,- зміна планів.
    Я сьогодні був на сесії ОТГ. Я депутат. Коли озвучив плани на неділю, всі попросили мене змінити плани.
    Короче, до всих хто приїде, візьміть квіти. В центральному селі Шевченкове нашого ОТГ, ми проведем акцію- вшануй визволителя. Селфі, покладання квітів до Монументу Слави і все інше.
    Якщо сподобаємось моїм односельцям, на кожен наступний рік будемо мати 1 лютого (день визволення сіл нашого ОТГ) свою реконструкцію в центральному парку Шевченкового, ФІНАНСУВАННЯ!!!!

    Щось подібне, до того що ми провели на 9 травня в ОТГ Таганча.
    Після акції вшанування,- с.Шампань. А там моя гостинність і гармати, які Вам завжди раді! "Вермахту" радіють гармати в тричі більше і голосніше!)))
     
    Останнє редагування: 14 лют 2020
    Roma_1985, Alex Kress, sava_88 та 3 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.