Реплика Colt 1911 Model 9mm от IWG Government взять/забыть?

Тема у розділі 'Сучасні копії та підробки', створена користувачем OkSamyt, 9 чер 2022.

  1. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Предыстория:
    Основное мое хобби (из-за которого я собственно на форуме) коп с детектором. Относительно всего оружейного - то не смотря на то, что стрельба это был единственный спорт, которым занимался, да и имеется в домашнем арсенале курковочка ТОЗ-Б не могу сказать, что сильно эмоционирую от этого, но и не равнодушен совсем. Особенно трогают "пожившие" штуки, вот чувствуется в них душа, по сравнению с современным промом в пластиковом обвесе.
    Так вот, приехали мы, наконец то на пару недель в одно из своих аутдоровским местечек - село на Черниговщине, где предаемся хоббийностям - жена цветы выращивает, загорает, а я поддерживаю падающие заборы и конечно же хожу с детектором, где только возможно по окресностям. Естественно, в селе прослыл чудаковатым горожанином, с непонятно-таинственным увлечением ("горшки з золотом шукае!" ;) ) Да и пару раз попадался местным при извлечении из грунта монетосов ("стоят то дохренищща видать") ну и т.п.
    Так вот, пришла соседка (которая больше с женой общается) и таинственно поглядывая сказала, что есть разговор. Я насторожился сразу ибо уже пару раз приходилось отказываться от "дуже выгодной" покупки в виде побитого сапками имперского медяка. или поточеной шашлем прялки.
    Но в этот раз интрига круче, итак, поведала она мне "быль" о двоюродной сестре ее покойного мужа, которая на другом краю села живет. Что мол в конце девяностых у нее внучок там почти год сидел безвылазно, из Киева приехавший. Потом внучок вернулся в Киев и уже давненько почил, то ли от наркотиков то ли от инсульта, ну то такое... А нашла его бабця приныканый пистолет, "дуже важкий, точно настоящий!" и бережно "як новый!" хранила его на всякий случай.
    Моему воображению сразу же нарисовался поюзанный ПМ со сточенными/забитыми номерами и парой "глухарей" на нем и я уже было начал категорично отказываться, да вот только говорит соседка - "паспорт есть на нього, настоящий! на нимецьком!" И это уже меня заинтриговало. Мало того, паспорт ей дали - мне показать. Ну и за одно сказали цену вопроса - две канистры солярки, тоесть 40 литров.
    Так вот - паспорт показал, что сей гаджет - это олдскульный газовик западногерманского бренда IWG (Internationale Waffen Gessellschaft) Enser-Sportwaffen Gmbh одна из лучших копий огнестрельного COLT 1911. И вот думаю, если он реально в отличном состоянии, без всяких колхозов то:
    1. Он реально стоит того?
    2. Законодательно не сильно того? Ну если чего то пропил какой то сделать - залить и т.п.

    Может и правда выменять такую игрулю? Смотрел только что в Ютюбе (ссылку нельзя) название ролика
    Colt 1911 Government Model 9mm, то выполнен круто. Так же пишут, на вражьих ресурсах, что исполнен очень мощно как для газовика, из-за чего пользовался определенным спросом в 90-х у криминогенов, они что то апали там.
    Кто что посоветует? А то жаба давит, думать мешает :)
    П.С. Фотку паспорта для понимания сделал.
    [​IMG]
    [​IMG]



     
    klerik777 та valerka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Накладки на ш.н.к 98 орех новодел
      150 грн.
    2. Підвіс для багнета гвинтівки Мосіна РІА (репліка) Виготовлений з натуральної шкіри, ручна прошивка н...
      500 грн.
    3. Кобура-приклад Маузера новороб новий не використовувався стан по фото
      12500 грн.
    4. (в наявності 6 шт.)
      Пуговица на фуражку.
      50 грн.
    5. 720 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    5.533
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Так.
    А який в газовику кримінал?(якщо не перероблений)
    Ну знайдуть,заберуть,штрафонуть,по попі дадуть.:D

    Якщо подобається,хочеться і можеться-то чому б і ні.
    А так,вирішувати тільки Вам.

    Напису,що він газовий я не побачив!
     
    Останнє редагування: 9 чер 2022
    klerik777, Лорд Грегори, Otryta та ще 1-му подобається це.
  4. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую. Відносно того що газовий, то поки що так гадаю, тому що IWG виробляла і газове і пневмо. Але 9мм - напевно з цих двох - таки газове.
     
    klerik777 подобається це.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    5.533
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Там подвійні стандарти.:D
    В паспорті може бути написано газово-стартовий. І нашим і вашим.:)
    В мене в паспорті на револьвер ,написано газово-стартовий.
     
    klerik777 та Otryta подобається це.
  6. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    5.533
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Knall(нім.) та Blank(англ.) так маркують сигнальні/стартові/шумові/холості патрони.
     
    \Lisovik/, klerik777, Лорд Грегори та 2 іншим подобається це.
  7. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    36
    Повідомлення:
    3.589
    Доброго дня,якщо зелене створіння давить і дуже хочеться,обов'язково беріть.Гарна річ тай продати можна завжди.З повагою
     
    \Lisovik/, DarkSide18, Иван Скрипник та 6 іншим подобається це.
  8. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Так, таки попробую здійснити обмін, залищилося знайти соляру як найближче :)
    Головне гарненько обдивитися його у момент обміну, щоб чогось з ним не було дикого зроблено попередним власником. :rolleyes:
     
    Sergey13, klerik777, Лорд Грегори та 3 іншим подобається це.
  9. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.086
    Адреса:
    Украина.Винница
    вполне с вами согласен на все 100%..В украине уже оформляли под газовик..С Ув
     
    кучукаю, Иван Скрипник, valerka та ще 1-му подобається це.
  10. Sergey13

    Sergey13 Leutnant

    Повідомлення:
    1.467
    Адреса:
    Україна
    Немного кину на вентилятор про копийность. У оригинала выбрасыватель скрыт в кожухе затвора, а тут нет. Т.е. со стороны окна выбрасывателя копийность чуть подгуляла.
    IWG делала добротные вещи, один знакомый уж экспереминтировал -экспериментировал со своим гаверментом, а глаза и пальцы на месте. Но. То было в 90е, т.е. 30 лет назад. Силумин может быть уже не торт, он со временем охрупчивается. Так что... торгуйтесь :)
     
    OkSamyt та valerka подобається це.
  11. qwerty3

    qwerty3 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    174
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    572
    Повідомлення:
    3.165
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю шановний колектив.
    Щодо того, що "знайдуть, заберуть".
    Як що бігати з ним по вулицям, то дійсно, заберуть від гріха подалі.
    Як що він тихо та мирно буде лежати у шафі, то знайти його можуть тільки у разі обшуку.
    А прийти з обшуком спеціально навчані особи можуть тільки як що ви без шани відносились до ст. 263 КК України.
    Але навіть у цьому випадку ваш газовик як що і вилучать, то можете бути впевненим, що його повернут вам без жодних штрафів.
    А зараз навіть і вилучати не будуть. Криміналісти дуже злі на ті часи, коли опера завалювали їх хламом, який не має жодного
    відношення до вогнепальної зброї. Але можуть бути виключення, як що ви при обшуку будете вести себе неадекватно.
    У такому випадку у вас точно знайдуть пару бойових гранат і пачку набоїв.
    Но то таке...
    Бережіть себе
    З повагою
     
    Obersturmbann, Иван Скрипник, Otryta та 2 іншим подобається це.
  12. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую! Шоркатись з ним по столиці взагалі не планую. Але крім дому була думка, що було б непогано брати у нечасті виїзди по сільскій місцевості. Бо у літку був випадок, коли відверто було страшнувато і мені і жінці. Забухане бидло ходило у ночі попід хатою і шукало з ким помірятися силою, а вважаючи на глуш та рідке заселення, було неприємно і дуже. Сокира то була, звісно, але то уже зовсім крайняк і зовсім інші наслідки.
    Гадаю, що під егідою "стартовика" (без патронів у обоймі) цей гаджет може таки пересуватися іноді. Краще на блок-постах вести себе адекватно і взагалі не нариватися на обшук авто, але ми в такі поїздки завжди з жінкою їдемо і купою-купезною хламу у машині. Але якщо, що то - да є "Стартовик", він не попадає під дозволи.
    У любому випадку дякую за пораду.
     
    Otryta, valerka та qwerty3 подобається це.
  13. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Я не дуже переймаюся питанням копійності, але просто цікаво для себе зрозуміти, про що ви, відносно викидувача? На одній фоткі моє придбання, а інша, перше ліпше фото кольта 1911, мабуть не говермент, але суть викідувача гадаю одна. То що там так у них відрізняється, поясніть, будь ласка. :beer:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    Трішки зацікпвився різновидами реальних 1911-х.
    Ось на першій фото, мабуть найбільш схожий.
    Це Colt 1911 Classic series 70 Government
    [​IMG]
    А це моя IWG репліка
    [​IMG]
    Досить таки схожі. Ну накладки відрізняються і проточка одна біля вікна викиду. А так, наавіть штіфти в однакових місцях. В любому випадку мені (поки що :)) подобається.
     
    Otryta та valerka подобається це.
  15. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    5.533
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Мій страйкбольний.:D
    Теж мало чим відрізняється від Вашого.
    IMG_20221021_215139 - копия.jpg IMG_20221021_220049 - копия.jpg
     
    Останнє редагування: 21 жов 2022
    Otryta та OkSamyt подобається це.
  16. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Ukraine
    А як же! Це ж Colt! А не шопопало :D:D
    П.С. саме дивлюся на Yutube видео з назвою по тій моделі, що я вище написав, там американець своїм справжнім з упаковочки хизується, краса таки, хоча і зброя
     
    valerka подобається це.