Панове, виникла проблема з тепловізором ATN MARS LT 160 куплявся товаришем давно, гарантія вже закінчилася. Суть проблеми: використовується на болтовику .308 win, почалося з того що після пострілу вимикався сам (або ж вимикався екран), потім почалося після пострілу екранчик пливе, все стає червоне, або рябе, інколи після транспортування знову все стає нормально, до першого пострілу... Треба надійний надавач послуг по ремонту цієї техніки, щоб не вийшло так що прилад відправили і з кінцями. Ще питання тут - https://atn-ua.com/ надійний сервіс? Хтось користувався?
+380 67 945 9297 ремонт тепловизоров, организация волонтёрская, ремонт для военных, но думаю и не только. Созванивался, но услугами не пользовался, у них не нашлось необходимой мне запчасти
Питання вирішено, тепловізор відремонтовано, безкоштовно, підтверджую що сервіс за телефонами на цьому сайті https://atn-ua.com/ працює, за що їм велика подяка!