Р. Мизун и реке Свича(франковсая обл)

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем Володимир Ігоровчи, 21 тра 2020.

  1. Володимир Ігоровчи

    Володимир Ігоровчи Schütze

    Повідомлення:
    1
    Привет камрадам, кто то копал по этим рекам? Есть что там интересное?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    2. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    3. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    4. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. asmed

    asmed Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    145
    Адреса:
    Одесса
    Мизунка? Я ходил, ничего не нашел, но места по войне должны быть стоящие. Раньше, рассказывали, были находки и без мд, патроны, каски и тп.
     
    minitarn3838 подобається це.
  4. Едуард Майко

    Едуард Майко Oberschütze

    Повідомлення:
    34
    Привіт! Сам із Долини. Шукаю напарника по копу
     
  5. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    У Тяпчі та Гошеві на Свічі фронт тиждень стояв. Налупили німаки цілу гору москалів, та й втекли. Нічого аж такого надзвичайного не знайдете (якщо взагалі щось знайдете), але десь можете спробувати покопати.
    +Свіча тече попри залізну дорогу і за неї завжди були запеклі бої. Вуйко і двоюрідний брат, їхні сусіди, що там жиють навіть просто копаючи город знаходять гільзи (від гармати також) Першої Світової, а якщо з металошукачем, то певно мож знайти щось цікавіше
     
    Едуард Майко та minitarn3838 подобається це.
  6. Едуард Майко

    Едуард Майко Oberschütze

    Повідомлення:
    34
    Воно може й так..... Але все толкове вже викопано 20 років назад. А гільзи то вже надоїдає копати, вони всюди.... Особливо від мадярських карабінів.
     
    GOODerian подобається це.
  7. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    Все так, але є винятки. Ще недавно були досить непогані знахідки. Біля Тяпчі недалеко залізничного переїзду на Підбереж в місцевості, яку місцеві називають "Шутербаня" за словами мого друга було знайдено німецький пістолет часів ДСВ. Я хотів би там з настанням літа покопати. На цьому ж переїзді було підбито "Тигр". Звичайно, "Тигр" потім прибрали, але є імовірність знайти щось. (Німці тікали на захід і на північ з Тяпчі - на Гошів і на Підбереж відповідно.)

    Р. S. Я цією темою почав цікавитись недавно, тому поки що маю тільки 3 гільзи, 1 кулю і 1 цілий патрон від польського Маузера, які знайшов на городі. Тут ваші слова про гільзи підтверджуються. Ще мав 1 патрон від ППШ і ще пару від МГ чи німецького або польського Маузера, але від ППШ зник, а від тої невідомої штуки патрони дід відніс у Долину в криївку-музей УПА.
     
    Едуард Майко подобається це.
  8. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    Під місцевістю Гачки був німецький склад зі зброєю. Там були і гранати-яйця, і фаустпатрони, ракети (із зеленими, синіми, червоними головками), міни, ракетниці і т. п. Німці лишили двох саперів, щоб ті підірвали склад, але тих двох застрілили червоноармійці. Молодь від Герині до Княжолуки там брали зброю. Навіть, дуже можливо, що й УПівці теж. Склад був поруйнований, але що лишилося з його наповнення совіти не чіпали, і може там щось досі є.
     
    Едуард Майко подобається це.
  9. Едуард Майко

    Едуард Майко Oberschütze

    Повідомлення:
    34
    Цікаво. Цікаво. Ви самі з тих країв?Між Тяпче і Підбережем в напрямку Підбережа зправа є пасовище, ходив в розвідку то хіба одна шрапнель.
     
    GOODerian подобається це.
  10. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    Гачки з іншого боку - у Тяпчі за центральною дорогою у стороні Княжолуки. Ви її могли бачити, коли їдете по центральній дорозі у Тяпчі, ще до каплички і кафе. Там є невеликий мостик через маленьку річечку - Саджаву. Зліва - Гачки.
    На тому полі (називається Зеленщина) я й не очікував би щось знайти. Ліпше шукати коло Якубова чи у тому кущі. Там фронт досить довго стояв. Але там дуже велика площа: Яворів-Якубів- Тяпче.
     
    Останнє редагування: 1 січ 2021
  11. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    Так, Тяпче, у мене ж пише адресу.
     
    Едуард Майко подобається це.
  12. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    Та й то треба взяти книжку про село Тяпче М. Щеглюка і дізнатись, де точно були окопи і т. п. Доречі, мій якубівський друг розказував про якісь окопи на околицях села, хотів би туди поїхати, але він міг брехати.
     
    Едуард Майко подобається це.
  13. GOODerian

    GOODerian Feldwebel

    Повідомлення:
    200
    Адреса:
    у районі України
    Під час Першої Світової.
     
    Едуард Майко подобається це.
  14. Едуард Майко

    Едуард Майко Oberschütze

    Повідомлення:
    34
    Може ми би якось зустрілися, махнули б у розвідку. Я з Долини. Є транспорт але легковий...
    По війні то є мадярські позиції в Шандрі, по дорозі на Мислівку, на Хуст за с. Шевченкове....