Прохання до адміністратора по зняттю пожиттєвого бана solovey_2005

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем Блукач, 10 вер 2018.

  1. Правом снятия нарушений или бана обладает только администратор форума Artem. Користуючись цим пунктом правил прошу адміністратора розглянути питання прохання по зняттю пожиттєвого бана людині яка хоч характером трохи не зовсім адекватна але попри часте попадання в бан робила висновки та виправлялась. Більш того він хоч часто сперечався та доказував свою правоту та знання не завжди у звичній толерантній формі але часто його поради були вірні. Плюс він багатьом допомагав ділом, ремонтував чи доводив до пуття прилади. Є багато вдячних йому людей. Але коли я створив у профільному форумі тему прохання випустити його з бані то модератори знесли тему і майбуть вони праві що бан є бан а правила є правила. Тому мною наполегливо тут створена тема до адміна аби він не упереджено розглянув прохання та посприяв. Я готовий тримати слово за цю людину і покласти свой профайл на кон і при злісних порушеннях ним правил знову я готовий відповісти по усій формі. Мова йде про
    solovey_2005
    https://reibert.info/members/solovey_2005.56813/

    він ніколи не рекламував будь що, не займався прихованою рекламою приладів, він говорить те що думає, усі мають право на думку. Були випадки приватних ображень але це у пройдешньому а йому люди вибачали бо він балакав з юморцем але не усі то розуміли.
     
    seh, Соловей Олексій та Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Зимние перчатки для охоты/рыбалки с камуфляжным окрасом «Лес осень». Ладонь покрыта силиконовыми нап...
      200 грн.
    2. Комплект для малих пальників (типа: есбіт, щепотниці, спиртовки), в складі: Бокс для приготування 0,...
      1500 грн.
    3. Плитоноска укомплектована різними підсумками, все високої якості. За півтора року експлуатації плито...
      7500 грн.
    4. Кацапский прибор ночного видения 1пн138 с кронштейном 6б47. Прибор был изъят у кацпа на Бахмутском н...
      50000 грн.
    5. Оригинальная футболка армии Бундесвера в холодную погоду сохраняет тепло, имеет хорошее потоотводяще...
      115 грн.
  3. Ще добавлю, готовий техніку для пошуку взяти на модерацію не з тим аби там спеціаліст та давати поради бо не спеціаліст а задля порядку, чистки уссілякого флудогівна не по темам, аби розділ був ухожений та гарний бо теми дуже зас....ні. По модеруванню вчити не треба, я у тому спец по технічній частині.
     
    Останнє редагування: 10 вер 2018
  4. Прошу відповісти по рішенню питання яке я просив у першому пості, адмін якщо не важко дайте відповідь бо те звернення до Вас.
    По другому питанню модерації ось наприклад пост https://reibert.info/threads/fortuna-m-m2-m3.572414/page-137#post-7878736 скажіть хто коли тема розтягнулась такими постами на пів тисячі сторінок то для чого потрібні модератори коли їх так багато а роботи валом, банити людей це на раз а прибирання не входить в обовязки? Не йди у модератори якщо тобі на форум нема часу чи бажання. п.с. я шукаю деякі висловлювання по темі а купа сміття та флуду заставляють мене день потратити аби у темі знайти щось корисне.
     
    Коваль-Kovalchuk подобається це.
  5. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Плюсану.

    Дядька "с тараканами", но хороший.
     
    berezen, Коваль-Kovalchuk та Блукач подобається це.
  6. Дякую адміну))) Соловей вийде з вічноі бані. З повагою най спілкується та ділиться знаннями та досвідом.
     
    Траквамада, berezen, Киевлянин1970 та 4 іншим подобається це.
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Дякую всіх хто підтримав,а за що мене в вічний бан відправили?:D. https://reibert.info/threads/maskopodobnye-pribory-nasledie-magnuma-ot-flinda.1026301/ .Я запропонував автору теми показати свої напрацювання .в створенній ним темі.На мою думку якщо хтось створює тему,він має якісь свої напрацюванння і має чим поділитись з іншими.Це була нормальна ,пропозиція.Думав,розділ технічний,і адекватна пропозиція.Усім гарного дня :beer:
     
    dj elektrik, Adolf Becker, Траквамада та 2 іншим подобається це.