Прошу допомоги.

Тема в разделе "Модерування", создана пользователем Пенсионер58, 26 окт 2024.

  1. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Доброго, написав ще вчора Артему, але він так і читав мого листа. Отаке діло - я виставив продавати лот https://reibert.info/lots/sovetskaya-kavaleriyskaya-shashka-obrazca-1927-goda.1393194 Але сьогодні проходив понад відділення Нової пошти і вирішив зайти спитати за пересил. У нас, у Слов'янську, на усіх відділенях чергує поліція і усі посилки, як отримані, так і відправлені перевіряються. Я спитав, зможу відправити цю шашку - вона ржава та понівечена трохи. І на смарті показав їм світлини. Отримав категоричну відповідь - це заборонено. Прошу зняти мій лот з продажу, і як що можна - не карати мене? З пов.
     
    ivanov1 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Армейский полевой столовый набор Бундесвера (4 в 1) Feldessbesteck orig. Bw (4-tlg.) - Армейский по...
      950 грн.
    2. (в наличии 8 шт.)
      Товар новый и всегда в наличии В комплекте идет все что на фото А именно 10 штук двухсторонних бит и...
      699 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      Нож сочетает в себе черты полевого универсала и профессионального инструмента охотника-промысловика....
      299 грн.
    4. Короб Максим Царь с холщовой лентой Состояние люкс Без ржавчины и окислов БА 1916
      9900 грн.
    5. Суперкам стан відмінний
      45000 грн.
  3. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    317
    Лоты
      на продаже:
    54
      проданные:
    850
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Ви можете зняти лот і заплатити лиш 2грн
     
    VIKTOR 243, Otryta и Пенсионер58 нравится это.
  4. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Розумію, але мені не байдуже, що хлопці подумають, шо я це навмистно... Як що, комусь треба і живе недалече - без пересила - я згоден !
     
    borik нравится это.
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ЗСУ
    Если есть хоть одна ставка , снять нельзя .
     
  6. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    317
    Лоты
      на продаже:
    54
      проданные:
    850
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Легко)) Пару днів тому зняв лот зі ставкою. Заплатив комісію.
     
    VIKTOR 243, yarchumak, ivanov1 и ещё 1-му нравится это.
  7. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    225
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    367
    Сообщения:
    13.779
    Ваш лот видалив. Але ви це завжди можете зробити самостійно, якщо є ставки і відстеження - то або за комісію, або за ш/б, на ваш вибір.
     
    yarchumak и Wadospyro нравится это.
  8. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Дякую, що вирішили цю проблему.