Производители катушек фирмы Gerris 12

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем MAXim777, 13 жов 2018.

  1. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Вот именно, сделайте что нибудь со своей орфографией, а то читая ваши посты мозги сломать можно!
     
    rotring, Arch, Wolfgrey та ще 1-му подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Гермобокс состояние хорошее комплект на фото
      500 грн.
    3. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Описание: 1. Переносная лопата изготовлена из высокопрочной и износостойкой специальной стали, облад...
      390 грн.
    5. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
  2. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Пробачте за флуд але тут я не втримався.
    Цитати "великих" дИреХторів херес:
    :smile_15:
     
    rotring, maxskype51, Arch та 2 іншим подобається це.
  3. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Украина, Бровари
    Вы сделали все для того, чтобы уложить свой бизнес на корню.
     
    maxskype51, Wolfgrey та daiker подобається це.
  4. Panzer3v

    Panzer3v Gefreiter

    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Украина
    Не делайте из себя обиженого все что сказанно в вашу сторону више, Вы полностью заслужили, как своей поведением так и своими высказываниями. Не думайте что все дураки. Висуньтесь из своей ракушки и научитесь слушать людей. Принимайте во внимание как позитивные так и неативные отзывы. И не делайте пиар на якобы ошибках других фирм. Удачи
     
    dominator343 подобається це.
  5. Panzer3v

    Panzer3v Gefreiter

    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Украина
    На данном ресурсе да. В фейсбуке будут продвигать, там можно забанить неугодных и подчистить негативные отзивы
     
    Wolfgrey та dominator343 подобається це.
  6. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    А я говорил...
    Быдлота и мудозвон.
    Ты не директор, а шакал.
    Комрады люди добрые и дружелюбные, и если бы ты свой герпес запустил по той «схеме», что я писал все было бы иначе. Возможно до уровня марса и несла не дошёл, но заняли бы свою ячейку и заслужили бы уважение как многие мастера на этом форуме.
    Пусть они не снимают звезды, но их многие уважают и к ним обращаются. В жизни не куплю катушку герпес и всех знакомых буду отговаривать, просто обосрались по полной программе.
    Расстрелять!!!
     
    dominator343 та vik 80 подобається це.
  7. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    У нас в компашке 6 деусов (сегодня шестой купил) ,следил за вашими катушками к дуське .После вашего хамского и брехливого отношения к форумчанам , перехотелось даже следить за тестами не то что покупать.
     
    Nemezis89 та dominator343 подобається це.
  8. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Я продукцією Геррісс задоволений хлопці трохи загрались. Але я не стикався з такою ситуацією що скрізь їх з травлювали і шукали не гатив. Потенціал вони мають однозначно. І то що вони хотіли до нас донести в своїх відео це також викликає повагу. Своїми розробками показують що не можливих задач не має. І не приємно що гарні інженери з Gerriss стали заручниками ситуації що хотіли зробити якомога краще для нас а в нагороду не мають підтримки від тих людей для яких вони це робили. Катушку 1000/300мм на АТ голд вони робили мені і не одна фірма Нел /Марс мд не захотіла навіть спробувати це зробити. А хлопці з успіхом розробили і зробили. А те як зараз ви всі накинулись це попахує заказухою їх зтравити. Скажіть чи всі теми так відслідковуються модератором і адміністратором. А потім зробіть для себе висновки самі. Як би там не вийшло але висновок один катушку було відремонтовано і все працює. А то кому вона буде належати мене не цікавить так само як і вам. Всім удачі
     
  9. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    Може і роблять гарно , час покаже . Навіщо брехати і хамити потенційним покупцям?
    Антиреклама тоже реклама.
     
    Arch подобається це.
  10. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    На скільки я зрозумів трохи вони поспішили. І погарячкували молоді гаячі як і ми всі. Але не потрібно було відразу їх з гівном мішати походу їх це торкнуло за живе. А те що вони розробляють індивідуальні проекти це браво. Тому що будь які ваші ідеї і пропозиції неловці і марсовці не будуть навіть розглядати. Це констатація фактів.
     
  11. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Украина, Бровари
    Директора ихнего точно с говном смешать! Взять нового и может не все еще потеряно. С людьми надо по людски.
     
    Nemezis89 подобається це.
  12. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Молодые, горячие...нае...ки))
    Ну тогда ладно, прощаем, с кем не бывает, молодые же...
     
  13. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Продукція гарна і має право на життя. А купувати чи ні справа кожного. І на рахунок цієї ситуації да вони загрались не маю ні чого проти. Але в загальному по факту катушку зробили претензії не від кого не має. Вони не винні не грошей ні продукції. Я вам скажу зі свого досвіду коли дого ходиш і скрізь закривають двері тоді і сам зневіришся. Хлопці не погані і я вважаю не потрібно всіх собак вішати
     
  14. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    А ось тут ми вас поправимо - "гарні інженери з Герріс"(літера S у кінці їх назви одна), які не розуміють, навіщо провідники усередині заливки захищають шаром термоклею, які вважають, що кабель перехоплюють у заливці нейлоновою стяжкою "шоб не вирвалось" і на цій підставі поширюють рекламні ролики, що паплюжать інших визнаних виробників (хоч виробник і не називався, але котушку у ролику впізнав кожен, хто в темі) - це по вашому нормально?!!! "Гарні інженери", яки вказують термін ремонту тришарової заливки у 24 години, хоча лише технологічний процес полімеризації компаунду при таких роботах займе щонайменше 48 годин???!!! Так, вони десь нахапалися верхівок технології, але як інженери вони наближаються до нуля. Якщо їм трапиться нестандартний випадок - швидше за усе вони запорють датчик, і скажуть, що так і було (бо іще й схильні до брехні).
    А що ви очікували? Великі фірми вже давно перейшли на конвеєрне виробництво, і перелаштовувати лінію заради одного нестандартного замовлення вони не будуть - збитки від цього перекриють зиск. А невеликий колектив без налагодженого виробництва може й спробувати, тим більше, що нічого складного насправді у цьому немає. І це ніяк не показник професійності, а лише того, що люд мають вільний час і бажають увійти на ринок. Якби вони так на нього і входили, не вдаючись до брехні і підстав - усе у них було б нормально.
    Не робіть поспішних висновків. Усі теми відслідковуються однаково. Якщо спілкування у темі іде рівно - втручання модераторів мінімальне, але якщо тема стає "гострою" - увага до неї буде підвищеною - така наша робота. І, як бачте - не даремно - вивели таки брехунів на чисту воду.
    А усіх собак на них і не вішають - вони відповідають лише за власні косяки, по пунктам. І так буде завжди і з кожним за нинішнього складу модераторів.
     
    byr4yn, dominator343, Sasha 13 та 4 іншим подобається це.
  15. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    То все таки, в кінці кінців, у нападок виросли ноги і привели до першопричини - наїхали на ТМ, хоч і не назвали, але на відео видно..... Тобто вся причина нападок на Герріс - люб'язні стосунки з "неназваною маркою"? Лобіювання чиїхось інтересів за "інтерес" норма в Україні, хоча я вважав, що пошуківці окрема каста, з іншими поняттями про честь. Поки що виглядає саме так, адже навіть автор поста просить видалити його пост, на що нуль уваги, лиш погрози зі сторони модератора.
    Я розумію, що якщо є бажання виручити друга, то можна когось і ненароком втопити, але час розставить крапки. Все таки що ціна, що якість катушок Герріс, перепльовує "неназвані марки". Особливо компоненти, як, наприклад кабель, який паяється кислотою, а потім через невеликий період часу гниє під обмоткою. Але ж, якщо це продукт друга, то на це можна закрити очі?
    По джентельменськи було б цю тему видалити зовсім і не форсувати події. То б не виверталась не зовсім чиста білизна "неназваних марок".
     
  16. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    Таких, як вони десятками топили, такі, як ми ( модератори ресурсів, підгавкувачі, троллі і т.п) . Поспитайте, скільки кулібіних намагалось зайти на ринок МД, але майже не зайшов ніхто. І не через те, що товар фуфло, а НЕ ДАЛИ!!!. Можливо, сьогодні б і мд і катушки коштували в рази менше, якби ті люди змогли втриматись на ринку. У нас все через с.. ку робиться. Приклад - як прокатали народ з євробляхами. От наче ж від дешевої розиаможки бюджету + , але заважає інтересу "любих друзів".
     
  17. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Al_Tobacco Ви це з просоня,чи залишки вчорашнього?:D .Пайка кислотою,кулібини наші,ото що придумали кулібіни,воно пікає.Що копіювалось з брендів,воно шукає.Я не кулібін ,я повторюю те що вони придумали (якусь кількість).І збираю копії МД,і скажу вам що є різниця.Нікого не потрібно було ........ І можливо розмова мала би інший напрямок.А коли від ДІРЕХТОРА ,одна брехня,десяток клонів задоволенних роботою кантори :D.Вас коли пробують дурити,ВИ дальше спілкуєтесь з такими людьми?Я особисто стараюсь,з такими немати ніяких контактів,і застережую всіх "Об....".:D
     
    Wolfgrey, dominator343, Amadeu$ та ще 1-му подобається це.
  18. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    О чём разговор уважаемый, какие ещё кулибины? Вы это про гейрис говорите? Ну так кто им что не давал? Они сами же виноваты что сделали всё через жопу, кто им не даёт делать нормально, и нормально общаться и поступать с людьми?
    В общем адвокат с вас никакой, ни одного нормального аргумента в защиту гейрис вы не предоставили.
     
    dominator343 та byr4yn подобається це.
  19. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    Я не намагаюсь бути адвокатом, я дивлюсь на ситуацію збоку. А виглядає саме так, як виглядає. Якби я не купив раніше катушку Герріс, без знижок, без блату, а просто мені була потрібна заміна, якби я не ходив на коп і не відчув, що товар працює, можливо я б пропустив це повз себе. Хоча навряд. Все одно б відписався. Тут більшість коментів від людей, які не тримали в руках товар. Тому це можна сприйняти як звичайний троллінг "за компанію". Автор посту і продавець питання вирішили? Вирішили! ТО навіщо ця тема, якщо вона комусь не вигідна?
     
  20. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    тим більше, щодо саме продукції Герріс то там не "через жопу", з руками там все гаразд. Можливо по молодості не врахували ступінь відношення з клієнтом, то сам конфлікт вже вичерпано. А кулібіни - це ті люди, які мали також золоті руки, пропонували відмінний товар, але були видавлені з ринку акулами бізнесу.
     
  21. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    197
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    361
    Повідомлення:
    3.272
    Адреса:
    Украина, Слобода
    тема на о продукции, а о отношении к клиентам.должна жить
     
    Geber подобається це.
  22. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    А кто захочет после этой истории вообще держать товар фирмы гейрис в руках? Ни один уважающий себя камрад не захочет связывать с фирмой которая считает камрадов за дураков, из уважения к себе прежде всего, может вам наплевать на это, но не камрадам которых пытаются прокатить как лохов.
    С автором этой темы с горем пополам гейрисы решили проблему, ну и слава богам. Но дирехтор гейрис с упёртостью барана пошел дальше, решил обмануть камрадов с Райберта, как вы думаете, такое можно простить??? Нет что бы успокоиться и начать вести бизнес честно усвоив все ошибки и исправив их, с чистого листа, но нет же, дирехтор гейрис решил опять испытать судьбу и снова наступил на те же самые грабли.
    "Тому це можна сприйняти як звичайний троллінг "за компанію" Где вы тут увидели троллинг??? Эта тема останется как предупреждение камрадам которые захотят иметь дело с гейрис, на то на что способен его деректор, как он может обманывать и выкручиваться на каждом шагу. Это обычное неуважение к камрадам и наплевательское отношение к своим потенциальным клиентам, так с чего вы вообще взяли что это троллинг, или вам так захотелось считать???
    "Вирішили! ТО навіщо ця тема, якщо вона комусь не вигідна?" Ну а теперь нужно решить проблему с попыткой обмана камрадов с Райберта, и как теперь директор гейрис будет эту проблему решать? Сам же виноват, его никто не заставлял обманывать форумчан, так что пусть теперь расхлёбывает кашу которую сам же и заварил.
     
    Wolfgrey, daiker та dominator343 подобається це.
  23. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    Просто я ніколи не маю звички нападками комусь щось доказувати, не прихильник наїздів та троллінгу. От Ви пишете, що завгодно, але чомусь оминаєте факт того, що директор і покупець вирішили проблему. Тим більше, що сам пост не відносився до ПРОДУКЦІЇ а до ремонту, тобто - надання послуг. Тоді до чого тут катушки Герріс? Можна цю тему видалити ЗА ПРОХАННЯМ АВТОРА, і створити нову, в якій вже дискутувати про працівників. А так виходить, що все направлене не на Директора, не на працівників, а саме на їх продукцію. Якщо, наприклад мені продає криклива сварлива бабка домашню ковбасу, з натурального м*яса, без ГМО і хімії, то я все одно куплю щось натуральне мимохідь, але не поведусь на вишкірені посмішки продавців фуфла. Так чи ні? Це ж розумний підхід до витрати власних коштів. То вважвю, що було б правильно відділити мух від котлет і послідовно вирішувати виникше питання з форумчанами, розглядаючи особисті якості людини а не товару
     
  24. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Ви зараз плутано та нудно внушаєте , що пан Директор не є лице компанії, ремонт проводили якісь інші редиски а не компанія Герріс ?! Питання вирішили ТІЛЬКИ завдяки темі на цьому ресурсі, з велечееезними труднощами . Вам з продукцією компанії повезло а пробували поставити себе на місце автора посаткового поста ? Вам невдало ремонтують Вашу катушку але продають іншу . Вона не працю і її треба повернути, але Директор хамить і блюзнірствує. Ви кажете у мене є 2 тижні повернути продукцію Герріс, а вони кажуть приходьте через 14 днів або віддамо половину зараз. Що будете робити?
     
    Wolfgrey подобається це.
  25. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Результат походу в компанію Герріс - на руках 2 не працюючі катушки, одну не змогли відремонтувати, другу зліпили аби як та продали клієнту. Все нормально!
     
    Wolfgrey, dominator343 та byr4yn подобається це.