Продажа декількох лотів одночасно.

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Dacenko-80, 7 гру 2017.

  1. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    71
    Повідомлення:
    1.177
    Доброго дня, адміністрації.
    У мене от назріло питаннячко... продаю я товар, якого маю багато. Але сам товар продається поштучно. Ну от поставив я 1 шт на продаж.... продав... вона переходить в розділ "Очікує оплати"... далі "Очікує відпарвки"... "Очікує отримання"... А то все час забирає. А мені ж продавати треба. Тобто я вимушений створювати новий лот, аналогічний попередньому. І якщо торгівля йде активно, то може бути ситуація, коли таких однакових лотів на різних етапах очікування назбирається багацько. Всі вони потім вернуться на аукціон (я ставлю помітку "перевиставити після продажу"). Тут і мені незручно - постійно створювати новий лот. І Вам - отримаєте купу лотів-клонів.
    Чи не можна надати можливість виставляти лоти, які складаються з багатьох товарів - мультилоти? Вказуєш скільки в тебе того добра є і люди купляють стільки скільки їм потірбно - зменшується тільки загальна кількість товару. Така система є на ebay.com для прикладу.
     
    Joker_1981 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Куля свинцева. Всередині пусто.
      200 грн.
    2. Пропоную набір до Mannlicher M-95. Підсумок з чотирма пачками та ММГ набоями. Стан ідеальний. Підсум...
      3000 грн.
    3. (в наявності 12 шт.)
      Зарядная планка Манлихер каркано
      130 грн.
    4. Гільза 11х42R
      100 грн.
    5. ММГ патрона Мосіна Л 907 Р II,коп.
      10 грн.
  3. Artem

    Artem Администратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    200
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    312
    Повідомлення:
    13.375
    Да, мы планируем такое сделать в будущем.
     
    Joker_1981 подобається це.