Точилка Продам жовтий бельгійський сланець Yellow Coticule+BBW

Тема у розділі 'Ножі та мультитули', створена користувачем Сергей Могила, 1 лис 2024.

  1. Продавец Сергей Могила

    Сергей Могила Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    231
    Адреса:
    Київ
    Продам жовтий бельгійський сланець Yellow Coticule+BBW
    Вітаю співтовариство професіоналів та любителів заточної справи!
    Запропоную вам такого старовинного красеня, на камені була печатка)
    Photoroom-20240512_202155.png Photoroom-20240512_202021.png Photoroom-20240512_202322.png Photoroom-20240512_202709.png Photoroom-20240512_201911.png Photoroom-20240512_202916.png Photoroom-20240512_203145.png Photoroom-20240512_203413.png

    Yellow Coticule камені, що складаються з гранату. Вважаються одними з найкращих абразивних каміння для заточування. Ці камені однаково працюють і по вуглецевих і по нержавіючих, дамаських і по швидкорізальних сталях. Використовують їх для остаточного доведення ножів, деревообробного інструменту, а також для доведення небезпечних бритв.
    Кристали граната з яких складаються ці камені дозволяють дуже швидко сточувати метал, при цьому вони працюють дуже тонко та швидко. Форма кристалів дуже добре підходить для полірування металу.
    Coticule містять високу концентрацію малих зерен гранату (від 5 до 15 мікрон) до 40% обсягу каменю. Coticule часто порівнюють із зернистістю 6000-8000 грит за японською системою.
    BBW - цей камінь є сумішшю зі сланцю і пісковику. Присутність оксиду заліза в камені пояснює блакитно-фіолетові кольори. Геометрична форма кристалів граната – додекаедр, ідентична Coticule. BBW містять нижчі концентрації більших зерен гранату (від 10 до 25 мікрон) до 25% від обсягу каменю. BBW працює дещо повільніше Coticule через відсотковий вміст зерен гранату та їх розмірів. BBW має більшу твердість, ніж Coticule.
    Обидва бельгійські сланці використовуються із суспензією, яка виходить шляхом зволоження поверхні каменю та натирання його невеликим шматочком такого ж каменю.
    ==========================
    Розмір: 97-52-22+-мм
    Ціна: 68$
    ==========================
    Мирного неба та успішного та цікавого заточування! З повагою Сергій!
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ніж величезний філейний виробництва Франціі. Товщина обуху 2, 2 мм Ширина 2,5 см.
      350 грн.
    2. Ніж виробництва Франціі з руків'ям з рогу
      390 грн.
    3. Продам Мультитул Leatherman Blast у робочому стані. Функціональність аналогічна Wave, тільки у класи...
      908 грн.
    4. Легкое б\у , полностью рабочее состояние Вы получите именно тот товар , который на фото в лоте * -Лю...
      210 грн.
    5. (в наявності 7 шт.)
      Пропоную вашій увазі консервний ніж американського типу зручний та компактний виготовлено з нержавію...
      55 грн.
  3. слав

    слав Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    161
    Адреса:
    Західна Україна
    Котікул дозволяє працювати з маслом?
     
  4. Продавец Сергей Могила

    Сергей Могила Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    231
    Адреса:
    Київ
    Так дозволяє він не впитуе в себе)
    А що з водою та суспензіею погано робити?
     
    слав подобається це.
  5. Продавец Сергей Могила

    Сергей Могила Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    231
    Адреса:
    Київ
    Лот проданий.
    Всім дякую!