Продам сумку MFH molle (копия Maxpedition Remora)

Тема у розділі 'Рюкзаки, баули та сумки', створена користувачем ReNgEnGeR, 18 жов 2015.

  1. Продавец ReNgEnGeR

    ReNgEnGeR Schütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Мариуполь
    Продам сумку MFH Schutler,черная,через плече.Сумка довольно небольшая,есть велкро под пачи,платформы молле.Носил около 3-х недель.Состояние 5+
    Размеры: 19х24х8 см.
    Могу отправить "новой почтой".Предоплата либо наложенный платеж.

    [​IMG]


    Цена 500 грн
    Если нужно больше фоток,загружу завтра.
     
    Останнє редагування: 18 жов 2015
  2. Цікаві лоти

    1. Колір чорний -Матеріал Oxford 600 Den (вологостійкий) - Розміри рюкзака: 51см х 36см х 22см; - загал...
      850 грн.
    2. Лот за вашу ціну !!! Нагрудна фіксуюча стяжка універсальна, для тактичних та туристичних рюкзаків,...
      21 грн.
    3. Сумка-кобура Daily Deploy Push Pack створена стати вірним супутником в прогулянках по місту або щоде...
      2699 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Вмісткі рюкзаки, модуль системи слодат майбутнього Британської армії, працюють з екзоскелетом, є від...
      6500 грн.
    5. Рюкзак тактичний,камуфляжний,хороше б/у.По літражу не розуміюся,тому зняв мірку.Із ним воював на Дон...
      500 грн.
  3. slavdent

    slavdent Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Киев
    Добрый день. Сумка продана?
     
  4. slavdent

    slavdent Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Киев
    Теперь я с задержкой отвечаю). Готов приобрести сумку. Если можно–наложенным платежом в Киев Новой почтой на склад 138 для Бельдий Вячеслав Юрьевич, 0675078765. Могу бросить какой нибудь аванс на карту Приват для Вашей страховки.