Продам Легендарную лопату Ergo 2500 Новую!

Тема у розділі 'Снаряжение для поиска', створена користувачем Dros.ua, 14 лют 2018.

  1. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Здравствуйте, попались мне в руки 2 лопаты Fiskars Ergo 2500, радости было полные штаны:D)), одну себе оставил вторую вот решил продать, кто так хотел и так долго искал ее как и я можете приобрести цена лопаты 900 грн :beer::beer::beer:
     

    Images:

    252984_1400152000.jpg
    22366_1436793328.jpg
    22366_1436793402.jpg
    22366_1436793465.jpg
    Rastaarheolog та maaaaster подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Продаю механизм для складывания блока управления металлоискателем Minelab Equinox 600/800. Для удобс...
      300 грн.
    3. Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      400 грн.
    4. Матеріал: пластик Всередині наповнювач Розмір зовнішній: приблизно 131х79х39 мм
      75 грн.
    5. Штанга металлоискателя,три колена , общая длина 125 см ,зажимы работают хорошо люфта нету
      1000 грн.
  2. Vanderley1036

    Vanderley1036 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    КРЕМЕНЬЗБЕРГ
    Полька?
     
  3. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Она самая
     
  4. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Новая Цена 800 грн осталось 2 штуки!!!:beer:
     
  5. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Осталась одна лопата совсем новая 750 грн не упустите свой шанс больше может и не быть таких лопат!!!
     
  6. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.009
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    Як би Ви ціну трохи знизили,то я б мав більше шансів придбати вашу лопату,а так дорогувато!?
     
  7. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Здравствуйте, я й так снизил до 750 грн, сейчас уже их нету и не будет таких лопат), будут те кто купят), я не спешу пусть лежит ждет своего хозяина)
     
  8. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.009
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    Досить цікаво виходить,тут нам продаєте по одній ціні 750 гривень,а на OLX зовсім по другій,всього 600 гривень.Той самий текст опису і фотки ті самі!?Може проясните Влад із Черкас,тел.: 073 218 1564 ситуацію ,чи то йкийсь розвід для нас всіх?У всіх вроді зараз зима за вікном,а фотки зроблені вроді ще жарким літом.У Вас 8м всього повідомлень,як Вам можна довірити таку суму за лопату,тим паче що Ви зареєстровані на форумі всього нещодавно з 13 лютого 2018 року!!!Це про багато що говорить,чи нетак?Ви гадали що досить тут зареєструватись і грошики можна буде гребсти цією ж лопатою??Якщо я неправий,нехай модератори поправлять!?


    https://www.olx.ua/obyavlenie/proda...iskars-ergo-2500-IDxXsw0.html?sd=1#ee83d7cb4c
     
    Останнє редагування: 25 лют 2018
    beaver777, Назар ukr, egor0909 та 6 іншим подобається це.
  9. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Доброго вечору! так все вірно це моя обява на ОЛХ, і тут і там я виставив на продаж лопати з ціною 900 грн і поступово скидав, як ви замітили це по Райберті, тільки сьогодні я змінив на ОЛХ ціну в 600 грн, і не встиг це зробити на Райберті так як частіше заходжу на ОЛХ, нікого кидати як ви написали я не збирався!, ви можете замітити що в мене стояло доставка з ОЛХ, як ви знаете це безопасна зділка, і для продавця і для покупця, Я думаю отвітив на ваший лист) с ув Влад
     
  10. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.009
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    Шановний Владислав.Ви не сьогодні змінили там ціну,а було ваше оголошення викладено там ще вчора цитую копіюю дослівно:

    Продам Легендарную лопату Fiskars Ergo 2500
    Черкассы, Черкасская область Добавлено: в 18:07, 24 февраля 2018,Номер объявления: 501789994

    І Ви а ні в цій темі,а ні в своїй аналогічній темі про зміну ціни нічого невказали,коли я в п*ятницю,запитав про цю лопату із пропозицією продати дешевше,дивитись постами вище,цитую ваше повідомлення:

    Із цього всього виходить що Ви порушили правела торгівлі на даному форумі,невчасно проінформували про зміну ціни на лопату.Ви мені відписали що нікуди неспішите із продажею,а тут опа і на другий день знизили ціну,але не тут а на ресурсі OLX.Та про що це я взагалі,Ви і дотепер ще цього незробили в жодній із своїх тем,а повинні були ще мінімум вчора.І таким чином увели у блуд,іншими словами (зхитрували бо думали що цього ніхто непомітить) покупців на даному форумі.Висновки хай роблять модератори,в них тут робота така,але бачу що вони сюди незаглядають чомусь.
     
    ak72m та Медный подобається це.
  11. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Я вам ще раз повторяюсь що сюди рідко заходжу!, і не встиг тут змінити тему!, ви мене спочатку обвинуватили що я КИдок!! і буду гребсти крадені гроші лопатою!!!,хоча ви бачили що на олх я досить таки давно і стоїть ОЛХ доставка яка обозначае надійний продавець!, дякую вам шерлок холмс,
    Shtirlitc показали всім який я не добросовісний, а от тепер я принципово її вам не заяку сумму не продам! тему можна закривати Дякую)
     
  12. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.009
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    Ви тут погарячились із висновком перебільшили,Вас тут ніхто а також я нічим подібним необзивав,Ви себе накручуєте.Мене нецікавить який Ви надійний продавець там,мова ішла про цю тему.Удачі Вам в продажі легендарної лопати. )))
     
    Медный подобається це.
  13. кардинал82

    кардинал82 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    283
    Повідомлення:
    629
    Адреса:
    Украина
    за 600 резерв
     
  14. kirillUA

    kirillUA Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Никополь
    Просто добавлю переписку. Будьте внимательны. Пишет что попалось в руки 2 лопаты, но по разговору уже отправлял, и себе оставил. Вобщем чёт подозрительно.
    Screenshot_2018-02-26-09-44-29-405_ua.slando.png
     
    Shtirlitc подобається це.
  15. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.009
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    І я про то що треба бути дуже уважним із такими мутними продавцями,мені тут пропонує неменьше ніж за 750 гривень нижче ніяк,а декому вже і за 500 гривень готовий продати,лиш би гроші видурити з людини,ніхто непевний що в нього та лопата взагалі є в наявності,я в шоці,робіть правельні висновки камеради покупці!Після всієї переписки тут і навіть незробивши правельного для себе висновку,один камрад готовий у другого придбати лопату за 600 грн.,ну що ж нехай ліпше повезе,справа ваша!
     
    Iov, superex2013 та kirillUA подобається це.
  16. Продавец Dros.ua

    Dros.ua Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    АУ тема уже закрита Лопати продані, всі доволні і ніхто не киданутий як тут пишуть Закрийте цей срач!
     
  17. tolik

    tolik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    154
    Адреса:
    сумы
  18. Airborne

    Airborne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    64
    Повідомлення:
    196
    Адреса:
    партизанский край