Про мову (укр.) Про язык (рус.) Про язик (сурж.)

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Vlad78, 14 кві 2017.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    Не мои слова, но лучше не скажешь, просто оставлю это тут... ЗАДОЛБАЛИ, при встрече буду разваливать лица за попытку учить меня на каком языке разговаривать.

    Про мову (укр.) Про язык (рус.) Про язик (сурж.)

    " - Мені похуй як ти говОриш, головне суть розуміти
    - А ссут ані в пєскАх, гги)
    -(шепотом) Харош піздєть! Ящик сюда тащІть."

    Из жизни.

    Как видим слово "язык" пишется по разному на трех разных языках которыми я владею в совершенстве.
    Спасибо Нине Николаевной Билой за то что я читаю и разговариваю на украинском. Языке который запрещали, гнобили, убивали, ссылали, за который истребляли. Это титульный язык моего народа, красивый, могучий, древний. За него я воевал и готов при необходимости воевать до последней капли крови.

    Спасибо моему деду, Фильчагину Николаю Петровичу урожденцу Саратовской области, за то что я разговариваю, читаю и пишу на русском языке. Языке Есенина блять, языке на котором я в юношестве читал Стивенссона, Буссенара и Майн Рида, языке на котором мне дед рассказывал сказки и пел песни. За него я воевал и готов воевать пока не почернеют все двадцать пять процентов моей грязной крови.
    Спасибо маме, папе и моим односельчанам за то что я разговариваю, пишу и думаю на суржике. Том самом, который кто то считает "мовою людей другого ґатунку" или "людей второго сорта". Язык (или диалект, как вам угодно), который понимают абсолютно все жители страны. Носителями которого в той или иной степени являются около 8 млн. человек. Язык, на котором говорила мама (несмотря на то что на половину русская), язык, "на котором" я стал мужчиной одной летней ночью в степи. Язык, на котором хриплым голосом орал в рацию где то под Донецком. За него я тоже воевал, готов и буду при необходимости воевать , несмотря на "второсортность" своей крови.

    #Кугут

    Пишется и звучит одинаково на всех языках.
    Кугуты провалили несколько волн мобилизации и лихо съёбывали в шароварах от повесток. Кугуты предпочли съебать или заныкаться когда русские пришли убивать украинцев. Тогда ссыкотно было, не до языка... В результате на фронт пошли колхозники "второсортные", бо кугутов из квартир/гор/италий/лесов хуй вытянешь, они "ждали ВП".
    Кугуты носят на себе дахуя трезубцев, флагов и прочих "атрибутов патриотизма". Носят, бо патриотами не являются, а всего лишь хотят казаться. Любовь к Родине и патриотизм меряется не флагами, а поступками и готовностью подохнуть за свою страну. Поступки кугутов - "не говорю російською", "не голосував", "підтримував майдан", "в ато не пішов бо хворий", "хай муженко дітей порошенка по котлам зливає".
    Кугуты просто Пи...Зда...Бо...Лы .
    Кугуты любят фотографироватьс в агрессивных футболках... Топить за укрмову до последней тильды в тексте. Но только так. Кугуты не готовы ехать на украинский Донбасс популяризировать украинский язык. Ибо командировка по работе в Славянск или Краматорск в 2016 году для кугутов и их кугуток - трагедия и причина увольнения с работы.
    Пьяные кугуты орут в банях "як прийдуть москалі - підЕмо в ліс як діди наші"... Те внуки, чьи деды реально воевали в лесах в мазепинках - первыми одели мазепинки и рванули на Донбасс, там их осталось много... 2 аэропорта, Илловайск, Дебаль, Саур-Могила, Марьинка и пр. Те, что живы, воюют дальше, живут, женятся и не занимаются хуйней на подобии кугутов.
    А кости их дедов в Кенгире , Воркуте и пр...

    Кугуты как правило потомки тех, у кого "хата скраю" и тех, кто всю дорогу стучал в "контору". Типа "воевавших кугутов" не встречал, а действительно воевавших походу нет просто.
    Чего кугуты именно сейчас подняли голову? Потому что, несмотря на пиздец в стране, мы охуенно въебали оккупанту с вертухи. Про "2 недели" базар уже не идет. Мобилизации нет, а знач, уже можно и патриотом быть. Кугуты хотят быть причастными к истории и победе которую делают не они. Агрессивно хотят... Ленточки, флажки, вышиванки, в лентах фотки за гаражами с двухстволками, камуфляж, "бандерівські коти" і тупорылые мэмчики с салом и самогоном.
    Мемчики с более, чем тыщей лайков.

    Кугуты, а вы знаете, про петицию президенту за русскоговорящего Влада Казарина (для вас он отот чувак с селфача в ДАПе)? Ведь на него вы хотели быть похожи, когда фоткались на аву с двухстволкой в кущах. Так вот петиция набрала 800 голосов(!)... Та откуда вам знать, он всего лишь умер, за вас в том числе. Плохо что он погиб русскоговорящим, правда? Не то что вы, патриоты, блядь.
    "Походити с курвою по місту, випіти бандерівського піва с вишькою на етікєтці в банерівській ресторяції" , да?
    Кугуты, а вы знаете шо 14 октября, на Покрову, в день заснування УПА, русскоязычный херсонец Лёха Болдырев установил флаг на метеовышке в ДАП?
    Откуда вам знать, он всего лишь погиб, за вас в том числе. Плохо что он погиб русскоговорящим, правда? Не то что вы , герои, блядь.
    Кугуты, а вы знаете что пишет всё это вам чувак который жил на войне войной , потому что хотел быть похожим на русскоговорящего выходца Ивано-Франковской области- Лема? Благодаря этому желанию умер не я и те кто был рядом, а совсем другие люди, пришедшие сюда убивать, по языковому признаку в том числе. Та откуда вам знать что сделал Лем? Погиб за вас в том числе.
    И плохо наверное, что последняя фраза которую Лем услышал, была на русском, да? Куда там до вас, патриотов.
    Так вот хуй вам, кугуты, а не "сопричастности" . Хуй вам, а не истории. Таких, как Лем, Малыш, Расписной и других русскоговорящих и україномовних героев, погибших и выживших за страну будут помнить.
    Подвиг, горе и патриотизм не имеют языковых мерил.

    А вы утонете в собственном дерьме и черных списках соцсетей.

    P.S. Кугут = #Підаргнойний(сурж.)
    ________________________________________
    Апдейт в полтретьего ночи.
    Тут пытаются мою точку зрения подать с позиции:
    "Все украиноговорящие = Кугуты"
    Кугуты - это не "все".
    У меня масса знакомых, друзей, читателей, помогающих своей стране и просто искренне любящих, которые говорят на украинском языке. Никто из них не называл меня недоукраинцем, никто не запрещал мне говорить на том языке, на котором удобно.
    Я рубился плечом к плечу с славными львовскими, ивано-франковскими, тернопольскими, ровенскими, волынскими и закарпатскими пацанами. Те еще головорезы. Ни разу(!), ни одного ебучего раза не было ни каких разговоров касательно языка. Так, же не было проблем в коммуникации.
    Только украиноговорящие кугуты напали. Те, кто кроме хуятины ничего не несут в себе, как по форме, так и по содержанию.
    Головоньки петушинные поподнимали. Где была ваша храбрость когда надо было делом доказывать, а не гавканьем в интернетах?...
     
  2. Цікаві лоти

    1. Рубашка секьюрити в хорошем состоянии,хорошего качества,рукав 61,плечи 54,длина по спине 83.5.
      100 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Состояние: лёгкое б/у, без повреждений. На бирке указан размер: 40 (ворот). Состав ткани: 50% хлопок...
      80 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Состояние: как новая, складское хранение, без повреждений. На бирке указан размер: 40 (ворот). Соста...
      90 грн.
    4. сорочка Австрія. провінція Тіроль. Матеріал 100% бавовна(котон) гудзики із рога лося. заміри: - комі...
      150 грн.
    5. Новая боевая рубашка (UBACS) MFN US Tactical Hemd HDT-camo (A-TACS AU) Производитель: MFN (Гремания)...
      1000 грн.
  3. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    10.306
    Адреса:
    Sumy.UA.
    Тему прикрепить? Может пригодится...
     
  4. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    я думаю запомнят)
     
    Tartar, Mihail Thalujnyi, tango та 20 іншим подобається це.
  5. Wodan-Gora

    Wodan-Gora Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    616
    Адреса:
    Львів
    Сказано сильно и от души.
    С ув.
     
  6. BenUA

    BenUA Moderator

    Повідомлення:
    3.955
    Адреса:
    Кушкек
    Сильно.....
     
    Tartar, белка0505, tango та 7 іншим подобається це.
  7. jr_13

    jr_13 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    UA
    Та даааа...Чітко, жорстко і аргументовано.
    ..Коли ЗСУ ще не встигали вийти на позиції в 14, і їх палили по дорогах і полях, добровольці зорганізовувались і без державної підтримки, ішли на захист Батьківщини чимало "салоїдів" позбривало до пшеків і чехів на "клубніки" і прочії зароби.. За те потім, коли ситуацію стабільнулось, то поприїжджали на "коритках" з закордонними бляхами, щоб філєсофити про життя в європах і поносити владу.. і фєнєчки патрійотичні - акі "мундір", по святах тягають і "салаукраїні" ричать у п'яному угарі))) а потім, пересидівши, знову дують гнути горби, аби "якось жити"....
    Сильна і вільна Україна такому бидлу - не потрібна...:confused:
     
    Tartar, Yuriy Grigorev, Ph@ntom та 30 іншим подобається це.
  8. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Не знаю, Друже, кого Ви маєте наувазі називаючи "салоїдами",
    але запевняю вас що на поляках вистарчає не лише україномовних
    заробітчан, там достатньо і москомовних, тих які мали б захищати
    не лише Неньку Україну, але й безпосередньо свої хати, ті у котрих
    зарах там на Сході України сидять москалі ... чи їх Ви також маєте
    на увазі кажучи "салоїди" ... немало тих здорових бичків геть не Україномовних
    (салоїдів) сидять зараз тут у Львові, хавають у ресторанах, бухають,
    ходять у спортзал качати "мишцу", відвідують "масажні" салони ... крім
    того їздять також на тачках і то на крутих тачках а не на тих польських
    гратах на яких їздять Галицькі роботяги, і ті тачки на донецьких та луганських
    номерах ... тому чого дивуватися, коли якийсь галицький селюх побачивши,
    що безпосередні тєрпіла москальської інтервенції бухають і у вус не дують
    що у його хаті сидить москаль, знеохочується іти і віддавати своє здоровля
    чи життя за те чужомовне бидло яке з нас тут у Львові ще й насміхається ...
    Не дивує вже навіть те, що коли тебе пограбують десь на вулиці у Львові,
    то перше запитання яке тобі ставлять поліцаї ...

    "а на якій мові розмовляли грабіжники ... ???"



    До війни на Донбасі, ніхто і нікому таких запитань у Львівській
    поліції не ставив ... так що усе має своє пояснення ... :beer:
    Потрібно тільки навчитися шукати "КОРІНЬ", причину ...
    ТОДІ І ВІДПОВІДЬ ЗНАЙДЕТЬСЯ ... :D:beer:

    Мій сусід одним із перших пішов ще у 2014 році ... міною від
    міномета розтрощило йому ногу ... цілим селом збирали йому
    310 000 гривень на операцію у Києві ... село не дало ради,
    то їздили по інших селах і так цілим світом назбирали цю суму ...
    однією операцією не обійшлося, робили 5 чи 6 ... ногу врятували
    але інвалідність до кінця життя ... а чоловік ще не жонатий,
    навряд чи вже тепер жениться ... то чи можу я, чи котрий із
    вас йому дорікнути, що він тепер ні москалів, ні їхньої мови
    терпіти не може ... ??? Порадьте щось йому ... :confused:
    Особливо коли він шкульгаючи іде по Львові а те чужомовне бидло
    сидить за столиком п"є пиво і насміхається із його військової форми ...
    "Ну что браток, довоевался ???" :D:D:D :mad:
    Отож бо й воно, що будь-яка палка має два кінці ... !!! :mad:
    не усе так однозначно як би хотілося !!! :beer:

    А ще двоє моїх сусідів, на момент початку війни працювали
    на москалях ... відразу приїхали та й по повістках подалися
    на фронт ... також цілим селом збиралися їм на броніки та
    на шоломи ... довго не воювали - швидко їх москальня покалічила ...
    вернулися, довго лікувалися ... тепер про заробітки у москалів і
    чути не хочуть ... при одній лише згадці про москаля, чи їхню
    мову - плюються ... але родину потрібно годувати, тому й на
    поляки іздять, там від 500 до 1000 у.о. у місяць можна заробити,
    то що хтось із нас має право їх у цьому дорікати ... ??? :confused:
    А крім того ще й лікуватися потрібно, а це ой як недешево
    обходиться ... :confused::confused::confused:

    Прошу мене вибачити, КАМРАДИ, якщо мої слова
    когось зачепили ... !!! :beer:

    "Сильна і вільна Україна ... бидлу - не потрібна..."

    Як і бидло УКРАЇНІ !!! :D:D:D :beer:


    ...
     
    Останнє редагування: 14 кві 2017
    Tartar, Ph@ntom, Mopo та 69 іншим подобається це.
  9. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Ніхто не ідеальний, але намагатися досягти «вершини» потрібно все життя.
    Що стосується мене особисто, то розмовляти мовою, якою писав Котляревський та Шевченко стало справою принципу. Десь так з лютого - березня 2014. Навіть програму РІД в плеймаркеті завантажив.
     
    semovente, Tartar, Mopo та 24 іншим подобається це.
  10. jr_13

    jr_13 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    UA
    ..є і таке..два кінці однієї палки..
    ( вибачаюсь, якщо мої слова образили кого незаслужено, бо дійсно ситуації бувають різні..
    Я мав мову про малодухість, хитрови*баність та показуху.)
    А те, що на пожертвах, смертях, каліцтвах та розрусі і стражданнях одних - сміються і не завдячують інші - то прискорбний і ганебний факт реальності, який має місце в житті і це не потрібно покривати. Завжди, поки борються і гинуть чесні і благородні, гниль і пристосуванці - плазують і ховаються та користуються потім результатами пожертви героїв.
    Зрештою, всі ми тут - тимчасові гості..І кожному воздасться по ділам його.
     
    Останнє редагування: 14 кві 2017
    Tartar, Mihail Thalujnyi, kind 2022 та 15 іншим подобається це.
  11. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Думаю мова тут ні до чого ... :oops:
    таке гавно - воно інтернаціональне і розмовляє
    різними мовами ... :D :beer:

    Хоча з іншого боку - це напевно не випадковість ... :oops:
    Не Українську Мову ж путін то прийшов в Україну "захищати" ... ??? :D:D:D
    не "кугутів" ... а всетаки московську та тих для кого московська мова рідна ... :oops:
    То може не варто давати йому ПРИВІД ДЛЯ "ЗАХИСТУ" ???!!! :D:D:D :beer:

    P.S. Вчора, до речі, я вселив в один із будинків у своєму селі родину із сьогодні
    окупованої вже москалями території ... чоловік, жінка та їхній син 25 років ...
    син вже два роки як у Львові проживає, Українською чеше краще від мене ...:D
    Нічого, вивчив не вмер ... :D дуже довольний до речі що вже розмовляє
    Українською ... стягнув сюди батьків, ті виїхали у тім у чім були одягнені,
    москалі нічого не дають вивести звідтіля задармо, за усе гроші хочуть, а де
    ті гроші їм взяти ... син тут у Львові наскріб та заощадив 1000 у.о., та цього
    мало щоб купити якусь хату навіть у селі ... чоловік від безсиля аж заплакав,
    йому 46 років а плакав ... і мені затятому Бандьорі насрати, що він пічку "топіт"
    а я в ній "палю", він попри все залишився жити в Україні а не вибрав москальщину,
    значить він - НАШ !!! :smile_12: Я післав під три чорти їхнього москаломовного маклера,
    запросив до себе до хати, жінка зробила кави, канапки ... допоки вони пили каву,
    я подзвониви через Вайбер у Бундес до свого сусіда, котрий там працює а в моєму
    селі продає будинок за 5 000 у.о., та пояснив йому ситуацію ... і цей "клятий"
    Бандерівець, а дехто може сказати і "кугут", як не дивно погодився вселити
    "москалів" до себе у будинок та не брати з них сьогодні грошей (нехай розживуться), а за будинок із ним розрахуються половину до кінця року, а іншу
    половину аж в кінці 2018 року ... люди були здивовані коли їм через годину я
    вручив ключі і сказав що можуть жити ... їм слези повиступали на очах від
    таких Бандерівців але від радості ... :oops:

    Ніхто не заставляє їх вчити Українську Мову, вони самі цього хочуть,
    бо не мають бажання ходити "москалями" у Галицькому селі ...

    Працьовита і господарська сім"я ..., вже пораються на садибі, та готуються
    святити паску ... :D:smile_12: !!!


    ...
     
    Останнє редагування: 14 кві 2017
    Tartar, Mopo, kind 2022 та 57 іншим подобається це.
  12. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Бидлоти вистачає скрізь і говорить вона різними мовами. Складається враження, що вони рівномірно розміщені по всій тереторї України.
     
    kley, GOODerian, Miha832 та 16 іншим подобається це.
  13. Check.Ua

    Check.Ua Leutnant

    Повідомлення:
    1.361
    Адреса:
    Україна. Біля межі .
    Очень и очень правильно сказано. Весной 14 года ,нам было без разницы,как разговаривали бойцы,которые разгружались с эшелона. А им, без разницы как говорили мы. Это были НАШИ бойцы. И наши женщины их кормили. Прямо возле ж.д.,в лесополосе,несколько дней. И шо. с того, шо у нас тут суржик.А нічого. Всі розуміли, один одного. Хоча , із ПРИНЦИПА,стараюсь розмовляти мовою тепер.
     
    kind 2022, Syliman, Чиполино та 15 іншим подобається це.
  14. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Насправді і зараз немає різниці, але з кожним роком війни розсіянська, тим більше кацапська, все більше ріже вухо. Принаймні мені.
     
    kind 2022, alex7-40, Grifon 88 та 16 іншим подобається це.
  15. Check.Ua

    Check.Ua Leutnant

    Повідомлення:
    1.361
    Адреса:
    Україна. Біля межі .
    Ті, хто захищають Україну,говорять різними мовами. Родич говорив російською,ріс у місті. Загинув в ІЛу. А по професії,був шахтар. Проблема не в мові,а в ГОЛОВІ. Прощо і як думає людина. Хоча "оканИЕ" и ""аканИЕ",действительно настораживает.
     
    Хельгон, tango, bolevard та 15 іншим подобається це.
  16. Aleksej

    Aleksej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    732
    Все верно сказано. Может "умников учителей" тут меньше будет.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, bolevard, OttoSk та 6 іншим подобається це.
  17. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.315
    Адреса:
    im Ausland
    Скажу за себя пишу и говорю на двух языках.Но больше по-русски потому что привычней.Если же собеседник пишет или говорит на украинском то перехожу на украинский.Проблема в голове это точно.Как тут блин не вспомнить Арестовича-они конечно правильно делают но делают это методами 19 века.Конечно и регионалы тут свою лепту внесли с расколом на тех и на этих.Так давайте будем выше этого .А вообще как ни крути а 14-й год он таки кой чему научил нас.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, bolevard, Aleksej та 6 іншим подобається це.
  18. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Вчитися ніколи не пізно ... !!! :D:D:D :beer:



    ...
     
  19. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    :beer:Теж з весни 14 стараюсь на рідній спілкуватись,на форумах писати,хоча коли буваю на сході , півдні і навіть в столиці,непомітно для самого себе перемикає на вражу мову.:DТому сприймаю спокійно коли розмовляють,пишуть російською.
    Найбільш дратує коли читаєш на рос.профільних форумах як вони пишуть про нас і рідну мову...скільки ненависті ніби ми навязуєм їм свою мову....невже вони не розуміють що після 14 року,ні як язик не повернеться сказати "братній народ,схожа мова і.т.д."
    п.с. а срач про мову почався ще при янику....хто памятає
    .....
    Закон «Об основах государственной языковой политики № 5029-VI» (укр. Закон «Про засади державної мовної політики») — закон, внесённый народными депутатами Вадимом Колесниченко и Сергеем Киваловым 7 февраля 2012 года и принятый Верховной Радой Украины в первом чтении 5 июня 2012 года 234 голосами «за». 3 июля 2012 года проект приняли во втором чтении и в целом 248 голосами[1][2][3]. Законопроект вступил в силу 10 августа 2012 года и сохраняет её до сих пор.

    Действие закона носило обязательный общенациональный характер и основывалось на результатах данных вопроса о родном языке, который задавался в ходе переписей населения Украины, по достижении языком планки в 10 %. Однако многие облсоветы и горсоветы Украины интерпретировали его как требующий дополнительной ратификации органами местной власти.

    23 февраля 2014 года, сразу же после смены власти на Украине, Верховная Рада проголосовала за отмену закона[4], что вызвало негодование органов местного самоуправления в ряде регионов[5]. 3 марта 2014 года и. о. президента Украины Александр Турчинов заявил, что не подпишет решение парламента об отмене закона о языковой политике до тех пор, пока Верховная Рада не примет новый закон[6]. На настоящее время законопроект об отмене закона о языковой политике остается не подписанным спикером парламента для последующей передачи президенту[7], а вопрос о соответствии закона о языках Конституции Украины решается Конституционным Судом (февраль 2015; см. соотв. раздел ниже).
    Можливо це і ще кілька причин стали початком війни.:(
     
    ZioViktor, Zigfrid_, Волверин та 2 іншим подобається це.
  20. poklik

    poklik Feldwebel

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    город K
    Ребята, хорошо учите русский язык, чтобы не пришлось печатать украино-русские разговорники, когда через пару лет пойдем брать Москву;)
     
    GOODerian, Reinhard T.E. Heydrich, Oprishok та 9 іншим подобається це.
  21. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.980
    Адреса:
    Одеса
    Не великого ума это дело,судить о человеке по языку на котором он говорит а не по его поступкам.
     
    taki_spravy, Vetal Popov, Reinhard T.E. Heydrich та 9 іншим подобається це.
  22. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Якщо розібратись там з 9-10 лімонів 30%-корінних затятих,30% наших акають шо корінні,хрен розрізниш...і 30%мусульман з різних колись братніх..республік.
     
    Дятел1, KAISERLEMBERG та ZioViktor подобається це.
  23. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Повідомлення:
    5.836
    Адреса:
    Галичина, УКРАЇНА
    Як у цьому роліку ... ??? :oops::D:D:D:beer:




    ...
     
    олег витальевич, BART28, CARB0N та 6 іншим подобається це.
  24. master-gans

    master-gans Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    4.424
    Адреса:
    Батагай
    Оглядываясь на прошлое,много было сделано не правильно! Нужно выбирать мирный путь к к сосуществованию!Многие нации и их языки забыты,при без
    исходности ситуации!При перезагрузке гибнут

    все до единого! Вы этого хотите? Я не хочу!Украина это 5 копеек на футбольном поле по сравнению с территорией России! Уже было татаромонгольское иго и где оно?Растворилось в необъятных просторах а то что выгнал великий князь ,это жалкая горстка!Думайте о хорошем, о мире и достатке ,о семьях и детях но никак о войне,думайте глобально , а не территориально! Ненависть порождает ненависть ! Так мы к ничему не придем! Самое сложное ,это исправить мышление человека ! Если бы это было просто ,то не было бы никаких войн!Тут два варианта ! Или мы сами остановимся, или нам помогут это сделать!Но последнего не увидит никто!
     
    ИУДУШКА, Syliman, GOODerian та 13 іншим подобається це.
  25. Set Izengrimm

    Set Izengrimm Schütze

    Повідомлення:
    15.902
    Адреса:
    Чорний Вігвам
    Так мы и выбирали.
     
    OttoSk, ZioViktor, Николаша та 5 іншим подобається це.
  26. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.923
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Тільки це привело до війни і окупації 7 відсотків території нашої держави:((((
     
    Reinhard T.E. Heydrich, ZioViktor, Tayfun_U та 3 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.