Металлоискатели от деловеры, отзывы

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем evgenyj, 12 тра 2016.

  1. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    Болгары уже пишут, что не имеют отношения к этому прибору. Получается украли у болгар всё ???
     

    Images:

    Screenshot_2018-12-27-00-01-49-185_com.facebook.katana.png
    маска подделка.jpg
    Вован Чик, S. Loeb, Блукач та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. пряжка "атакуючий орел". виготовлена із металу. заміри 5.9 см. Х 8.4 см.на ширину ременя 4 см. вигля...
      150 грн.
    3. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
    4. [ATTACH] картон карточка 100 х 150
      14 грн.
    5. MOLLE Zip-On Panel, Multicam Система швидкого приєднання/від'єднання для встановлення спеціально...
      2999 грн.
    6. Значок для шнура стрелка Бундесвера в бронзе Schützenschnurabzeichen orig. Bw bronze - Оригинальн...
      350 грн.
  3. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Прославили Украину. Может это с России остатки?
     
  4. Ні, клепають самі. Корпуса, штанги, живлення і катухи як на їх фортунах стоять. Де схему та прошивку витягнули це питання, а те що плата намальована під цей корпус і кнопки, видно. У принципі вже можна купити підробку головне з доками і посилатись до суду за порушення прав інтел. власності та інше. Але то справа болгар та їх тут дилерів, деловеру можна нормально потрусити, було би бажання бо на такі іграшки навіть китайці назви змінюють.
    Болгари навіть припускають що то фейкова картинка а не прилад)) ну ну, не знають вони хто така деловера.
     
    Вован Чик подобається це.
  5. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.170
    И что самое главное что этот прибор будут покупать .
    Вот интересно , как у болгар обстоят дела с " фортунами" ? Я слышал что они тоже фортуны собираются выпускать ?
     
    Останнє редагування: 27 гру 2018
  6. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Это понятно. Я просто думаю что в России ,после расторжения связей с Болгарами, осталось количество Масок-5 на сервисах и тд. или даже процессоров. Сделали плату под них. Процессора есть.
     
  7. Дмитрий Амелин

    Дмитрий Амелин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    143
    [​IMG]
     
  8. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
     
    Вован Чик, galen12341, BART28 та 3 іншим подобається це.
  9. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.170
    Лишний раз я убедился в том , что "скотч" это универсальный предмет ! :D
     
    NIA, Вован Чик та Arch подобається це.
  10. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Камради. Конкретно лоханувся. Чорт мене дьорнув вторгувати на віоліті деловеровську фортуну м3 пл. От тепер чекаю коли прийде це гімно на палці по новій пошті.
     
    Вован Чик, seh, =КОП= та ще 1-му подобається це.
  11. Chiff5

    Chiff5 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Киев
    Заранее соболезнуем
     
    Arch, Вован Чик та S. Loeb подобається це.
  12. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Відправили накладним платежем. Відкрию посилку подивлюся і відправлю все назад.
     
    bva1971-71, Arch, =КОП= та ще 1-му подобається це.
  13. Anatoliy2015

    Anatoliy2015 Oberschütze

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Ukraine
    Если можно фото сделайте!?
     
  14. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    прийде посилка оплатіть вартість посилки у зворотьню сторону за свій власний рахунок щоб на віоліті комрад вам в репутацію мінус не поставив за невикуп лота і відправку лота назад, скажіть комрадові продавцеві що у вас непередбачувана ситуація хвороба, проблеми із поліційею и.т.д. придумайте щось. мало того що замовили м3 у поганого виробника бракороба то щей вибір на мою думку не зовсім вдалий, застаріла модель фортуна м3 люди в ногу із часом ідуть і купують металошукачі новинки 2017 2018 2019 років а ви застарілу модель вибрали та щей у бракороба. за 3000 бачив фортуну про на олх таку як у мене тільки б.у краща по якості ніж та яку ви замовили та щей дешевша і новинка 2018року.
     
  15. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Так от. Деловерівське гімно на палці забрав. Штанга сокирою роблена. Цангові зажими дубові не фіксують нічого. Про люфти я промовчу. Підлокотником з нержавійки при бажанні можна бритися. Середнє коліно штанги в S-подібному прокручується не фіксується ніяк і само випадає.
    По електронному блоку, акум. 18650 2шт вбудовані. Про оперативну заміну в полі рукожопі деловерівські майстри ніколи нечули. Катуха, на вигляд дд30. Важка вага на вскидку кілограм. Залита чорним епоксидом видно сліди механічної обробки
     
  16. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Камради раз явже вліз в це гімно, дайте координати майстра, бажано у Львові хто не побрезгує і візьме фортуну на техогляд і виправить всі косяки деловеровських рукожопів. Буду вдячний
     
  17. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Яке саме вам фото зробити? Штанги? Катухи? Електронної начинки?
     
  18. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    І ще, замість фортуни м3 пл, мені прислали фортуну м3
     
  19. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    ремонт сенсу може і не мати, бо цілком можливо що при необхідності треба буде замінити катушку на якісну а це вже 1200 1400 гривень+ремонт і так може вийти вартість нового блоку квазара від нормального майстра,а якщо відремонтувати які гарантійі що не поломаеться знов, ніхто не хоче ремонтувати і наврят чи буде..
     
  20. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    А я не про ремонт кажу. А про техогляд і виправлення косяків. Таких як винесення акумів назовні корпусу, промивка плати ввд флюсу покриття лаком, і тд. Деловеровська фотуна так як би працює. Но невпевнений чи довго.
     
  21. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    дайте ссылку на тот лот.

    если приехало не то что было на фотках в лоте и в описании к нему, то можно было лот с почты не забирать, вернуть обратно за не соответствие, и в добавок влепить минус в репу за н.балово.
     
    S. Loeb та LAM 71 подобається це.
  22. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Пізно вже. Лот забрав.
     
  23. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
  24. rasvet

    rasvet Gefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Украина конотоп
    Дак це не комрад продавав, це полюбому менеджер з контори лот створив, їм за таке впарювання точно відсоток накидають.
     
  25. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    олег ми всі ж то вас попереджували що це таке, ви ж то знали що купували... тим більше що лот купували накладним платежем, квазар якісний блок у одного майстра коштуйе десь 1700гривень і ремонт вашого апарату буде коштувати десь майже половину ційейі суми...
     
  26. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Ну если мозги на этой Фортуне нормальные а не кривые то вам ещё повезло, всё остальное можно выкинуть, в принципе электронный блок этих денег стоит хоть и с натяжкой.