пресконференция Зеленского,и подписание "формулы Штенмаера"

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Барабанщик, 1 жов 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.134
    Адреса:
    Украина
    Не перед вами отчитываться,вы где воевали?И так же,разговор с вами окончен,всего хорошего.
     
  2. Цікаві лоти

    1. 110 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Helikon-Tex® BBC Winter Cap - тактична зимова бейсболка з панелями Velcro для ідентифікаційних патчі...
      450 грн.
    3. Кепка Rigger. Укладчик парашюта США Оригинал Все лоты в единственном экземпляре. ЦЕНА ЗА 1 экземпляр...
      800 грн.
    4. Отлично подойдёт для рыбалки, охоты, походов в горы и т. п., а также ежедневного ношения. Прекрасно...
      220 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      Кепка нова розмір до 61 з Франціі Ціна за 1 шт.
      190 грн.
  3. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    Да ото не де. Відсидівсь тихенько, як ото почалось. Взагалі сцюсь армії, і шо з нею звязано. Княпав тихенько гімна на вентилятор підкидав.
     
    taki_spravy та slawuta5 подобається це.
  4. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Kharkiv
    Однажды один очень мудрый человек… ничего не сказал. Времена были опасные, да и собеседники ненадёжные.
     
    gantz, ДАГОТ та BART28 подобається це.
  5. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Kharkiv
    "По поводу того, что я прячусь. Я был очень много раз в АТО. Вы знаете, что у меня было очень много съемок Вечернего квартала. От кого я прячусь? От каких повесток я прячусь? Я публичный человек, меня не смогли найти и дать мне в руки повестку? О чем вы говорите? Вы опять врете"
     
    gantz, Мишель 777, ДАГОТ та ще 1-му подобається це.
  6. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.134
    Адреса:
    Украина

    Лично вы ОЛЛ13 где воевали или волонтёрили?За Зе мы без соплей знаем где оно было.
     
    DarkElf та Ph@ntom подобається це.
  7. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Kharkiv
    Так як місце вихователя у дитячому садку вже зайнято, та і спеціалізація інша, відповім дуже скромно, я не кухарка.
     
  8. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Kharkiv
    Якби довелось нам зустрітись, то розповів би, показав, та надав можливість вибачитись... Але давня звичка водія, коли бачиш що летить якийсь ..., дай дорогу, нехай летить... до першого стовпа. Так що лети, сопля!
     
  9. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.216
    Адреса:
    Киев
  10. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Отчитаюся.раз настойчиво питаєте))). За останні майже чотири роки збирав шо міг.знайомі докидували і тд. І розвозив персонально хлопцям на нуль будматеріали.дерево.сало.плівку.кабель.каністри і овердохуя іншого. Облазив і об'їздив від Кримьского і Світлодарки до Маріка. Був там де вовки срать бояться.Сидячи вдома періодично виконую з допомогою знайомих заявки від ландшафтних дизайнерів з 55ї. ОР-2 черги.періодичні збори.тероборона.
    Тому вибачте- мені трошки краще видно і знати чого Гирькин так спакойна ушел со Славянска.як воно в Дебальцево було і як хлопці з Іловайська виходили. Бо свідки і активні учасники тих подій - багатьох я знаю персонально. Плюс багато подій я можу трошки краще зрозуміти бо я по тих місцях їздив.Попасна.Троїцьке.Луганське наприклад.Там де місцями треба було стрілку спідометра тримати не менше 80 і похер на ями.молися щоб їхній мінометний розрахунок був у гарному настрої чи спав.а на сапогу контакти погоріли і не працює. Мій товариш виходив з Дебалі 18 лютого з останніми транспортами.Півтора місяця лютого піздорєза без перерв на обід і вечерю.

    Так от.я страшно вибачаюся.мені дуже невдобно.але скажу. Ваші розсужденія і невдоволення як треба було воювать і чого то не зробили.а то не змогли - для мене виглядають трошки дивно і чудно. По перше - це ж форум вроде як для людей які як мінімум цікавляться історією воєн.військовою справою.усякі там тактики.стратегії і тд.
    По друге- усі питання які ви ставите у вигляді обвинувачень постмайданній владі- гори ж інфи. Просто бери.співставляй факти з різних джерел і роби свої. висновки. Тільки базуватись треба на фактах не з руснявих істочніков .Вроде як нескладно.
     
    Коромыслов, Glinmoth, Joker_1981 та 4 іншим подобається це.
  11. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.134
    Адреса:
    Украина
    Нічого Ойляля не хвилюйся,зустрінемось.:DТролятина ти щіколадна:smile_10:
     
    Ph@ntom та Tayfun_U подобається це.
  12. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.899
    Адреса:
    Украина
    Да ну , таких случаев много было .
    Вот по ссылке
    http://tankfront.ru/ussr/names/imennie_tanki.html
    » Т-34-85 был куплен на собственные сбережения председателем колхоза им. А. С. Пушкина Покровского р-на Днепропетровской области Я. Ф. Шульгой и передан своему приемному сыну — лейтенанту И. А. Кисенко. Танк был вручен экипажу на Сормовском заводе и по личной просьбе Я. Ф. Шульги был направлен в 36-ю гв. тбр 4-го гв. мк, который принимал непосредственное участие в освобождении Покровского. В составе бригады эта машина воевала на территории Югославии и Венгрии.
     
    Коромыслов подобається це.
  13. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.134
    Адреса:
    Украина
    Мені теж непогано було чути на прямому зв"язку від мого друга з аеродрому Краматорська коли виходила друга колона тоі паскуди.Ви мабудь теж там були в той час?

    Ніколи я не говорив як треба воювати,а що продавати Украіну не можно говорю завжди.
     
    Tayfun_U подобається це.
  14. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Про Краматорськ я можу в усіх подробицях у свідків взнати. Що конкретно вас цікавить? І давайте відмотаємо на декілька годин назад.коли одну з відходящіх колон незгібаємого стрелкова наші пацани розпанахали до самої сраки попаливши усю броню і більшість транспорту.
     
    Коромыслов, Joker_1981 та taki_spravy подобається це.
  15. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Кстаті-. З якого нахер аеродрому? Він завжди під нашим контролем був. Пан Кривонос не дасть мені збрехати. Якщо ви розумієте про що я
     
    Коромыслов подобається це.
  16. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Якесь подозрітельне мовчання без пояснень про аеродром у Краматорську.
    Тут я підключаю звичайну логіку.
    На той час як Гіркін зьобував зі своїм воінством зі Славіка і тормознув у Крамасі відхекатись-наші специ тримали там оборону аеродрому і прилеглих територій.плюс нечисленні спостерігачі у місті. У якості кого був ваш співрозмовник на аеродромі у той час? Він спец? Тобто замість виконання бойового завдання.у вельми напряжний час він ляси точив з якимось штатським? Коли кожна людина була на вагу золота? Чи на той час любий цивільний міг шлятися по взльотці і пхнути свого носа де хоче на обьекті який активно обороняється і може бути атакований у любу мить? Дуже цікаво
     
    Коромыслов та taki_spravy подобається це.
  17. kelt

    kelt Oberst

    Повідомлення:
    4.884
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Сергій Григорович, заступник секретаря СНБО? про нього йдеться?
    Ваш опонент навряд розуміє про що Ви :)
     
    Коромыслов та Alex KS подобається це.
  18. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.428
    Адреса:
    Україна
    вы себя вообще слышите ?
    председатель колхоза, это не колхозник, а комуняцкий посипака, или красно-рюский.

    колхозником был мой прадед, у которого в 20х годах при коллективизации забрали два коня, корову, несколько плугов и еще по мелочи.

    а в 44м, когда его арестовали по наговору односельчан, прабабка писала расписку, что обязуется хранить и не отчуждать имущество до решения суда - общесовковая практика конфискации имущества врагов народа.

    из имущества за 20 лет прадед нажил глинобитную хату из говна и палок и штаны стеганые, что отражено в документе. при этом, с 35 по 41 прадед был бригадиром в колхозе, а не бухарем подзаборным.

    расписку видел вживую, и есть фото.

    никто в ссср не мог иметь личных сбережений на танк. это вчес и комуняцкая пропаганда.
     
    Dmitriy1976, Joker_1981, gantz та 7 іншим подобається це.
  19. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Та вроде небагато у нас спеців з великими погонами які самолічно з автоматом у ебенях бігали .організовували оборону і не втратили жодного бійця
     
    kelt та Ph@ntom подобається це.
  20. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    Kharkiv
    Зустріну...
    Я вже казав, що людина, яка не в змозі вірно написати нік, для мене звичайне бидло. А тепер подивимось за що проголосували наші "патріоти", ще й мають нахабство питати у інших, що вони зробили! Приїзди, зустріну!:mad:

    Главное ж чтобы не Порошенко, верно?
    Dana Yarovaya
    Ну что, бубочки мои, Марченко под стражей.
    А теперь смотрите, расскажу вам быль, а не сказку. Если вы думаете, что вас это не коснётся, то я вам открою глаза.
    Итак, все кто был на майдане - участники государственного переворота.
    Все кто собирал деньги на карточку - не заплатил с них налоги. Уход от налогообложения в крупных размерах.
    Все кто привозил броники, каски, оптические прицелы, квиклот и все прочее - контрабанда.
    Нахождение добровольцев в зоне АТО - преднамеренные убийства.
    Вывоз раненных, без извещения ( а тогда хер его знает кого нужно было извещать) - дезертирство.
    Перевоз снарядов гражданскими с позиции на позицию - можно торговлю оружием нарисовать.
    Изменения ТУ в МО - написание ТУ под одного производителя. Закупка - Хищение в крупных размерах.
    Перечисление денег на карточку волонтеров - эмммм... передача денег лицу, уклоняющимся от уплаты налогов, финансирование терроризма.
    Лечение раненных добровольцев - пособничество убийце.
    Это я вам так навскидку накидала. Был бы человек- статья найдётся.
     
    Коромыслов, Joker_1981, gantz та 4 іншим подобається це.
  21. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    Та легко, баби старі он на лавочках теж говорять. Ще так обізнанно.
     
    Коромыслов подобається це.
  22. shug

    shug Hauptmann

    Повідомлення:
    2.188
    Если можете, говорите,а не постите идиотские картинки. 74666269_1431624017007032_5668048437652750336_n.jpg

    п.1. 17.06.2014 г. воиска остановились в п.Металлист. Где Савченко взяли в плен.До Луганска не смогли дойти. Про эти бои подробно описано.Куча видио с обеих сторон.Ищите смотрите. Возьмите карту и посмотрите где шли бои Хрящеватое,Георгиевка,Юбилейное и т.д. Где расположен ЛАП. Поймете замысел командывания по блокированию города.Узнаите какое количество войск нужно для штурма такого города как Луганск и какое было в наличии.
    Если хотите узнать,что бывает с теми кто берет город одним парашютно-десантным полком,смотрите фильм Гибель Майкопской бригады
    и статья ,здесь полная реконструкция с картами http://memoriesnorth.narod.ru/rec.html и читайте о боях за г.Шахтерск тоже с фотографиями. https://oneparatrooper.livejournal.com/23410.html

    п.2 Кто запрещал ее расстреливать? Бронеколона вся погибла на стелле Славянск.Танковая башня там еще валялась с пол года после событий. Опять же возьмите карту расстояния Славянск Краматорск,Дружковка,Горловка. Все есть,как выходили,на чем.Где стояла арта.Можно ли с Карачуна добить до Краматорска и далее? Где проходила линия фронта на тот момент и была ли она вообще.Читайте.
    По летчику штурмовика,нужно ответить на следующие вопросы- каков у него был приказ-разведка,штурмовка? Если штурмовка,то каких целей,только военных или и гражданский транспорт? Хотел ли он выполнять приказ или отбывал номер.Вон Ваши Харьковские на 31 блок посту с казаками в футбол играли. Умел ли он вообще бомбить?Может он просто боялся,так как потери авиации в Славянске были большими или боялся ответственности за убитых гражданских. Это все нужно знать,что бы ответить на вопрос,почему произошло так.
    3.Илловайск это Донецкая область,к стабильности лнр никакого отношения не имеет.;)Купите карту. Читайте книгу Р.Зиненко "Война которой не было". Там все подробно,по датам,по фамилиям.Про трусость и героизм.

    4.Дебальцево,как жд станиция в данной войне не играет никакой роли.Это был просто плацдарм для отрезания Донецка ,Горловки,Макеевки от РФ в случае возобновления бд. Опять же карта.Никакого жд сообщения между Луганском и Донецком нет.Это бред.Гугл карту смотрите там вагоны отчетливо видно. Можете смотреть карту жд дорог http://ukr-map.com.ua/243138.html
    Вообщем,читайте побольше и будет Вам счастье.:D
     
    Коромыслов, Komo, брандмейстер та 7 іншим подобається це.
  23. shug

    shug Hauptmann

    Повідомлення:
    2.188
    Это пропаганда.
     
    Коромыслов, Dmitriy1976 та Ph@ntom подобається це.
  24. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Цей пан натякав трохи на інше. В Луганську були наші погранці на той час.Сиділи в оточенні до середини чи кінця червня. І потім прорвалися до своїх. Це називається вивели з порожнього Луганська війська
     
    Коромыслов, Joker_1981, gantz та 2 іншим подобається це.
  25. ДАГОТ

    ДАГОТ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.899
    Адреса:
    Украина
    Ну , значит все у нас пропаганда . И бабка закрывавшая тысячи банок консервации для военных и бизнесмены передававшие джипы в армию и я со своими грошами , все пропаганда...
    Только не пойму , чем плоха пропаганда во время войны?
     
    Коромыслов, taki_spravy та DarkElf подобається це.
  26. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    651
    Адреса:
    Киев
    Ви правовірний?
     
Статус теми:
Закрита.