Шановний модераторе! Я виграв лот подавач на мп 40 за 150 гр. хотів оплатить але продавець лота дав невірний номер карточки і я не зміг оплатить лот . Я відкирив діспут і продавець пообіцяв вислать вірний номер карточки але так цього і не зробив ще і доріуав за те що я відкив діспут. Час на оплату вийщов і ви нарахували мені штрафні бали !!!!! Але моеі вени в цьому не мае!!!!! Подивіться переписку він дійсно не дав правильний номер карточки!!!!! Прошу зняти з мене штрафні бали і вирішити питання з продавцем лота!!!!!!
Штраф Вам выдала система, а не модератор. Диспут создан, пишите там. https://reibert.info/lots/podavatel-magazina-pistoleta-pulemeta-mr-38-40-germanija.1178305/ Переписку мы не можем видеть, пока нас к ней не подключит один из участников. Если Ваши слова подтвердятся, штраф сниму.
Добрый вечер. Не мог оплатить по тех причинам. Уже связался с продавцом , лот оплатил, вопрос решился. Получиться штраф снять?