Не могу создать лот

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Alexlll, 27 тра 2018.

  1. Alexlll

    Alexlll Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Никополь Днепропетровская обл.
    Добрый вечер! Подскажите пожалуйста, не могу с телефона создать лот! Нет такой функции или кнопки в разделе "аукцион"! Подскажите почему и что делать? С уважением!!!
     
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    3. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    4. 400 грн.
    5. 250 грн.
  3. Alexlll

    Alexlll Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Никополь Днепропетровская обл.
    Функция появилась!