Мошенничество и Кидалово под ником ,,Медведь.,,

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Michael_P, 26 тра 2021.

Статус теми:
Закрита.
  1. Michael_P

    Michael_P Obergefreiter

    Повідомлення:
    204
    Адреса:
    Украина
    https://reibert.info/threads/bejsbolki-kepki-new-yorker-germanija-i-dr.1275922/
    Купил по договорённости за 300грн.у так званого ,,продавца,, лот №1 и произвёл 100% предоплату.В личной переписке так званый продавец указал максимальный размер кепки 59-60,а на самом деле оказался 54-55 на ребёнка.Вернуть деньги и забрать свою кепку так званый ,,продавец,, отказался и отморозился.Я просто в шоке.
     
    Егор Задорожный та minitarn3838 подобається це.
    1. (в наявності 98 шт.)
      Костюм Горка 5 MTP Доступні до замовлення будь-які розміри та зрости Тканина Ріпстоп 80/20 найвищої...
      2700 грн.
    2. Вітаю! Купуючи лот Ви ще й донатите моїм побратимам. Дякую! Розмір вказано, додатково замірив, в поя...
      250 грн.
    3. Літні штани, Розмір 64/7 , на високого та повного штани нові, є куртка 66/7, але б/в
      699 грн.
    4. Кітель Піксель Розмір 48/2 Не ношений
      1 грн.
    5. штаны ЗСУ пиксель Размер 52 рост 3 Новые
      390 грн.
  2. Медведь.

    Медведь. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Украина
    Всех приветствую.
    Кепку примерял на себя у меня 59 р. подходит отлично если как вы утверждаете у сына 57 р. и ему не подходит это в принципе невозможно.
    Вы лукавите деньги я предлагал вернуть не морозился а сразу перезвонил вам как только вы заявили мне претензию. Просто попросил сразу получить свой товар обратно сделать соответствующие замеры и если размер не совпадает возврат средств . Еще я вам сообщил что завтра уезжаю на неделю полторы и забрать товар у меня не будет возможности на почте.По возвращению я обещал с вами созвонится и решить этот вопрос. В разговоре вы мне сами сказали что с вами такие ситуации происходят постоянно и вы возвращаете кепки якобы НЕПОРЯДОЧНЫМ продавцам которые вам впарили детские вещи. Ещё я вас просил отправить мне кепку Укрпочтой на что получил резкий отказ аргументируя тем что у вас с ними конфликт и вы туда не ногой. Исходя из выше изложенного.Я вас просил по телефону и сейчас прошу предоставить фото доказательство что кепка не подходит вашему сыну на 57р.
    Раз вы всё решили перекрутить и выставить меня кидалой и мошенником предложенные вам условия будут пересмотрены .....
    Модератору готов предоставить запись телефонного разговора с
    Michael_P
    на Вайбер.
    С ув. Медведь.
     
    Leibstandarte та aalentev подобається це.
  3. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Вітаю.ТС давайте фото для підтвердження і підключіть мене до вашого листування.
     
    minitarn3838 подобається це.
  4. Michael_P

    Michael_P Obergefreiter

    Повідомлення:
    204
    Адреса:
    Украина
    Даю фото.Окружність моєї голові рівно 58см цим же метром.І все моє доросле життя так і було.Запас ходу резинки в кепці 1см максимум 1,5см.якщо розтягнути на всю дурь.Ніхто шапку не натягує на голову так,щоб йому очі вилазили.Хай так званий продавець покаже 59-60см в окружності які він мені надав перед покупкою.Так званий продавець навмисне зависив розмір кепки і це очевидно.З повагою до Модератора.
     

    Images:

    DSC00133.JPG
    DSC00137.JPG
    DSC00135.JPG
    DSC00131.JPG
    DSC00128.JPG
    Останнє редагування: 26 тра 2021
  5. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Ок.Тільки підкажіть мені дві речі
    1.Чому Ви не хочете відправити кепку назад продавцеві?
    2.Яким перевізником відправляли Вам?

    І підключіть мене хтось нарешті до вашого листування ))
     
    vgarin подобається це.
  6. Michael_P

    Michael_P Obergefreiter

    Повідомлення:
    204
    Адреса:
    Украина
    Так він нехоче повертати мені 300грн на картку які я йому зробив передплату 100% за неї і недає мені свою Нову пошту і все,що там потрібно для відправки посилки.Мені вона прийшла Новою поштою і заплатив за неї 47грн.А так званий продавець вистави мені цілу купу умов.Таких як відправити йому Укрпоштою тижнів через два,гроші мої при цьому відмовився повернути до відправки посилки.Якісь свої мірки при цьому говорив зробить на пошті,Думаю це очевидно,до чого це все він веде.Навіть хотів мене переконати,що я незнаю свого розміру голови.Я дійсно в шоці на,що йдуть люди.Розмір не ходовий,а втулити комусь треба,ось я і попався як покупець.Приблизно якось так.З повагою до Модератора.
     
  7. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Тему тимчасово закриваю до прийняття рішення двома сторонами суперечки.
     
    Медведь. подобається це.
  8. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    За рішенням адміністрації Медведь покидає нас на місяць часу.Ціна питання 300 грн (((
     
    nik1917, APO та Wadospyro подобається це.
Статус теми:
Закрита.