Такой вопрос к бывалым, т.к. мои знакомые все по войне изыскивают и особо у них по старине и т.п. не спросишь - походив-походив по старым паркам, у которых история насчитывает по паре сотне лет, по старине было обнаружено чуть менее чем ничего. Особенно запомнился один парк, популярный между прочим весьма в дореволюционные времена где штук на 90 монет, в основном советов с конца двадцатых до пятидесятых, дореволюционных оказалось аж целых две, правда плюс медаль 19-го века. Что до 17-го года ничего вообще не мусорили, не роняли и не рассыпали как-то сомневаюсь. Ушло на глубину? Ходилось не там, а если и там, то там верхний мусор перебил полезные сигналы ниже? Кто-то вообще в парках приходил к успеху? И второе, проистекающее из первого - интересно у кого с какой частотой попадаются среди soviet coins редкие монеты и штампы. За всё время видел только один раз относительно чуть менее частые 5коп. 35г., остальное всё из сотни с чём-то за конец лета-начало осени вполне рядовое, что продаётся за ауках за самый мелкий прайс
ИМХО в парках много мусора, а теория вероятности рано или поздно сработает и Вы найдете что то интересное. Другой вопрос, что это время можно потратить с большим КПД в другом, более интересном и менее замусоренном месте.
Здравия! Как показывает практика, в таких местах под "экраном" поверхностного мусора, попадаются интересные находки. Просто копать такие локации не у всех терпения и времени хватает.
У меня недавно была история с лесной дорогой - едва где ковырнёшь землю, фонтаном начинали лететь всякие позднесредневековые подковы, брошена давно - деревья с ногу толщиной уже наросли, но едва эта дорога выходила на какую-нибудь самую простую колею позднесоветского происхождения, не катанную уже не один десяток лет - старинные сигналы пропадали просто вноль, копай-не копай поверхностные сигналы, находи места где их нет вообще - не совсем понимаю природу этого явления, ну что-то колёсами умяли глубоко вниз вне зоны доступа, а что-то же наоборот должно было выкидывать наверх, но нет
Здравствуйте, сталкивался с таким явлением , ходил по дорогам в лесу которые сейчас используются ( обозначены на карте Шуберта ) , находок ноль на протяжении нескольких км ( на 100 процентов уверен что они именно в том месте ).Множество раз задавал себе вопрос , как такое возможно
А хіба це може вплинути на відсутність знахідок обабіч дороги ?існує ж теорія що люди в основному втрачали речі при справлянні нужди або перепочинку ( тобто не на самій дорозі а в кількох метрах наприклад )Тобто немає сенсу ходити по дорогах які активно використовуються (або використовувались після війни)?
Ну если бы прошлись лет 25 назад с прибором в том месте, уверен, вы бы очень удивились. Попадались интересные места, 100% хутор или поселуха, но выбито было капитально, видно что покопано, как будто огромное стадо кабанов прошлось. Только мелкие черные сигналы остались. Зато в 90-х люди чуть ли не сверху золотые и серебряные монеты находили Один бульдозирист рассказывал, что чистил гусеницу, и прямо в ней, снимая землю, нашел 5-ку золотую Н2. Другой случай, рабочий копал фундамент под подземный паркинг, нашел несколько золотых червонцев, а на другом объекте другой рабочий при ломке старого дома нашел пару мешочков серебрянных монет Н2. Всех этих людей знал лично когда то. А еще вспоминаю, как прямо в поле, в детстве нашел каменный наконечник стрелы, но подумал что современные люди сделали ее ради прикола, и сдури выкинул, уже позже в инете увидел идентичные и понял, что лохонулся.
Ви бачили як горне грейдер? Там горне і засипає так, що мд вже може й не взяти... я хожу, але там де активно їздили грейдери знахідок майже немає. дорогу після грейдера відразу видно - рівна, деколи є специфічні відвали...
Бачив , повністю згоден , на тому місці грейдерів не бачив(але на інших бачив як час від час вирівнюють дорогу ) , лише глибокі колії від деревооброблювальної техніки .Є лише питання чи на грунтовій дорозі грунт зі знахідками видавлюється в бік ?чи постійно трамбується ? Частіше за все знахідки бувають на межі дороги ( це стосується активних доріг з легким грунтом )
Дак мало того, є такі дороги, вірніше їхні участки, де знахідок обмаль. А далі по цій же дорозі як трапиться місцина (нічим непримітна), що знахідки є в кількості та різних періодів. Аномалія? Випадковість? Але це ми відволіклися, тема про парки, а не дороги. На парки треба правильну апаратуру і настрой, сміття та прохожі можуть добряче попрацювати над терпінням та нервами)
Ось цьогорічне відео копу в парку копачів з Київської області. Кажуть, біля тисячі монеток вже там взяли. Хто зна... Заздалегідь перепрошую за "ротаті рожеві штанці" в кадрі, аж ніяк його не рекламую. Це клуб Чесні копачі, які товаришують з тим кАМРАДОМ.
Доброго. Не зовсім парк... такий собі невеличкий лісочок з пару кілометрів квадратних у пригородах міста. Там щє у довоєні роки були курсантські казарми, а з кінця 50-х і до 90-х піонерлагерь. І розташований прикольно - 2 км. на схід і городищє часів КР, на північ - поселення скіфів-сарматів, у 3-5 км. на південь - козацькі селища кінця 16-середини 17 сторічь. А лісочок майже посередені. І за Шубертом через нього йшла дорога до тих селищ козацьких. І використовувалася за призначенням вона до 70-х років. Поряд із східним узліссям у напрямку на південь залізниця проходить. З кінця 19 ст. і до кінця 60-х років сторіччя минулого на перехресті залізниці і дороги був невеличкий залізничний полустанок і залізничний переїзд. Наприкінці 70-х і полустанок, і переїзд перенесли на південу частину лісу і нову дорогу проклали. Стара тепер тупикова - упирається у залізницю, а переїзду нема. Під час ДСВ у цій місцевості бої відбувалися в 1941 та у 1943. Поряд із старою дорогою позиції зенитників, які ймовірно були збудовані нашими зенітниками, а потім і німці там стояли. Так що лісок надзвичайно перспективний... але... як в ньому засрано сміттям!!! "МАМА дарагая!"!!! Я поки тільки одну яму зенітну розковиряв - шар сміття більше 1,5 метри!!!! А знахідки - фігня, нічого достойного такої праці!!! Так само і по всьому лісочку!!! Хоча цікаві знахідки були: наприклад срібні рублі Павла та Олександра 1, скіфські наки. Знайомий на північному узлісі аккінак підняв колись... Але все задоволення скатується у повний нуль від кількості сміття!!! Якось за півтори години спецом "назбирав" по лісу 16 мішків різноманітного мотлоху, який відвіз до цівільного сміттєвого полігону. Знаю щє одного такогож "страного" камрада, який інколи приїздить сюди не стільки "попікати", скільки ліс від сміття чистить і вивозить його теж. Може колись і приведемо потихеньку до ладу і у процесі чогось напікаємо цікавого... он лежать у мене вже 6 шт. підкаліберу 45-ки з того ліску (у 43 німці десь у цьому районі проривалися з напівмішку оточення), так що щє повинні бути, от подзбираю щє чуток, сердечники здам, і хоч якось компенсую грошима свій труд прибиральника!
Доброго. Та ж сама історія про сміття і в нас у лісопарку, та на лісополосах між полів, тільки дивний копарь то є я) Мені взагалі на той хабар немає діла, скільки себе пам'ятаю завжди шукав лом, мусор, та інше. Я просто люблю гуляти лісом, і коли там насрано, взагалі гидко стає. Ось хотів "саблю" взяти по приколу на Рэбэ весною, але... Та й на бімбу можно попасти, ех.
Начнем с конца) Как ни странно, попадались, хотя редкие относительно. 5 коп 1973 и 3 коп 1975 - как раз в Гидропарке, рядышком. 10 коп 1992 с тризубом от копейки. 20 копеек 1942 года. Это у меня. Камрад копанул 10 коп 1942 и 10 коп 1921, но в поле. Ну, ему вообще на года везёт. Насчет парков...их могли а) выбить б) перепланировать с завозом/снятием грунта.