Мийка ротаційна для гільз з таймером. В комплекті ключ + піни 1мм. Працювала без проблем, зараз не використовую. Ціна 4500 грн.
В зележності від калібру, від забрудненості гільзи, дивлячись який результат потрібний. Я мив годину, потім сушив і годину на суху з тканиною, щоб полірувалось.
Відповім замість автора, в самого подібна. При мийці кидають хімію та лиють трохи фейрі. Під час мийки воно починає пінитись та робить надлишковий тиск. Барабан починає трішки розпирати і відкривати стає набагато тяжкіше. Ніпельом зпускаєш тиск і все, легко відкривається. Прикріпив фото, це моя мийка. Раніше болтами дожимав, а зараз ніпельом
https://halytski-zolotari.ua/Instrument/Galtovka-elektromagnitnaya/j03410408-ru.html https://halytski-zolotari.ua/Instrument/Napolnytel-dlya-galtovky.html Там ще ціла купа з різною довжиною, обирайте які до смаку
Тю, та це дорого. 400грн за 100гр. Простіше купити кілограм проволки за 250 та наскубатт за тиждень. Думав тут купить якщо ціна нормальна
Там якщо не просто перейти за посиланням, а ПОШУКАТИ по сайту - то є по 130. Але ж це так важко - походити по сайту, який Вам ВЖЕ ДАЛИ. Покусати проволоку - якщо не важливі гострі кромки то вперед. Замість миття та полірування будуть пошкрябані гільзи.
Просто накусаної грам 100 було, металевої. За сайт дякую, переглянув його ще з початку але все ж таки троха багато
На місце ніпеля я вкрутив кран маєвського- повернув ручку тиск впав. Я мив - лимонна кислота+ фейрі+ пін нержа+ тепла вода але кидав на 5- ти літрову ємність 3+ кг піна( є така можливість)там трохи навпаки при охолоджені робитья ваакум і потрібно трохи запустити воздух.