Корсунь-Шевченковская битва. 75 лет спустя. Обсуждение.

Тема у розділі 'Друга світова війна', створена користувачем Paul Lisch, 21 лют 2019.

  1. Paul Lisch

    Paul Lisch Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Здесь обсуждаем всё что получилось, всё что не получилось. Чем довольны, чем не довольны.
     
    Останнє редагування: 21 лют 2019
    Бек та =Дядя Фёдор= подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ручной экстрактор сорокопятки
      250 грн.
    2. Не частая гильза. Не чистилась ни кислотилась. Металл крепкий.
      250 грн.
    3. все полное ммг,,, все видимые клейма на снаряде и гильзе смотрите на фото. .всё что откручено на фот...
      1000 грн.
    4. 180 грн.
    5. Гильзф флак 6 штук
      300 грн.
  3. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Дак все уже вроде как обсудили. Ну разве что мое последнее сообщение так никто и не успел прочитать, но повторить его в точности врядли смогу - память уже не та:D!
     
    Бек та volkov 1918 подобається це.
  4. шампань

    шампань Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Америка
    Щодо "веселих" артирелистів! Ми відтворювали історію!
    Взявши без бою села Шампань, Моринці та Почапенці, була нами руське воїнами проведена екзекуція в місцевого населення сала, курей та самогону. Були зімітовані процеси запліднення з місцевими майже не займаними селянками без їх згоди.
    Для підняття бойового духу, та бородьби зі сном, а також в цілях помянути загинувших від самої Мацкви однополчан, самогон був весь утилізований нашими організмами.
    АЛЕ!!!! Гармата працювала голосно, часто та влучно!!!
    Тепер без сарказму. Хто млядь оспорить п"янство в рядах РККА!? Мої батьки розповідали мені страшні речі про воєнів Красной армії... В Вермахті теж таке було, але і на 10 відсотків не сопоставімо із руське воєнамі.
    Ми відтворюємо історію, чи ідеалізуємо одних, та чмиримо інших? Історія є історія. Правда вона одна, а не в кожного своя!!!
     
    Бек та Александр Морочко подобається це.
  5. ГИМНАЗИСТ

    ГИМНАЗИСТ Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.850
    Адреса:
    г.Чернигов
    Раз пошла такая пьянка, не хотел этого писать, но...
    Правили т.б при проведении реконструкции, при использовании СХП и пиротехники для кого написаны? Для покемонов? "Настоящим" реконам-патриотам, которые в пьяном угаре стреляют из пушки в лагере посреди толпы людей, которые стоят метр от дульного среза, начхать на эти правила ??? И чего ж вы так рьяно и тщательно реконили только алкогольное опьянение, а не внешний облик бойцов?
    Лично я не имею ни малейшего желания остаться инвалидом из-за алко-туристов, которым хочется пострелять в толпе людей.
     
    SSeaman, =Дядя Фёдор=, Bakay та 16 іншим подобається це.
  6. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Абсолютно згоден, але самою серйозною "витівкою" артилеристів був постріл з гармати серед глядачів. При чому, я так розумію, що якби не алкоголь, то така думка їм в голову не прийшла б. Тому Руслан, ти повинен зробити висновки - або реконструювати п"яних артилеритів, але вдома, або в нормальному стані на реконструкціях.
     
    Бек, Alex Kress, blade3 та 9 іншим подобається це.
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    237
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: добрий той дядько Руслан був, а міг і взаправду прикладом ДП пройтись по щелепі :D
     
    ASKOT1 подобається це.
  8. шампань

    шампань Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Америка
    Артилеристи були вперше на реконі.
    А про щелепу, фріца взяли в полон, а він ішов такий радісний... Ось і виникла ідея зімітувати удар прикладом! Чому радується!? Війна у нас!
    За постріл біля зрізу прошу пробачення кого заглушив.
    Добрий я. Хто просив, тому і давав стрельнути.
    Не пинайте ногами за доброту мою...
     
    Igor Shvets, Skagen та Бек подобається це.
  9. Igor Shvets

    Igor Shvets Gefreiter

    Повідомлення:
    28
    Адреса:
    Черкаська обл.
    Те що я написав "веселі артелеристи" не ображайтеся, відпрацювали вони на славу, темп стрільби при наявних можливостях був достатньо високий, це все було для учасників та глядачів рекону.