Кидала Vitya_boy

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Wolf 2103, 22 лип 2021.

Статус теми:
Закрита.
  1. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Доброго всем порядочным камрадам.Проблема:купил у продавана Vitya_boy рев.Вайраух 2.5 за 5100грн.с темы в разделе гражданское оружие.С самого начала он предложил общатся в вайбер,ну та без проблем,раз так удобнее,было чётко заявлено что отличный сохран,БЕЗ ПОТЕРТОСТЕЙ и он на этом настаивал,хранился в сейфе в масле,для меня важно это т.к.беру в колекцию.Если общение в вайбер неучитывать,а то что на форуме то:на фото с темы продаж все красиво выглядит,фото сделаны таким образом что покрашеные места выглядят как тень.Суть проблемы:когда получил решил смазать,и тут краска полезла,рукоять тоже была намазана начала линять.На фото эти проблемы были умышлено скрыты,в живую краску чётко видно,теперь витя блеет что это и не проблема,и такой к нему попал и т.д. вобщем пол дня не о чем.Имеем умышленно скрытые дефекты что нарушает правила продаж.Требую полного возврата денег,обошёлся с банковской мздой 5304+76 пересыл=5380грн.Первый раз здесь пишу поэтому немогу дать ссылку на тему продаж,если кто поможет буду благодарен.Даю фото как сходила витина краска. 20210722_172307.jpg 20210722_165920.jpg 20210722_170444.jpg 20210722_153454.jpg 20210722_153355.jpg 20210722_153026.jpg 20210722_152705.jpg
     
    Кислый, Лорд Грегори, Элинар та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Pvs 14 n-vision optics еоп L3 Harris один з найкращих для тих хто шарить електронно оптичних перетво...
      100000 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Монокуляр Bushnell 16X52 ідеально підходить для спостережень на природі, рибалці або полюванні. Моно...
      220 грн.
    3. Новий Перископ UZI 5х20, (трубка розвідника), передбачена для спостереження з сховок. Сам перископ м...
      2100 грн.
    4. (в наявності 6 шт.)
      Микроскоп 9595W для смартфона, увеличение в 60 раз Очень удобный, карманный микроскоп с большим ув...
      175 грн.
    5. Доброго вечора, є монокуляр нічного бачення PVS-14 можливо 2 бо не помню з білим фосфором тільки без...
      85000 грн.
  3. cheeguevarraa

    cheeguevarraa Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    196
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    396
    Повідомлення:
    2.946
    Адреса:
    Mezyn UKRAINEN
  4. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Кислый, Leibstandarte та ЗАТОКА подобається це.
  5. Sculpturino

    Sculpturino Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    145
    Адреса:
    Земля
    Позволю себе высказаться. Этот продавец - перекуп. Выкупает подешевле, продает подороже. И да, он уже не раз был замечен за такими действиями, как подкраска потертостей краской чтобы придать более товарный вид оружию. Не так давно он купил в теме покупки Райберта револьвер Экол Арда за 2500 грн с очень сильно потертым, покоцанным барабаном. А через несколько дней эта же Арда с идеально черным, видно что покрашенным барабаном уже лежала на стороннем сайте обьявлений за 3500 грн. Естественно, в описании товара ни слова о подкраске не было.
     
    Frogggy, Master Den, Nicholas Fiore та 8 іншим подобається це.
  6. Элинар

    Элинар Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    536
    Адреса:
    Запорожье
    Я смотрю тема "кидалова" от этого "недоделанного коммерсанта" продолжается, уже несколько лет этот недо..., занимается выкупом и продажей с накруткой до +-50%, б/у, наполовину "ухандоханного" гражданского оружия и переделок, когда ж ты вИТЯ в хронику происшествий попадешь или в сводку МВС, за гнилые дела свои?
    Это тема когда он меня кинул: https://reibert.info/threads/vitya_boy-melkij-zhulik.1013167/
    А здесь он в основном "пасется":https://obyava.ua/ua/profile/785538

    Opera Снимок_2021-07-22_212115_obyava.ua.png
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
    Frogggy, Master Den, Кислый та 4 іншим подобається це.
  7. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Я тоже уже полистал раздел черный список,если-бы раньше знал то несвязался с этим витей,то что он кидала я сделал вывод однозначно,он соскочил на вайбер и там красиво пел какой отличный сохран,пол дня общения уже на райберте другая песня,вижу умышленый кидок.
    Предлагал вернуть 100 потом 200грн.короче- мразь скользкая.
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
    Кислый, Лорд Грегори, Sculpturino та ще 1-му подобається це.
  8. Элинар

    Элинар Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    536
    Адреса:
    Запорожье
    Если честно, я не понимаю, почему таких под@нков не гонят грязной метлой, с форума?
    Я понимаю, мало ли случайность, недосмотрел что продавал, но это уже система, на сегодня, больше 180 отрицательных отзывов на соседних площадках и здесь ( правда он себе нашел отмазку для потенциальных покупателей: ... це все наклеп, це конкуренти ...).
     
    Кислый, Wadospyro, Лорд Грегори та 3 іншим подобається це.
  9. Sculpturino

    Sculpturino Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    145
    Адреса:
    Земля
    Витя пасётся на всех сайтах объявлений - и на Обьяве, и на Бесплатке, и на ОЛХ. Что примечательно - он никогда не признается, что занимается перепродажей. На ОЛХ например он в своих объявлениях пишет что револьвер ему типа "достался по обмену" и так далее.
    Почему перекупам так стыдно признаться, что они занимаются барыжничеством?
     
    Master Den, Кислый, Лорд Грегори та 2 іншим подобається це.
  10. Sculpturino

    Sculpturino Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    145
    Адреса:
    Земля
    Кстати настойчиво рекомендую Вам сделать скриншоты вашей переписки в Вайбере. А то есть подозрения, что данный субъект свои сообщения по быстрому подчистит как только запахнет жареным и администрация потребует доказательства.
     
    Кислый, Лорд Грегори, ANARXIST та ще 1-му подобається це.
  11. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Камрад,да в том то и дело,что это задумано как кидок,без вариантов.Согласно правил форума продавец обязан сообщить все нюансы,от этого и цена которую готов платить покупатель,а это чмо подкрасило,фото под нужным углом и дерьмо превращается в конфету.Я ему сообщил о теме в ч.с. он нереагирует,может подскажите как сюда пригласить администрацию,или админы сами должны обратить внимание.
     
    Кислый та Лорд Грегори подобається це.
  12. Sculpturino

    Sculpturino Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    145
    Адреса:
    Земля
    Админы сами прийдут, не переживайте. Они реагируют на тему в Черном списке. Но может потребоваться несколько дней пока подключится администрация. А пока соберите максимальное количество доказательств, в частности те же скрины переписок с Вайбера.
     
    Vitalost, Кислый та Wolf 2103 подобається це.
  13. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Уже почистил,поэтому я аргументирую тем что есть,и думаю что этого достаточно
     
    Кислый, Лорд Грегори та ANARXIST подобається це.
  14. Элинар

    Элинар Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    536
    Адреса:
    Запорожье
    Да ничего они ему не сделают, на g.nf...m, уже забанили бы на вечно, я то же создавал здесь тему о его мошенничестве при продаже... и ни кто и ни чего, ну хоть люди узнают.
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
    Кислый, Лорд Грегори, Wolf 2103 та ще 1-му подобається це.
  15. Vitya_boy

    Vitya_boy Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.300
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора .
    Вийшла не приємна ситуація з камрадом.
    Револьвер вислав той що і в тему повністю в робочому стані!(без тріщин сколів, без дефектів) додаткових фото ніхто не просив( + я фото кидав у вайбері , де можна кожну фото зблизити)
    уточню це б у револьвер і продавався майже за половини ціни від ціни нового!(кожна людина купує б у товар на свій страх і ризик,я купляв пневмат на даному форумі прийшов з поломаною деталею і також револьвер купував також прийшов без запчастини однією хоча оплата була наперід повної суми - людина відповіла товар б у відповідно і ціна )
    в Моєму випадку прийшло все як на фото і все повністю в робочому стані і укоплектовано.
    Цей револьвер куплений в людини з колекції яка доглядала не один вид пневматичної зброї можливо і була підкрашена на це товар і є б у !!!(хоча револьвер в суперовому стані бо в нього настріл до 20 пуль він лежав довгий час в сейфі в маслі як я і обяснив )
    я пояснив це все даному камрадові і запропонував повернути 200гр в якості компенсації, він мене почав обзивати пид*ром( це є в переписці) і кидалою
    Не розумію в чому заключається тут кидало? в тому шо револьвер був підкрашений пару сантиметрів? даже не весь покрашений а частина елемента.(якшо я не помиляюсь, кидала це та людина яка бере гроші і нічого не висилає)
    Тим більше в мене цей камрад вже купляв револьвер Рс-1 СЕМ(2-3тижні тому) і був довольний покупкою
    20210722_153026.jpg 0-02-0a-cc6da30fe4f7c404ee50ff67603f6cfe27b42826e5cb760652526dbc68d4404f_c1ac3852.jpg
     
    Кислый подобається це.
  16. barabak

    barabak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    185
    Адреса:
    Kyiv
    Делайте скрины с почищенными сообщениями. Дамаю, Vitya_boy, как честный продавец, найдет этому объяснение. Если это имело место быть.



    Мабуть... https://reibert.info/threads/frederik-kidala.1246737/
     
    Останнє редагування: 23 лип 2021
    Кислый, maksto, cheeguevarraa та ще 1-му подобається це.
  17. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Фото что были сброшеы в вайбер как раз я сохранил,и они сделаны так что краска там незаметна,а в живую отчётливо видно.Оценка исходит и от внешнего состояния тоже и витя всё рассказывал какое оно отличное а оно фальшивка,в этом и есть кидок,продавец обязан сообщать все нюансы,если есть краска то указывать это,а не скрывать.
    Фото с вайбер:
    IMG-3822fb054ca561601b835129dd8bf548-V.jpg IMG-c9dec4e69e82d2278d0851cec31acaa6-V.jpg IMG-70180bd9bc2e076f9680145f02b2a4d8-V.jpg IMG-eaf7a20b27c36cd4ae94b1a851aefc66-V.jpg IMG-4b3b61386b798fd4420bdd5619d84b62-V.jpg IMG-30ccae2bb9c72b07df419beb792fa4b6-V.jpg
     
    Кислый та Лорд Грегори подобається це.
  18. Vitya_boy

    Vitya_boy Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.300
    Адреса:
    Україна
    Добрий день камради.
    Якби продавець був розумною людиною можна було добавити модератора в переписку і все вияснити без проблем а не обзивати мене під*ром, роздувати тут піар і під всіма моїми обявами писати шо я кидало, ніяких переписок я не видаляв( і не збираюся)
    Я зробив чіткі фото на фото все гарно видно ніякої тіні я тут не бачу фото зроблені на світлі,хіба не видно що та деталь шо ви кажете крашена матового кольору?
    якби вам шось не було видно можна запросити додаткові фото , відео або наложка - цього не було.Зауважте я ніде не питав шо він повністю в рідній красці бо на його роки сам не був в цбому впевнений!
    Револьвер вислав в обіцяному стані(повністю в робочому стані, без сколів, тріщин, скритих дефектів по роботі як і казав настріл до 20пуль, лежав довгий час змащеий в маслі в сейфі)
     
    Останнє редагування: 23 лип 2021
    Кислый подобається це.
  19. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Скільки писано вже що всі оборудки мають проводитися тільки на форумі але ж ні в вайбері простіше...
    Тепер по темі.

    Покупець повинен сам здогадуватись по фото що робилося продавцем з товаром?
    В правилах продаж вказано робити чіткий опис товару з вказуванням всіх дефектів чи нюансів і підкріпленням цього опису детальними фотографіями (а не фото загального ракурсу)
    Вважаю дії продавця приховуванням дефектів.
    Висновок:
    Повернення коштів покупцю,термін до середи 28.07.21
    Але з початку підключіть мене до переписки.

    Рішення не обговорюється.

    Від того що його одразу забанять кошти вернуться?
    Далі в темі пишуть тільки причетні.
     
    Кислый, Leibstandarte, Mad_Max та 6 іншим подобається це.
  20. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Прочитав листування.100 % повернення коштів, термін я вказав в попередньому пості.
     
    Master Den, Кислый, Хантер ua. та 8 іншим подобається це.
  21. Vitya_boy

    Vitya_boy Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.300
    Адреса:
    Україна
    я готовий протягом того терміну повернути кошти які мені зайшли 5100 рівно а не так як написав продавець + комісію + ше шось там.
    Друге питання я хочу отримати товар в такому стані як я його вислав
    третє питання як бути мені якшо продавець під всіма моїми обявами понаписував що і кидала(хоча це не так, все можна вирішити миром) не розубравшись в ситуації з модератоварами, мені прийшлося видалити тему з аукціону де я получив -2 до рейтингу і місяць не можу виставляти теми?
    Після повернення коштів тему в чорному списку буде видалена?
    І ше одне в мене була два рази така ситуація людина не вказала шо всередині пістолет був різаний тільки зверху пофотографувала( це був мр654к тут куплений)
    добавила модератора в тему, модератор відказався поверненню коштів мені - тіпа на фото все видно а додаткових фото я не попросив? аналогічна ситуація а рішення модератора зовсім інше
     
    Останнє редагування: 23 лип 2021
  22. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.957
    Адреса:
    Струмилівський УР
    По коштах,видаленні теми і коментарях узгоджуйте з покупцем
    Револьвер повертається "як є"
    Дії модератора не обговорюються,можете скаржитись адміністрації.
     
    Кислый, Mad_Max, Хантер ua. та 5 іншим подобається це.
  23. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Вітя в обіженку пішов!Що значить в тому вигляді?Це я повинен знову красити?Вишлю звісно як є,і перед відправкою сюда виложу фото.І кошти повернеш в повному обсязі,я незбираюсь спонсорувати кидал.
     
    Кислый, Хантер ua. та Лорд Грегори подобається це.
  24. Vitya_boy

    Vitya_boy Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.300
    Адреса:
    Україна
    вибачте але людина купляє б у товар на свій страх і ризик і всі це прикрасно знають
    я готовий повернути суму яка мені була зарахована мені зайшло рівно 5100 а не 5300 як ви кажете(200гр комісія? (в терміналі приват банку на мою карту це з 1000гр - 2гр тобто 5100 - 10грн) а не 200грн
     
    Guns_lover подобається це.
  25. Wolf 2103

    Wolf 2103 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    174
    Питання до модератора,можу сюди виложити фото платіжок?Там персональні дані.
     
    Лорд Грегори подобається це.
  26. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    2.062
    Адреса:
    Украина
    Витя как ты руки от краски отмываешь?
    У тебя же все девайсы крашенные, а почему, да потому, что ты хлам скупаешь за копейки по всем городам и весям, красишь и впариваешь людям. На этом форуме комрады привыкли доверять друг другу.
    Шел бы ты отсюда....... сам.
     
    Кислый, Rx6777, cheeguevarraa та 8 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.