Вітаю.Прошу допомоги в визначенні касок №№ 9, 10 та Шоломів № 1,2. Заздалегідь вдячний за допомогу. Всім здоров"я, мира та злагоди
А зачем эта тема в этом разделе ? Вы не знаете что за каски у вас ? Или реклама перед продажей ? Между прочим в оценочном разделе вы прекрасно знали их названия. Снизу вверх СШ68 СШ36 М42 М35 СШ68 на весах это просто шедевр !
Дякую. Підшолом від тої каски , шо не має гребінця. Вам звісно не відомої. Дивно, як ви їх купавали , що навіть не знаєте назви ? Чесно вам скажу, не люблю режим " дурачка ". Це не дуже гарно. І вам здоров'я.
Знаєте , я б ше зрозумів якби ви найшли гребінь, і тупо не поняли з якої каски він відвалився. І виклали тут фото усіх касок, написали " хлопці, підкажіть від якої каски відвалився гребінець ?" Хоча по контуру СШ36 і так видно. Но то таке. Я б це зрозумів. Но коли тиждень назад ви пишите скільки коштує м42, і зараз питаєте що це за шолом, я того не розумію.