Як нас найо... або маркетинговий хiд..

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем denmlab, 14 тра 2022.

  1. denmlab

    denmlab Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    430
    Адреса:
    Ukraine
    Всим копарям камрадам величезний привiт. Через 9 сезонiв та 20 з лишнiм приладiв, прийшло до мене розчарування :( Колись я мрiяв про гтi 2500, шмеус, потiм про анфiбiо та зозо. Були такi як рутус71 та сигнум72 та сорекс про, меч для моря та рiчок, старий експ про з голiафом, який намагався добивати розпашки срiбних монет, та багато iнших... Це як колекцiя монет... Потiм був георадар турецький, який ми в трьох тижнями на рiзних мiсцевостях днями вiдстраювали вiд рiзних грунтiв...
    I врештi решт, я довiв самому собi, що всi дорогi прилади, це повна хрень. Вас усiх крутять на бабло. Й додатковi котушки на дорогi апарати де стоковi дд, це все маркетингова шняга.
    В темi прошу дiлитися досвiдом переходу вiд дорогих металошукачiв до дешевих та результатами.
    А також було б чудово читати думки про те, яким би мiг бути народний металошукач нашого виробництва.
     
    FAN-FAN, Arch, acer aspire та 7 іншим подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Штанга для металошукачів GARRETT усієї лінійки АСЕ, Garret AT Pro, Garret AT Gold, Garret AT Max В к...
      1000 грн.
    3. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер дополнительной катушки 15". Был в исполь...
      200 грн.
    4. Утримувач для ліхтарика або пінпоінтера - надійне та компактне кріплення дозволяє закріпити, наприкл...
      115 грн.
    5. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      125 грн.
  2. Opri_ori

    Opri_ori Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    42
    Повідомлення:
    443
    Адреса:
    РЕЙХ
    Дивно, що ви це зрозуміли через 20 з лишнім приладів. Кожен прилад має свої плюси у відповідних задачах. Народний прилад такий як Чингісхан доволі непоганий. Головне місце і фарт, а знайти і щупом можна:)
     
    barabas51, pilot44, AlexCh та 10 іншим подобається це.
  3. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Воно то так,але платимо за зручність,це як автомобіль,доїхати з Умані до села Чорториї можна стареньким жигулем і модним кросовером,просто останнім набагато комфортніше.
     
    FAN-FAN, igor76911201, GINDENBURG та ще 1-му подобається це.
  4. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    239
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: 20- ть, :smile_8: слабак :beer:
     
  5. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Тю, мне нескольких фирменных хватило, чтобы копать снова с самодельными!:D Я же нелох!:beer:
     
    FAN-FAN, rockers, igor76911201 та 5 іншим подобається це.
  6. neoPartizanUA

    neoPartizanUA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Было бы что копать. А копать нечего. Ну, может просто землю покопать. Хоть какой МД ни купи, а остальное СПОРТЛОТО. Не согласны? Ну , удачи!
     
    FAN-FAN, Eide, kleman та 2 іншим подобається це.
  7. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Согласен!:beer:
     
    Павел Бойко та neoPartizanUA подобається це.
  8. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    90
    Повідомлення:
    5.275
    Адреса:
    десь у кущах
    Одинадцять років назад купив Асю 250 і тримаю у резерві. З рідною катушкою льопаюсь по річці /вона маленька/, а "Голіафа" часом тягаю по полях. Зараз майже 2 роки як юзаю "Апекс". Легесенький, прелєсть. Просто зараз нема що шукати - все уже знайдено. Зараз знайти срібну монету - це досягнення дня. А раніше монети жменями приносив. Скажу так, конкуренції між приладами нема. Всі шукають однаково. Все залежить від логічного мислення пошуковця і везіння. Удачі.
     
    Тракторист, AlexCh, Mishka* та 6 іншим подобається це.
  9. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    відносно "народного металошукача", не впевнений що таке можливо. Подивитися на лінійку "народного автомобіля" Фольксвагена - POLO, CADDY, PASSAT, AMAROC... PHAETON
    Вони всі народні, просто народ - він різний ;) Ну і вимоги-потреби теж...
    П.С. Я перебрав не багацько детекторів, скажемо так півдесятка - починав з АСЕ-250, "просвітлювався" з КВАЗАРом АРМ, юзав досить часто камрадські Прохор та 70-м Фішер.
    А потім вирішив спробувати аналог (заінтригувало те, що ветерани розповідали, що там щось дуже чути треба, та все таке), та так і застряг на ньому. Особисто мені просто психологічно комфортно відчувати прямі рукопашні настроювання-відстроювання, складається відчуття ніби то "зливаєшся з машиною" як кажуть автомобілісти-прихільники ручної коробки перемикання передач (хоча в авто юзаю АТ та на механіку вже не дуже хочу :)). Ось такій він вибір... у кожного свій.
     
    jokercop, Roman_14/88, kiro та 5 іншим подобається це.
  10. Mishka*

    Mishka* Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    525
    Адреса:
    Львів
    А до якого висновку Ви дійшли? Ясно що досконалості немає меж, і в кожного мд є свої +і -., Один мд кращий по ергономіці, інший по глибині,ще інший по швидкості відклику, чи по інформативності... Назвіть декілька приладів якіна вашу думку найвдаліші, найфартовіші , і найглибші :beer:
     
    флегМАТ подобається це.
  11. denmlab

    denmlab Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    430
    Адреса:
    Ukraine
    Шось ціни на старі запаси фірмових приладів стали космічними, й бариги деякі продають б.у. девайси, дорожче ніж купляли:smile_6: Як це називається :D
     
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    239
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    ось тут в темах і постах шукайте і читкайте. :beer: https://reibert.info/forums/texnika-dlja-poiska.4/
     
    Omikron та denmlab подобається це.
  13. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    79
    Повідомлення:
    11.248
    Адреса:
    Київ
    Зараз у зв'язку з війною багато майстрів більше не будуть робити прибори, і тим більше обслуговувати продані.
    Термінатор Про від Grin999 один із кращих не дорогих аналогів, глибокий і цепкий, багато ним підняв, але Грін з Ізюма, місто знищене вщент, і під окупацією, дай бог живий залишився. На форумі не був з початку війни (раніше щодня).
    Глибинний прибор Stalker PI був в мене від Паштета, прибор супер. Але він із Нікополя, місто щоденно зрівнюють з землею. На форумі не був з 25.02. І це тільки ті прибори, які мав я. Тому на рахунок саморобних, це до першої поломки.
    Фірмові прибори сильно підскочили із за курса та перебоїв поставок, порти не працюють, небо закрите.
    Але то все дрібниці. Аби війну цю пережити. А з приборами вже якось потім розберемося.
     
    FAN-FAN, Check.Ua, Тракторист та 15 іншим подобається це.
  14. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.337
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Про Паштетівські рами можу тільки підтвердити. По війні не хуже пульсстара. Все рівно глибше 2 метрів рідко копаєм. А по поводу верхового я починав з Циклоновської " Грози" то через декілька більш дорогих приборі повернувся до Циклоновського " Вератора" і вже багато років ходжу з ним. Мені достатньо.
     
    denmlab, Бек та FOX24 подобається це.
  15. Mishka*

    Mishka* Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    525
    Адреса:
    Львів
    Це інфляція називається, або попит породжує пропозицію... Наприклад я купував навушники Деус за 4500...зараз нові навушники в районі 9000. Чому я маю продати їх за 4000, якщо їх залюбки візьмуть за 5500,...?? І так з усім,не тільки з мд... Хоча якщо перевести все в $, то ціни не змінилися.... Наприклад коштували Асе 250- 300$, так і тепер 300$, тільки курс тоді був в декілька разів менший... Якось так.[/QUOTE]
     
    Omikron, igor76911201, denmlab та ще 1-му подобається це.
  16. denmlab

    denmlab Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    430
    Адреса:
    Ukraine
    [/QUOTE]
    Не, ну я он дивлюся, шо реально продають шукачі набагато дорожче, аніж їх купували новими чи б.у. у минулому чи позаминулому році, відштовхуючись від цін на нові на сьогодні. Як на мене це повна імбіцильність у баченні формування цінової політики на б.у. прилади)) Ринок металошукачів просто осипався на невизначений термін...
     
  17. Mishka*

    Mishka* Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    525
    Адреса:
    Львів
    Я змирився.. знаєте чому? Бо нового приладу я не куплю по ціні б/у, тому якщо потрібно,то купую. Зрештою ніхто нікого не змушує щось купувати, якщо ціна не підходить. Хтось хоче дорожче продати, хтось купити дешевше...так було і буде Правда останнім часом надаю перевагу всьому новому. Нове то є нове,бо хто зна як б/у користувалися. Хоч деколи таке читаю, що аж смішно, що бу прилад майже новий +пересил виходить дорожче ніж нове купити в своєму місті.[/QUOTE]
     
    Бек, Тракторист, neoPartizanUA та 3 іншим подобається це.
  18. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Пошук з металошукачем це у більшості хоббі!! Гарні знахідки, старовинні карти, описи, адреналін. Зрозуміти це може тільки справжній пошуківець, для якого пошук це чергова пригода, де майже кожного разу ,ми ніби то відкриваємо портал, який зєднує нас з минулим. Відчуття того, що знайдену старовинну монетку ,яку ти щойно викопав, і яка пролежала у землі 300 а то і 1000 років ти першим тримаєш у руках, не можливо передати словами. Тому і металошукач, який є невідємним атрибутом пошуку має бути таким, який в повній мірі влаштовує копача. І зовсім не важливо який саме прилад, саморобний чи брендовий, головне щоб усе було по " феншую" в душі у пошуківця!
     
    Rubreht, Тракторист, Волод*я та 14 іншим подобається це.
  19. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Це - саме головне!!!:beer:
     
    jokercop та sputnik71 подобається це.
  20. Zag1248

    Zag1248 Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    53
    Адреса:
    Київ
    Не, ну я он дивлюся, шо реально продають шукачі набагато дорожче, аніж їх купували новими чи б.у. у минулому чи позаминулому році, відштовхуючись від цін на нові на сьогодні. Як на мене це повна імбіцильність у баченні формування цінової політики на б.у. прилади)) Ринок металошукачів просто осипався на невизначений термін...[/QUOTE]
    Ви не берете до уваги того, що зараз можна купити за ті суми, за які люди пропонують свої прибори. Наприклад 10000 грн сьогодні і рік тому - це абсолютні різні суми. Хоча номінально вони однакові. Хоча що я говорю - це ж банальні речі.
     
    igor76911201 та Mishka* подобається це.
  21. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Ніколи не переймався цінами на прилади! Кожен в праві продавати за стільки, за скільки вважає за потрібне особисто для себе! Завжди купував те, що міг собі на той час дозволити. Як кажуть, на кожен товар, свій покупець :beer:
     
    Volocuga, InstruCtorS, Roman_14/88 та 7 іншим подобається це.
  22. Mishka*

    Mishka* Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    525
    Адреса:
    Львів
    Я коли думав купувати чи не купувати, а може задорого, а може не оправдає себе цей мд, то в такому випадку згадую слова одного знайомого і блогера-" Живем один раз, треба себе любити і поважати,захотів-купив!" так і роблю.
     
    InstruCtorS, флегМАТ, Zag1248 та 3 іншим подобається це.
  23. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Чому в більшості маркетинг? Та тому, що компаніям з продажу детекторів, реально більше не має що надати клієнту! Існують декілька робочих та перевірених технологій, затертих до дір, навколо яких і крутиться на даний момент у весь детекторний бізнес. Реального прориву у цій сфері НЕ МАЄ!! і поки що не відомо коли буде, тому і зявляється така собі, як виразився ТС маркетингова шняга!!
     
    Joker1991, Roman_14/88, AlexCh та 5 іншим подобається це.
  24. denmlab

    denmlab Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    430
    Адреса:
    Ukraine
    Після здорожчання доляра, звернув увагу на ціни на нові металошукачі на нашому ринку у 2023 році. Ціни тупо на 30-40 % вище, ніж закордоном. Але ж бакс він і в Африці бакс. Купівельна спроможність в Україні більша ніж у Европі чи США чи шо))
    Ще є один прикол, акційні комплекти, наприклад бонусні піни, котушки, навушники і тд, те шо йде як бонус від виробника закордоном, часто розукомплектовують і продають окремо. Щей й тіпа акцію вліплять :D
     
    Останнє редагування: 4 лис 2023
    Бек, makuha та Mishka* подобається це.
  25. Тракторист

    Тракторист Feldwebel

    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Біля гирла річки Либідь
    Вони не можуть бути в одну ціну як за кордоном, ви ж не забувайте, що існують такі поняття як митні платежі, податки і комерційна націнка.
    Щодо акційних комплектів, то тут погоджусь, це майже у всіх сферах так чудять наші винахідливі підприємці.
     
    denmlab та Wiking730 подобається це.