ищу напарника на коп. Ровенская область

Тема у розділі 'Шукаю напарника', створена користувачем Дiм@, 9 лис 2013.

  1. достатньо одного та й то я не горю наприклад бажанням возити за 30 грн. тим паче доказано що це часто розвідка бо на вдалий коп кожен сам собі їздить в одиночку чи удвох. А хором рідко коп вдалий проте чому не покататись задурно. Я повністю підтримую пов. пана
    Zemb і для себе висновки зробив бо ще трохи суммнівався але тепер ні. Ясно що розум має бути і в тарифі на поїздку але чим гробити колеса краще тоді їхати самому то хоч буде накладно але не так обідно.
     
    Zemb подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    2. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    5. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
  3. rotring

    rotring Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Рівненщина
    Звичайно можна і самому, але самі чудово знаєте, що це накладніше. За 30-ні, а от за 100-150 час від часу будете. Зараз нажаль такі реалії сьогодення, люди з лопатою і прибором в більшості не багатії.
     
    Zemb подобається це.
  4. Ну з людини можливо 150 але то не далеко, а от
    у цьому я сумніваюсь, слава Богу якщо людина знайшла гроші на деус та маску 5 то просто не вірю що людина бідна на колеса, якщо чесно то у мене платить по совісті одна людина з квазаром допотопним дуже не багата а камради з крутими клюшками скупляться і за 30 грн. просто не їздять, ну і прапор їм у руки, є електрички та маршрутки. Але це таке, успільнювати не можна, кожному своє.
     
    Останнє редагування: 5 жов 2017
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.938
    Адреса:
    Лісостеп
    Камради, підв'язуємо обговорювати тут жлобів з крутими приладами, яким шкода 30 гривень. Тут говоримо про пошук напарника.
    Якщо є бажання обговорити витрати на поїздки, зробіть окрему тему, та і говоріть собі, можливо іншим теж цікаво буде. Але не тут.
    Дякую за розуміння.
     
    lacis67, Zemb, Старик Похабыч та ще 1-му подобається це.
  6. voise_lion

    voise_lion Gefreiter

    Повідомлення:
    97
    Адреса:
    Украина
    захочеться копнути в Отсрозі- пиши, завезу
     
    lacis67 та Блукач подобається це.
  7. Bendermen

    Bendermen Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Ровно
    Всім привіт. Придбав я Асю 250. Хочу кудись сходити (живу у Рівненській обл). Де можна хоча б гільз накопати, щоб не розчаруватися у покупці?))
     
  8. Область велика, місто чи село яке?
     
  9. Bendermen

    Bendermen Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Ровно
    Район Здолбунова
     
  10. Ок, я в приват напишу тел. Зідзвонимось але будем чекати погоди, де раніше ходили чи новачок? Я сам з цьоого міста)) сезон ніби закінчено але морози спадуть можна лісами ходити, поле болото не походиш та й машина не пройде.
     
  11. Пуля 35

    Пуля 35 Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    м.Костопіль
    Альо!! Рівне і Рівненська обл.відгукніться.може хтось хоче сходити чи з" їздити на коп.давайте кооперуватись.після Пасхи.
     
    Zemb подобається це.
  12. На Пасху саме коп, після свят люди повилазять роєм у поля городи впорядковувати, ці кілька днів пьянки нам на руку. Я Здолбунів, якщо є ідеї куди махнути, пиши в л.с. зкооперуємось.
     
  13. rotring

    rotring Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Рівненщина
    Є перспективна точка по антиці, але не зовсім зручна для пошуку і трохи далеко (Володимирецький р-н) + місцина толком не досліджена, потребує розвідки і локалізації.
     
  14. ну км. 150 думаю буде, на бенз піде чимало грошей, треба їхати бригадою аби дешевше і можливо з ночівлею бо одна дорога займе годин до 2-3 у одну сторону та ще розвідка не факт що буде вдача.
     
    Zemb подобається це.
  15. Пуля 35

    Пуля 35 Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    м.Костопіль
    короче.підведем підсумки.напишіть хто може завести в володимирицький районі скільки оріентовно піде грошей на бензин чи соляру..тоді поставте + хто згоден іхати.я згоден заплатити скільки скажуть.маю авто але воно в ремонті.якщо надумаєте то організовуєм виїзд ближче до вихі\дних.було б добре з субота-неділя.жду відповідей.
     
  16. ultraviolet

    ultraviolet Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Land der Väter
    Доброго дня! Всіх зі святом, Христос воскрес!) Рівне. Теж маю бажання приєднатись до гарної компанії)
     
    Останнє редагування: 8 кві 2018
  17. Через пів години виїжджаю зі Здолбунова в сторону близких сіл. Хто Здолбунівський пишіть у приват, скинемось на питво машині та поїдемо. Знахідок не обіцяю само собою.
     
    Zemb подобається це.
  18. ultraviolet

    ultraviolet Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Land der Väter
    На наступні вихідні якшо хто збиратиметься, пишіть.
     
    Zemb подобається це.
  19. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.337
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Розділ називається " шукаю напарника". Обом попередження.
     
    Frostrunner подобається це.
  20. ultraviolet

    ultraviolet Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Land der Väter
    Привіт всім! Як на рахунок завтрашнього дня? Може хто збирається десь не дуже долеко від Рівного?
     
  21. Mustang921

    Mustang921 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    156
    Адреса:
    г. Ровно
    Доброго! Хтось, найближчим часом, на коп збирається?

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  22. я збираюсь)) є пропозиції?
     
  23. Mustang921

    Mustang921 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    156
    Адреса:
    г. Ровно
    Складу компанію. (Якщо можливо?)

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  24. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Доброго часу суток.У кого на ці вихідні є місце в машині.Куди їхати не має значення.Хочу випробувати новий-старий прилад.Буду вдячний за пропозицію в лічку.
    Не сспонсор,але і не халявщик.Живу в Рівному,до копу відношусь як до активного відпочинку.,,Доктор сказав ходить -Вот я і ходю"
     
  25. slava5905

    slava5905 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    здовбиця
    поїду на коп.живу в Здовбиці.е мотоцикол авто поломане
     
    Останнє редагування: 26 тра 2018
  26. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Відповів в приват.