Игра "World of Tanks"

Тема у розділі 'ЗМІ, книги, музика, кіно, ігри', створена користувачем Дед, 27 чер 2010.

  1. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    Дякую, він в клані "Райберта".
     
    1. Состояние по фото, страницы на месте. Лоты комбинирую. Смотрите другие мои лоты. Отправка Новой поч...
      100 грн.
    2. Назви, країни, міста, мапи, вартість за союзу-19 руб. -показник...
      100 грн.
    3. Наставление по стрелковому делу Автоматический пистолет Стечкина 9 мм 1960 года издания. Переплет в...
      700 грн.
    4. Предложу книгу Германа Нагаева "Русские оружейники". Книга состоит из 4 повестей, рассказывающих о ж...
      50 грн.
    5. Вот такой справочник, тираж 1200 экз. ДСП. Основная часть посвящена Германии 2 периодов 1 мир. и 2 м...
      1300 грн.
  2. gvv2309

    gvv2309 Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.346
    Адреса:
    Київ
    Принял я его сегодня.
    Сначала принял а потом пришел сюда посмотреть писали здесь или нет.
    Принял на "всякий случай" и угадал.
     
    kopal подобається це.
  3. gvv2309

    gvv2309 Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.346
    Адреса:
    Київ
    Вы не видели еще.
    Смена должности.
    Я его сейчас переведу с новобранцев в бойцы.
    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
     
    kopal подобається це.
  4. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    shot_063.jpg shot_064.jpg

    Рекрут клана отжигал сегодня на топовом "кромвеле" 3700 дамаг и это СТ 6-го уровня.
     
    gvv2309 подобається це.
  5. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    Dietrich88 та gvv2309 подобається це.
  6. NAVS79

    NAVS79 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.872
    Вот блин каждое утро бы так! И настроение огонь сразу :)))
    shot_004.jpg
     
    Хайнц, ZembRuwno, Dietrich88 та 2 іншим подобається це.
  7. vaffe

    vaffe Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.064
    Адреса:
    OdessaLand
    Сегодня немного смешная история случилась. Дочка ходит в летний школьный лагерь. Сегодня днем звонит учительница, говорит приезжайте забирайте у ребенка температура. Уехал с работы, забрал домой. Уложил спать, а сам ну что делать, засел в танки. Через пару часов звонит училка, как раз в разгар боя и спрашивает как самочувствие, что делает. А я тут на мощьной птешке как еб..... по бк противника, ну сабвуфер как даст взрыв неслабый.... Ну голос учителя, видимо не получилось микрофон хорошо прикрыть - "и дома танки и там танки" :)
     
    d1sl1ke, Хайнц, vitic та 3 іншим подобається це.
  8. TAHKICT

    TAHKICT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    101
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    173
    Повідомлення:
    616
    Адреса:
    Україна
    Після обнови хоть гру видаляти .
    першіх пів хвилини норм . фпс-40-50 пінг також 40-50 а далі фпс 8 пінг 130 .
    налаштування на мінімум .:mad:
     
    Зольдатен подобається це.
  9. HATE EDGE

    HATE EDGE drug free society

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Донецьк/Київ
    Дико извиняюсь за политику в этой теме, но горит, аж терпеть не могу.
    Тут недавно любимчик танковой публики мальчик-колокольчик Павлик "Amway921" Суханов незаконно побывал в аннексированном Рашкой Крыму, о чём поведал на своих страницах сецсетей. И тем самым пополнил собой список крымнашистских ублюдков типа Джова и Юши. Такие дела.
     
    Хайнц, Prodgetto85, gantz та 2 іншим подобається це.
  10. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    А Беларусь і кацапія одне союзне утворення, в ООН РБ в 2014 році голосувала в унісон з кацапами проти української резолюції по Криму, в "танки" із-за цього перестать грати? До речі в "танках" і мову і голосові команди можна виставляти українські, не кожна гра йде на такі поступки для української аудиторії.
     
    ZembRuwno подобається це.
  11. ZembRuwno

    ZembRuwno Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Ruwno
    Доброго Здоров'я, прошу поділитись де саме і як це можна зробить.. 3 роки не грав, але наразі згадав пароль тож сиджу зноу у танках. :)
     
  12. HATE EDGE

    HATE EDGE drug free society

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Донецьк/Київ
    Я писав не про саму гру, а про популярних серед гравців блогерів.
    Хоча розробники - та ще вата.
    А за те, що завдяки модам можна міняти озвучку на українську, дякувати треба не розробникам гри, а розробникам модів. Ніяких поступок для української аудиторії саме зі сторони варгеїв я не бачив (станом на травень 2018, щонайменше).
     
    gantz подобається це.
  13. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    Хвилинку, заходячи через лоунчер, ставлю мову "українська" в налаштуваннях саме гри, при чому тут "Моди"? Граю з модами Джова там української мови ніде не має. Блогери WOT можуть бути ким завгодно ("ватою", педиками, імперськими імбицилами і т.д.) цим не заморочуюсь. Ось свіжа поразка на арті: shot_073.jpg
     
    ZembRuwno подобається це.
  14. HATE EDGE

    HATE EDGE drug free society

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Донецьк/Київ
    Ви уважно читаєте? Я пишу станом на травень 2018 року, коли ще грав. Бачите?
    Вгорі я писав про блогерів, але хтось вірвався в якості адвокатів саме гри та варгеїв.
     
  15. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    14. Waffen-Grenadier-Division der SS «Galizien»
    moranno та Хайнц подобається це.
  16. Академик

    Академик Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    317
    Адреса:
    Киев
    Всім добрий вечір. Був би непроти приєднатися до клану, мій нік MinorSVD(на сайті відправив зявку), з повагою. Не статист, граю для душі.
     
  17. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Озвучка і інтерфейс були ще раніше... Просто, можливо, не замітили) Сам дуже довго грав на рус. озвучці і інтерфейсі, ніяк не міг привикнути до рідної))) Граю з 2011 року, але вже меньше...
     
  18. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    Просто є такі люди, які експерти в будь-чому. Живуть в своєму світі, доводить їм їх неправоту - собі псувати нерви.
     
  19. gvv2309

    gvv2309 Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.346
    Адреса:
    Київ
    что то непонятное происходит,сразу не смог Вас принять.
    Отправил приглашение,смотрите может пройдет.
    Если что ,попробуем Вас принять на выходные.
    Подайте заявку в субботу.
     
  20. Академик

    Академик Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    317
    Адреса:
    Киев
    Все добре, запрошення прийшло, вже прийняв:beer:
     
    gvv2309 подобається це.
  21. HATE EDGE

    HATE EDGE drug free society

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Донецьк/Київ
    Або ти наводиш приклади мого "експертного" втручання в будь-які теми, де я демонструю ділетантство, або ти балабол та прикриваєш рота. Домовились? Не треба доводити щось, просто приклади, або балабол.
     
  22. kopal

    kopal Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    Не ти, а Ви.
    1. "...розробники - та ще вата..." - це таке собі ля-ля-ля, узагальнення з чого, зі стелі, всіх розробників знаємо і їх заяви і дії?
    2. ".. любимчик танковой публики мальчик-колокольчик Павлик...", відношу себе до "танкової публіки", "любімчіків" не маю, що це за узагальнення щодо всіх?
    3. про українську мову і моди див. зверху.
    І ні щоб визнати своє неправоту давай: "балабол", "прикрий рота", "будь-які теми подавай"
    Ну не граєш в танки, не цікавишся грою, іди в інші теми, нєхєр мені навязувать свій світ, харош тут срать.
     
  23. HATE EDGE

    HATE EDGE drug free society

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.427
    Адреса:
    Донецьк/Київ
    Ні, саме "ти".
    1. Кілька років тому було питання, чи коректно додавати до гри напис "Иосиф Сталин" на радянську техніку. У великої кількості гравців негативне відношення до вусатого тирана. Розробники все одне ввели цей напис. Я особисто писав до техпідтримки після цього, на що отримав відповідь на кшталт: "Плюралізм мнєній должен бить. Ви можєтє не наносіть надпісь з Іосифом Віссаріоновічєм...".

    Далі. Я неодноразово писав до техпідтримки щодо заборони кланів з символікою ЛДНР та "новоросії", щодо кланових абревіатур типу [DPR] чи [LNR], звертав увагу на те, що один з офісів варгеїв знаходиться у Києві, через що вони повинні враховувати вимоги чинного законодавства України, що це терористичні угруповування, що це є порушенням їхніх правил тощо. Жодної реакції окрім "Ми дєтально рассмотрім Ваше обращєніє". На цьому їх боротьба з екстремізмом закінчується. При цьому Галицького левика на думку варгеїв обирати в якості кланової символіки не можна, бо це екстремізм, а флаг "новоросії" чи ДНР - можна, жодного екстремізму.

    Таке собі ля-ля-ля, так? Взяв з пустого місця щось придумав та написав наклеп на ВГ.
    Особисто повинен знати всіх розробників, щоб після всього вишенаведеного мати право назвати варгеїв ватою, чим вони в переважній більшості й являються?

    2. Павлік "Амвей" Суханов має два мільйони підписників. Достатньо подивитись на їх коментарі, щоб зробити висновок про те, що більшість з них в захваті від нього. Два мільйони. Цього недостатньо для того, щоб написати, що він - "любимчик танковой публики"? Звісно, не всіх! Але двох мільйонів - майже точно. Але дупа з цього згоріла лише у тебе, як ми бачимо.

    3. Я писав про мови, враховуючи свій досвід гри в 2013-2017 роках. Наскільки я пам'ятаю, тоді українську мову можна було почути лише в модах (наприклад, від Юші). Що було потім, чи додали мову - не знаю.

    Да хто ти такий, щоб я тобі щось нав'язував? Я тебе до останнього часу знати - не знав та не бачив. Ти значно себе переоцінюєш, якщо вважаєш, що мені важливо вплинути саме на твою думку та що я прийшов саме тобі щось нав'язати.
    Ця тема - не твоя приватна територія, щоб я мав питати в тебе дозволу щось в неї писати. А щодо іграшки - я грав в неї чотири роки, вона колись щось для мене значила.

    Це твій єдиний приклад мого втручання в "будь-які" теми? Інших прикладів немає?
    Твої слова, що я начебто втручаюсь в "будь-які теми", пусті. Ти не можеш щось навести окрім цієї теми, де би я демонстрував ділетантство. Отже ти - балабол. Ні, це не намагання тебе образити, ти дійсно балабол. Чи повинна комаха ображатися на те, що вона комаха? Ні, отже й ти не ображайся. Я тобі довів це, взяв не з повітря.
     
    NALSUR подобається це.
  24. dpts

    dpts Leutnant

    Повідомлення:
    3.016
    Адреса:
    Ukrainian
    Вітаю.
    При вході до гои зависає, тільки у мене чи є такі сімптоми, вінду перебив, ніфіга не допомогло!
     
  25. gvv2309

    gvv2309 Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.346
    Адреса:
    Київ
    бывает драйвер видеокарты надо обновить.
    Последнее время игра стала очень чувствительна к устаревшим драйверам.
    И второе ,попробуйте стартовать игру от имени администратора.
     
    dpts подобається це.