А звідки ви взяли, що він не тандартний ? Сімдесят років тому він був, такй самий стандартний, як і на 9, 11, 15, 16 мм, була маса виробників, що випускали гайки та болти під, які робили свої ключі.
Та ні ніхто ж не говорить що його до нас з Марсу закинули. Просто не зустрічав я в ссср (а мені вже слава богу купа років) ключа на 25 як і на 15 і 16, на 9, 11 були. З повагою.
А в совєтів була імпортна с/г техніка? Щось не зустрічав. Хіба що на початку колективізаціі. З повагою.
Я не спец по с/г техніці але не можу пригадати іншої техніки на широких ланах ссср крім ХТЗ. Білорусь, К 750, Нива, Колос та їм же подібної.
Та всяке було, але я про причандали до с\г техніки- сівалки саджалки, молотарки, косарки. Знову ж таки була кінна с\г техніка.