Фортуна М / М2 / М3

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 січ 2015.

  1. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    так вам правильно и ответили, для войны и металлолома берите аналоговый, быстрее окупится.
    а фортуна - машинка универсальная, наберите жменю датчиков под разные нужды и будем вам счастье, маленькая частота - м-лом, война, выше частота - монеты, макс. частота - металлопластика.
    как-то так.
     
    1. Новий пін
      395 грн.
    2. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    3. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
    4. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      900 грн.
    5. Продам новий гпунтовий пінпоінтер Gp-pointer для пошуку монеток і металів Надійний корпус, захист в...
      370 грн.
  2. Влад Стельмащук

    Влад Стельмащук Schütze

    Повідомлення:
    12
    У меня есть клон но им уже искать не где да и Хочеться что то по мощьнее.
     
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.912
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Однозначно Фортуна,і прикупити кілька датчиків.ДД-40 на 5 Кгц,30-ку на 9 Кгц,25-ку на 13 Кгц,20-ку на 15-16 Кгц.:D
     
    Лісоруб подобається це.
  4. Влад Стельмащук

    Влад Стельмащук Schütze

    Повідомлення:
    12
    solovey_2005,не ну так точно денег не хватит)а вот на фортуну и два дд датчика хватит)да и зачем аж 4 датчика с собой таскать?
     
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.912
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Якщо після Ф-70,перейшов на КРОТА і Фортуну то ДАгадайся.А саме більше ціниться комерційна прошивка в МД :D.Кажуть що М3 крута,попобуй,і бажано з криму купити за пять штук в АВТОРА,і потім довго продавати за дві-це називається комерція :D:beer:
     
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.912
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ну шоб всьо находити.Спочатку ходиш з великим,щось знайшов,наприклад царизм!Добиваєш меншим.А заїхав на свалку-зразу малим шукаєш.РИМ так вопще потрібно всіма відходити.Великим зазбирав самі глибокі і великі цільі,і дальше мелочь,маленькі шматочки золота.Провірити вириті ями ,Да один думаю можна виключити з списку ДД-25,або 30-ку :D
     
    Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  7. Влад Стельмащук

    Влад Стельмащук Schütze

    Повідомлення:
    12
    Ну взять дд 40 и 20 думаю хватит с головой)
     
  8. Влад Стельмащук

    Влад Стельмащук Schütze

    Повідомлення:
    12
    Кто то покупал фортуну у деловера если да то что можете искать про прибор его производства?
     
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.912
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    І тепер купляють!Купили і зразу комерція :D.І почнеш "искать" кому продать..:D.Сезон затих,думаю будуть скидки .:D
    Ні так тільки по пупець,навіть до грудей не достане.
     
    Vitalik Zmej подобається це.
  10. Влад Стельмащук

    Влад Стельмащук Schütze

    Повідомлення:
    12
  11. Влад Стельмащук

    Влад Стельмащук Schütze

    Повідомлення:
    12
    По советуй мастера который делает нормальные фортуны,пожалуйста.
     
  12. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.912
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ну ящо вирішив Фортуну то бери в ОЗІКА,я тобі рекомендував би аналог.На віололіках Тежончик бачив не дорого.Років шість тому з ним шукав.За три місяці підняв.більше ніж за попередні три роки.Не спіши купляти,продавці захотять їсти ще скинуть ціну :D
     
  14. ruslanMRF

    ruslanMRF Obergefreiter

    Повідомлення:
    96
    Адреса:
    Полтавська область
    Да да бере в деловера :D. То була шутка не рекомендація.
     
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.261
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    ...контрольний.:beer:
     
  16. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.912
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Дорослий а в казки віриш?І в діда мороза?Петро І. придумав діда мороза.Ну мені по холоді дохторі не рекомендують ходити,паяю ремонтую.Деталі залишаються.Збираю всяку ..... .При наявності всіх деталей МД збирається за годину.І казки про підібрані ,під якийсь грунт фільтри ,це тільки казки.Більше року тому я написав що потрібно модернізувати вх підсилювач,того що він залишився від ВАЙТСА,стілки розумних появилось аж страшно :D,оказалось і фільтри можна поміняти.Тут читай і все написано.для чого платити гроші за те що не зможеш продати?За ті самі гроші.Подивись продажі вітчизняних МД :D.Сезон закінчився МД нікому не потрібні.Я знаю дурачків які кредіт брали на МД.За минулий сезон жменя мідяків,два дінара вбитих накопав.Аж на 100 рублів:D.А 18 штук треба відати.Так що чекаєм М4 і Крота 8,з прошивкою ХЗ.
     
    Александр Копач та Бек подобається це.
  17. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    такое у нас вот хобби))
    недавно на виоле видел чувак за аську двестиписятую таак воюет) и лодку за нее дает и спиннинг и все снасти скопом.. еще осталось полцарства в придачу дать! ))
    а вы говорите кредит-кредит))
    у некоторых это не хобби, а болезнь какая-то, даже на работу не хотят идти, знаю нескольких таких, устроились охранниками - сутки работают, трое копают, с этого и живут))
     
    andrulchik1986 подобається це.
  18. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    ключевое слово в этом - живут!!!значит все у них получается;)
     
    SVETLOV25, Alejan-88 та andrulchik1986 подобається це.
  19. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    ну эт с натяжкой было сказанно, а так как повезет..
    ну по кладухе каждый поднял за 7лет, а так все рядовое, хотя места у нас перспективные (г.Триполье рядом), но изрядно все подвыбито, и местных полно и гости часто приезжают..
     
  20. pipuneskus

    pipuneskus Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    300
    Адреса:
    прикарпатье
    скажу своє імхо: фортуна ми і ми 2...3 гарні мд , бо в них великий дісплей:). Але він до одного місця в реалі. Пройшов одне місце з терм тріо, сміття купа, но вимацав тоненький срібний 6крейцер, по тім самім місцю пройшов з квазаром арм з таким же датчиком 25х30дд на 10 кгц шо той шо цей. -Ше дві монетки по 6 крейцерів одна з них 1849 року- революція., ну думаю треба глибина, вайтс дд 32- а фіг там - нема ніц. Тепер попав до рук сорекс, пішов по тих же місцях, но 10-15 см трави висохлої, але підняв 2 крейцари гільзу і кулю, хоть пилососив там вздовж і впоперек і без трави, отака імха, а фортуна той же вайтс з ідх тіко з проблемами:D
     
    Останнє редагування: 15 гру 2016
    Motohobiman, solovey_2005 та LEXXX подобається це.
  21. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    а если вообщем взять, то ищет и находит не прибор, а оператор.
    ось така фигня малята))
     
    praktik_1974, Александр Копач, ozzy_sv та ще 1-му подобається це.
  22. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Повідомлення:
    125
    В точку!!! Хоть деусом ищи,нет фарта ничего не копнёш!!
     
    Лясник подобається це.
  23. Александр Копач

    Александр Копач Gefreiter

    Повідомлення:
    125
    Интересно с какими проблемами:}?
     
  24. Oleg 21

    Oleg 21 Schütze

    Повідомлення:
    39
    Адреса:
    Кривой Рог
    Мужики опять потфортуне Замерил сопротивление катушки тх 5ом Замерил частоту лм и пика Ноль 1481829546174.jpg если конечно правильно замеряю
     
  25. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    не за фарт я говорил, а имелось в виду кто как понимает свой прибор и как им пользуется, и вовсе не важно что у тебя в руке: фортуна, деус или ася.
     
    Рослабон подобається це.