Фальшиві фото "звірств УПА"

Тема у розділі 'Національні партизанські формування', створена користувачем Aйзенгавер, 6 лют 2014.

  1. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Правда є дуже небезпечна річ. Тому її всіляко замовчують. Замість того лунають істеричні верески "покайтеся, ставайте на коліна і посипайте голову попелом".
    Ось нещодавно латинський попушка відзначився: "Львівський митрополит Римо-католицької церкви (РКЦ) Мечислав Мокшицький вважає, що війна на Донбасі – це божий знак про те, що українцям потрібно покаятися за Волинську трагедію." http://zaxid.net/news/showNews.do?l...znakom_za_volinsku_tragediyu&objectId=1427120
     
  2. Цікаві лоти

    1. Стан по фото. Не заправляв.
      890 грн.
    2. Готовальня старовинна виробництва Францiя
      450 грн.
    3. Хорошие
      3200 грн.
    4. УТЮГ ЧУГУННЫЙ ПРОШЛЫЙ ВЕК 20 годы все на фото рабочий )) увесистый раньше в детстве пользовался выст...
      600 грн.
    5. Набір старовинний столовий з Франціі ЕSM Rostfrei Матеріал аллюміній.
      350 грн.
  3. Savoy13

    Savoy13 Leutnant

    Повідомлення:
    1.130
    Адреса:
    Ukraine
    Дуже шкода... надзвичайно цікаво... в цій темі всі дописи WOLODYMYR_а - перечитував двічі!
     
    Eugeniusz M. та Hamer2109 подобається це.
  4. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Не шкодуйте- пишіть у приват і давайте е-мейл.

    Спробуйте зрозуміти просту річ- Львівський архієпископ-митрополит Римо-Католицької Церкви Мечислав Мокшицький словами не дрище.
    Це усвідомлена і узгоджена заява!

    4 години назад з ЗахідНету видалили коментар такого собі Петера Ткачука, з яким я час від часу перегиркуюся на цьому ресурсі. І мій, в якому я схвалив на цей раз його слова. хоч і не без морщення!
    "Як ви думаєте, товариство, чого бракує в тій історії? Адже як не крутіть, а Волинська різня була. Поляки її називають геноцидом і число вбитих 100 000. Чи це була різня чи массакра чи геноцид, для замордованих різниці не робить. А мене дивує інше - тиша в царині українських істориків. Та дослідіть, якщо ви не погоджуєтесь з польським даними і трактуванням. Дослідіть, хто дав команду "фас" Климу Савуру і його банді мордувати поляків. Дослідіть, скільки вони вимордували поляків, а разом з тим українців і жидів. Дослідіть, чи це була місцева, так би мовити, галицька самодіяльність чи наказ прийшов з Кремля. Осудіть винних і буде кінець історії. Невже це важко?"

    Я не згоден з акцентами і тональностями, але цей зубодер вліпив у лоб!

    Називайте Мокшицького "попушкою", кривіть писки, вивертайте варги до вух- йому це ДО ЛАМПОЧКИ!
    А те, що написав Ткачук- СТРАШНЕ! Для Вятровича і його УІНП, для істориків! Їх звинуватили в ідіотизмі!

    Демонструйте свій ПАЛЯНИЧНИЙ ПАТРІОТИЗМ далі! Копіюйте матеріали, які перестали бути актуальними ще до 2010!

    Ось вам подарунок на "довгу і незабутню"

    Це фото ОБОВ'ЯЗКОВО РОЗГЛЯДАЮТЬ ВСІ ПОЛЬСЬКІ СТУДЕНТИ. І українські, які вчаться в Польських ВУЗах. І обговорення обов'язкове- ПО СЦЕНАРІЮ. Тільки дочка мого колеги відмовилася- не заперечувала факту, просто відмовилася грати покаяння- добре, що ректор був не зовсім дурень- не відчислили!
    Zbrodnia Wolynska.jpg
    Страшне фото? Дуже страшне! 6 чи 7 безвинних беззахисних польських жертв. От тільки над ними з побожно складеними руками- ФОЛЬКСДОЙЧ! ПРАЦІВНИК ЧОРТКІВСЬКОГО КРІПО! Не сторонній-глава сім’ї!
     
    Ніколаускасс, Helmut Raiser, Savoy13 та 2 іншим подобається це.
  5. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Я вже писав що кожен має вибір! Не хочете миритися та каятися (особисто мені нема в чому каятися, бо я не вбивав ні тих ні тих) тоді беріть обуха та йдіть вбивайте знову, не хочете вбивати тоді не вбивайте. Я готовий миритися та визнавати помилки попередників, в іншому разі це шлях до ворожнечі!
    Кожен робить вибір для себе та особисто відповідає за нього.
    Особисто мені шкода людей як з однієї так і з іншої сторони, але все що я особисто можу зробити то це вшанувати їх хвилиною мовчання, чого і Вам раджу!!! Потрібно розуміти що Московія доклала не мало зусиль до цих вбивств і це ще явно не кінець!
    Щодо католицького зварйованого попа (інакше я його "болтовню" не назвав би) то тут з Володимиром я не згодний що це узгодженна позиція. Тоді можна припустити що педофілія в церкві (а точніше ті випадкі котрі стали відомі) то також узгоджена позиція... хоча хто знаеє!? Потрібно розуміти що в Польщі сєпаров не меньше чим в Україні! Деякі з нах у віці 25років заявляють що при СССР жилося набагато краще, але ж ЗВІДКИ вони то знають як тоді жилося?!?!?!
     
    gantz, prust, рональд та ще 1-му подобається це.
  6. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Трохи по темі. У польщі функціонує Інститут національної пам'яті -Комісія з розслідування злочинів проти польського народу .
    Цілий державний орган, що фінансується з держбюджету. Крім того купа різних грантожерів-"дослідників" чи то псевдоісториків, що видають себе за "правдошукачів". Питання, - якщо припустити, що українці дійсно під час ДСВ вчиняли масові морди поляків (цифри коливаються від 15тис, чуть не до сотень тисяч), то навіщо в своїх публікаціях виставляти фотографії з купами замордованих, котрі не є поляками і не мають жодного стосунку до так званого "ludobojstwo na wolyniu" ? Невже за такого "масового" людобуйства немає достатньо правдивих фото?

    Чи скоріш за все, всі оці інститути і "дослідники" є віслюками-рупорами пропаганди. І мета - створення образу єдиного народу-жертви. Благо є у кого вчитися. Тільки, панове, місце вже зайняте і, навряд чи на цей п'ядестал когось пустять.

    На мою думку, в українській історіографії не просувається саме антиколоніальний аспект боротьби.
    Франція не вимагає покаяння від Алжиру чи В'єтнаму. Бельгія від Конго. Британія від Індії чи Ірландії. Там також відбувалися масові убивства, в більшості цивільних колоністів.
    Туреччина від Саудівської Аравії чи Вірменії. Так, Вірменії теж - за масові убивства дашнаками цивільних турків ще задовго до вірменських погромів.

    В окупанта не просять вибачень.

    Як би не було боляче комусь це сприймати, але кров невинно вбитих жінок і дітей не тільки на руках безпосередніх убивць, а більшою мірою на тих, хто чинив злочини проти автохтонів під час завоювань і колонізації, а потім прикрився своїми близькими, як живим щитом.
     
    Останнє редагування: 31 тра 2017
    Ніколаускасс, ДВ762, Viktor1986 та 11 іншим подобається це.
  7. Savoy13

    Savoy13 Leutnant

    Повідомлення:
    1.130
    Адреса:
    Ukraine
    Згідний з вами на 100%.
    Мій дід ( 1902 р.н) взяв собі дружину ( мою бабцю) польку... дуже багато розказував " про життя за поляків" та за "совєтів"... цікаво було слухати... і явно воно трохи відрізняється від того , що сьогодні пише WIKI....

    P.S тема дуже цікава. взнав для себе багато чого, дякую
     
    Останнє редагування: 31 тра 2017
    gantz, БРОДЯГА 777, Барражер та ще 1-му подобається це.
  8. siromanets

    siromanets Moderator

    Повідомлення:
    1.944
    Бачу дискусія накаляється.
    - Не переходіть на особисті обрАзи.
    - Перш ніж запостити деілька разів перечитайте.

    PS Хто не в курсі, я - "тиран" :), відправляю в БАНьку паритись.
    PPS "У нас немає вічних союзників і у нас немає постійних ворогів; вічні і постійні наші інтереси".
     
    Helmut Raiser, рональд та Барражер подобається це.
  9. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Не втерплю таки. Нагадую-
    Прошу зрозуміти- ця тема "фальшивих фото" виникла тоді, коли вже перестала бути актуальною для тих, "хто в темі", тобто не робить "відкриття" по принципу семінариста, який вперше вздрів голу тьотю.
    Те, що Aйзенгавер помістив тут ці матеріали- добре, але книжка вийшла 14 років назад і розібрана "по кісточках" 10 років назад. Якщо вона зараз у 2017 комусь і потрібна, то це "семінаристам".
    Чомусь ніхто не звернув увагу на те, що в Польщі після Кормана ринув потік подробних томів де розбирається все до довідників- повіт-такий, село-таке, дата-така, жертв- стільки.
    Цьому потокові треба було три роки, щоб залити мізки навіть польському сейму. А ще через три- сейм вже був здебілізований настільки, щоб проголосувати свою постанову від 21 липня 2016 а в листопаді- перелицювати спільну українсько-польсько-литовську постанову про пам'ять після підписання Україною первісного тексту.
    В повідомленні 78 я помістив фото (досить відоме). Це цілком реальний і страшний факт- знищена польська сім'я. Тільки глава сім'ї- ФОЛЬКСДОЙЧ. Співробітник КріПо.
    Пане Viktor1986 ! Ви можете дати хоч одне фото, знайдене ВАМИ, атрибутоване ВАМИ?

    Зараз актуальними є не фото, а СИСТЕМА польської інформації про "VOLYN-43". Я не винен, що наш УІНП і наш Вятрович шукає чорних котів у темній кімнаті. де їх немає. Я шукаю те, що шукаю- докази, що польська система наскрізь брехлива. А фото- маю і це. Тільки для того, щоб дивитися на фото і казати "Ого! Ну і дають брати- поляки", треба знати про село словесну, цифірну інформацію.

    Розбирайте далі Кормана!

    siromanets
    Я написав вам у приват. Чекаю відповіді.
     
    prust, рональд, Savoy13 та ще 1-му подобається це.
  10. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Це повна сторінка з якої взято це фото. Що це за "твір"?
    Я запитую.
    Маєте власні здобутки- давайте!
     

    Images:

    Zbrodnia_Wolynska едукація.jpg
    рональд та Hamer2109 подобається це.
  11. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Я думав- ви "в темі".
    Тобто- знаєте принаймі назву теми, якщо вже взаємозв'язок фальшивих фото і фальшивої статистичної інформації вам недоступний.
    Нагадаю- у цій темі https://reibert.info/threads/falshivi-foto-zvirstv-upa.459179/page-4#post-9858999 я помістив фото і уточнення до нього.
    Уточнення- на основі друкованого дослідження одного із західноукраїнських істориків (свої матеріали з фото він не суміщав з простої причини- про існування фото він не знав і тема дослідження не стосується ні польської колаборації ні українсько- польської війни).
    А я знав і про його дослідження і про це фото. І сумістив їх.
    Друге уточнення- спогади свідків події, перед- і післяісторії події і їх дітей. Звідки це фото- я вже натякав- https://reibert.info/threads/falshivi-foto-zvirstv-upa.459179/page-4#post-9872452 https://reibert.info/threads/falshivi-foto-zvirstv-upa.459179/page-4#post-9858999
    Цілком можливо, що я, "нічтоже сумняшеся", "наступив на мозоль" птасі вищого польоту, яка не зрозуміла двічі повтореного і задає зразок коректності уточнення-
    Заспокойтеся, більше вам пропонувати нічого не буду.
    Моє самопочуття? Середнє за останніх півроку. Гірше, ніж за попередніх півроку. По моєму оптимістичному прогнозу- краще, ніж воно буде в наступні півроку.Тільки не переживайте особливо- хворобою Рейгана ще не страдаю(це ж його відправили з кіностудії в президенти у зв'язку з прогресуючим захворюванням), нічого неврологічного і психіатричного- трохи заранні. але типові болячки українця, якому згідно української статистики залишилося 2 чи три роки життя.

    Тобто- Бажаю і вам доброго здоров'я на довгі літа!
     
    prust та рональд подобається це.
  12. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Віктор Ви можете викласти ваше питання, бачення чи пропозиції по данній темі??? Поки що я Вас не розумію!
    Ви говорите , - НЕ ТАК! На питання, - а як? Ви мовчите!
     
    рональд подобається це.
  13. саце-belli

    саце-belli Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    663
    Адреса:
    Украина, Донецк
    Так, це не хвороба Рейгана.
    По-перше, тому що його хвороба насправді хвjроба Альцгеймера.
    По-друге, тому, що перед своїм президенством він вісім років був губернатором Каліфорнії.
    По-третє, тому, що актором він був посереднім, зате класним головою акторської профспілки і міг триматися так ще довго.
    Але перейшов у політику і мабуть чогось таки в цьому досяг.
    На мою думку тому, що не брехав.
     
    Ніколаускасс подобається це.
  14. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Дело за малым, осталось Вам рассказать где брехня и что не так.
    Вы вообще о чем? Я так понимаю что раз Вы комментируете пост Владимира то Вы его обвиняете во вранье???
     
  15. саце-belli

    саце-belli Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    663
    Адреса:
    Украина, Донецк
    Просто анекдот:
    Приходит мужик к директору цирка и говорит: "У меня есть для вашего шоу замечательный номер". Директор: "Ну давай, излагай." Мужик с блеском в глазу: "Подвешиваем под потолок огроменную бадью с дерьмом. Гаснет свет, только прожектора шур-шур, маэстро взмахнул палочкой, зарокотал барабан, всё громче и громче, и вдруг эта бадья из-под самого купола шмяк... Весь цирк в дерьме, и тут выхожу Я. Весь в белом."
     
    gantz подобається це.
  16. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    521
    Адреса:
    Гостромир
    Классный анекдот!
    а по делу есть что сказать, без флуда? Мне интересно услышать Вашу точку зрения, без анекдотов. Конечно если она у Вас есть.
     
  17. саце-belli

    саце-belli Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    663
    Адреса:
    Украина, Донецк
    А это и есть точка зрения.
    Бонус: вторая заповедь Моисею.
     
  18. WOLODYMYR

    WOLODYMYR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    ТЕРНОПОЛЬСКАЯ-БОРЩОВ
    Eugeniusz M. подобається це.
  19. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    Hamer2109 та Барражер подобається це.
  20. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    Лера ОУН-УПА, Юрген СС, Hamer2109 та ще 1-му подобається це.
  21. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    Відкрилася іще одна фальшивка.
    Фото із ЖЖ угліча
    https://uglich-jj.livejournal.com/57674.html
    Clipboard02.jpg
    Насправді це жертви німецьких окупантів.
    м. Бердянськ 1943 р. Зверніть увагу в дитини, на голові вирізана зірка.
    http://proznanie.ru/teacher/?class=9rushistory&content=39a4aa926858406216e2b2b20596f397
    http://www.warmem.narod.ru/nagel.jpg
    https://forum.tritiumnet.org/topic/32724-забытый-геноцид/
    http://www.andersval.nl/publikatsii/zametki/4355-tasya-rita-valya
     
    Барражер та Hamer2109 подобається це.
  22. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    Hamer2109 та Барражер подобається це.
  23. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    А ось і сам фільм звідки був взятий цей кадр
    The Atrocities committed by German Fascists in the USSR (2)

    Час: 4:32.
     
    Барражер подобається це.
  24. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    Документальній фільм: ЛУКАВЕ ЛЮДОБУЙСТВО




     
  25. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Volinska-rizanina-Sagrin.jpg

    Маємо підстави стверджувати, що фальшування історії та антиукраїнська істерія у Польщі є узгодженою позицією політикуму, кліру , істориків і суспільства.
    За браком фактажу про т.зв. "людобуйство на Волиню" вже давно використовуються у Польщі крадені і перекручені на свій лад матеріали про злочини поляків щодо українців.
    Зі свіжого - у канцелярії прем'єр-міністра Польщі Моравецького "злочини українських націоналістів" супроводжуються фото ... зі спаленого поляками українського села Сагринь.
    90933b6-2.jpg

    Більше тут: https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/07/20/7084625/
     
    Останнє редагування: 20 лип 2018
    gantz, Hamer2109 та Viktor1986 подобається це.
  26. Viktor1986

    Viktor1986 Feldwebel

    Повідомлення:
    883
    Адреса:
    Львів, Україна
    Hamer2109 та Teodor Pauli подобається це.