Евроэкспресс

Тема у розділі 'Магазини, перевізники, банки', створена користувачем CFC, 23 лип 2009.

  1. CFC

    CFC Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    4.614
    Адреса:
    Feo-city
    Недавно пользовался услугами данного перевозчика: качество обслуживания, скорость доставки а главное цена - очень порадовали!
    Рекомендую всем! Автолюкс и Ночной экспресс давно зажрались:smile_4:
    П.С. за доставку 2-х ММГ Шпрингмине (около 10-12 кг) веса из Луганской области в Крым - отдал всего 18 грн!
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Оригінальні британські комбінезони, висока посадка, товстий гортекс, Шар на зиму, або ж на мокру пог...
      4000 грн.
    2. Бронеплити / бронепластини ESAPI Large 6 клас ДСТУ Виробник: США Ціна вказана за пару Повністю цілі...
      13500 грн.
    3. Німецька бакелітова запальничка. Колекційний стан!
      1300 грн.
    4. Труба кацапів, де активована. Трохи пригорівша, але це ще більше краси придає. Все відкривається. Є...
      1500 грн.
    5. Savage 10 BA Stealth кал. 6.5 Creedmoor Твіст 1:8'' Дульна різьба 5/8''-24 UNEF Довжина ствола 61...
      39000 грн.
  3. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.222
    Адреса:
    Плавни
    Любой перевозчик способен допускать ошибки - человеческий фактор...
     
  4. Иван Перепелица

    Иван Перепелица Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    859
    Адреса:
    Запорiжжя
    подтверждаю
    сам 2 раза отсылал сутки доставка
    меня это порадовало
    и люди нормальные покрайне мере у нас в Запорожье
    нет такого как в ночном экспрессе кидают веши как будто там не ненаписано что хрупкое
     
  5. АндрейПаровоз

    АндрейПаровоз Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    151
    Один из лучших перевозчиков!
     
  6. Max26

    Max26 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Відправляв ЄвроЕкспресом мотоцикл сам собі (З Ромни до Львова) прийшов отримувати, спостерігаю наступну картину: упаковка подерта, через те що з упаковки лишилось бачу побитий весь лівий бік мотоцикла (пластик потрісканий, бак помятий, поворотники і ручки виламані) таке враження, що його на боку везли незакріпленим всі 800км, добре що невстиг проплатити доставку! Заповнюючи папери на відшкодування, виявив що застрахований вантаж був на 1000 грн а не на 10 000грн. як я це замовляв!!!! але і це не кінець, мотоцикл не віддають поки справу не розглянуть їхні "спеціалісти" (забрати можу з умовою якщо відмовлюсь від компенсації), але навіть тищу гривень повертати не спішать!!!
    І все спілкування на складі ЄВРОЕКСПРЕСА супроводжуволось хамством і ненормативною лексикою з сторони їхніх працівників, ніби це я їм щось поламав а не вони мені!!!
    вже незнаю що й робити.....

    НІКОЛИ, НІКОМУ НЕ ПОРАДЖУ ЄВРОЕКСПРЕС!!!!!!!!!!!
     
  7. Petyr

    Petyr Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Bulgaria
    а с кем я могу получитъ из украйне до болгарии ММГ АПС ???